Saltar al contenido

Як створити та використовувати ярлики iPhone X

29 de julio de 2021

IPhone X – перший iPhone без кнопки Home. Замість фізичної кнопки Apple додала набір жестів, які повторюють кнопку «Додому» разом з іншими параметрами. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб на екрані була кнопка «Домашня сторінка», у вас є можливість. IOS для iPhone містить функцію, яка додає віртуальну кнопку «Додому» на ваш екран. Ви також можете створити спеціальні ярлики, які роблять те, що фізична кнопка не може. Інструкції в цій статті стосуються будь -якого iPhone без кнопки «Додому». Він охоплює ярлики, які можна призначити віртуальній кнопці «Додому». Це не стосується програми ярликів, яку Apple представила в iOS 12.

Змістовий покажчик

Як додати кнопку віртуального будинку до iPhone

Щоб налаштувати віртуальну кнопку «Додому», спочатку потрібно ввімкнути саму кнопку «Додому». Ось як:

 1. Торкніться Налаштування.

 2. Торкніться Загальні.

 3. Торкніться Доступність.

 4. Торкніться AssistiveTouch.

 5. Перемістіть AssistiveTouch повзунок на Увімк./Зелений. На екрані з’явиться віртуальна кнопка «Додому».

 6. Помістіть кнопку в будь -якому місці вашого екрана за допомогою перетягування.

 7. Зробіть кнопку більш -менш прозорою за допомогою Непрозорість холостого ходу повзунок.

 8. Натисніть кнопку, щоб переглянути стандартне меню.

  Скріншоти налаштувань iPhone з виділеним перемикачем AssistiveTouch та меню

Як налаштувати меню кнопок віртуального будинку

Щоб змінити кількість ярликів та конкретні, доступні у стандартному меню:

 1. На AssistiveTouch екрану, торкніться Налаштування меню верхнього рівня.

 2. Змініть кількість піктограм, що відображаються в меню верхнього рівня, за допомогою плюс та мінус кнопки внизу екрана. Мінімальна кількість варіантів – 1; максимум – 8. Кожна піктограма являє собою інший ярлик.

 3. Щоб змінити ярлик, торкніться значка, який потрібно змінити.

  Знімки екрана налаштувань iPhone AssistiveTouch із виділеними параметрами Настроювання, Піктограми та команда

 4. Торкніться одного із доступних ярликів зі списку, що з’явиться.

 5. Торкніться Готово щоб зберегти зміни. Він замінює вибраний ярлик.

  Скріншоти налаштувань AssistiveTouch на iPhone

 6. Якщо ви вирішили повернутися до набору параметрів за умовчанням, торкніться Скинути.

Як додати власні дії до кнопки віртуального будинку

Тепер, коли ви знаєте, як додати кнопку віртуальної домашньої сторінки та налаштувати меню, настав час перейти до хороших речей: користувацьких ярликів. Як і фізична кнопка «Додому», віртуальну кнопку можна налаштувати так, щоб вона реагувала по -різному, залежно від того, як ви її натискаєте. Ось що вам потрібно зробити: На AssistiveTouch екран, перейдіть до Спеціальні дії розділ. У цьому розділі торкніться дії, яку ви хочете застосувати, щоб запустити новий ярлик. Ваші варіанти:

 • Однократне натискання: Традиційний одиночний натискання кнопки «Додому». У цьому випадку це єдине натискання віртуальної кнопки.
 • Двічі натисніть: Два швидких натискання на кнопку. Якщо ви виберете це, ви також можете керувати Час вийшов налаштування. Це дозволений час між натисканнями. Якщо між дотиками проходить більше часу, iPhone розглядає їх як два окремих натискання, а не подвійне.
 • Довге натискання: Натисніть і утримуйте кнопку віртуального дому. Якщо вибрати це значення, можна також налаштувати a Тривалість налаштування, яке визначає, скільки часу потрібно натискати на екран, щоб ця функція була активована.
 • 3D Touch: Сенсорний екран 3D на сучасних iPhone дозволяє екрану реагувати по-різному залежно від того, наскільки сильно ви натискаєте на нього. Використовуйте цей параметр, щоб віртуальна кнопка «Головна» відповідала на сильне натискання.

Яку б дію ви не натиснули, на кожному екрані представлено кілька варіантів ярликів, які можна призначити для дії. Це особливо круто, оскільки вони перетворюють дії, які в іншому випадку можуть вимагати натискання кількох кнопок в один дотик.

Дії AssistiveTouch та LongPress на iPhone

tebapit
Більшість ярликів є зрозумілими, наприклад, Siri, знімок екрана або збільшення гучності, але деякі потребують пояснення:

 • Ярлик спеціальних можливостей: Цей ярлик можна використовувати для запуску всіх видів функцій спеціальних можливостей, таких як інвертування кольорів для користувачів із вадами зору, увімкнення VoiceOver та збільшення екрана.
 • Струсити: Виберіть це, і iPhone відповість на натискання кнопки так, ніби користувач потряс телефон. Потрясіння корисно для скасування певних дій, особливо якщо фізичні проблеми не дозволяють похитати телефон.
 • Щіпка: Виконує еквівалент жеста щипання на екрані iPhone, що корисно для людей, які мають порушення, які роблять защемлення важким або неможливим.
 • SOS: Ця кнопка вмикає функцію екстреної допомоги SOS iPhone, яка викликає гучний шум, щоб попередити інших про те, що вам може знадобитися допомога та виклик екстрених служб.
 • Аналітика: Ця функція розпочинає збір діагностики AssistiveTouch.