Saltar al contenido

Як створити ярлик «Гей, Сірі, мене затягують» для iPhone

11 de abril de 2021

Функція ярликів в iOS автоматизує як основні, так і складні завдання, щоб заощадити час та зробити використання телефону більш ефективним. Поряд зі створенням власних ярликів «Гей, Сірі, мене затягують», ти можеш завантажувати готові ярлики з Інтернету. Одним із запрограмованих ярликів є люб’язність Роберта Петерсена, який створив його, щоб допомогти людям захиститися під час зустрічей з поліцією. Ось що це робить і як це отримати. Інструкції в цій статті стосуються iPhone, що працюють під управлінням iOS 12 та новіших версій.

Place.to

Змістовий покажчик

Що робить ярлик «Мене переставляють»?

Використання цього ярлика змушує ваш телефон виконувати ряд дій:

Коли ви активуєте ярлик

Коли ви активуєте ярлик, ваш iPhone негайно зробить кілька кроків:

 • Активує режим «Не турбувати», який вимикає всі сповіщення про вхідні дзвінки та повідомлення.
 • Зменшує гучність телефону.
 • Встановлює яскравість екрана на нуль.
 • Надсилає текстове повідомлення вибраному контакту з вашим місцезнаходженням на Картах Apple.
 • Починає запис відео на передній (селфі) камері.

Після припинення запису

Коли ви припиняєте запис, ваш iPhone:

 • Вимикає режим «Не турбувати».
 • Зберігає відео у папці «Останні» у «Фотографії» та надсилає копію призначеним одержувачам.
 • Запропонує завантажити відео на iCloud Drive або Dropbox.

Як отримати ярлик «Мене переставляють»

Перш ніж ви зможете скористатися програмою Петерсена, вам слід сказати своєму iPhone, щоб він дозволяв використовувати «ненадійні» ярлики. Ці макроси ви отримуєте з Інтернету, а не всередині програми ярликів. Щоб відрегулювати це налаштування, відкрийте Налаштування додаток, виберіть Ярлики, а потім торкніться перемикача біля Дозволити ненадійні ярлики до на / зелений. Ви повинні запустити принаймні один ярлик із програми, перш ніж змінити це налаштування.

Дозволити ненадійні ярлики

Тепер ви готові налаштувати ярлик «Мене тягнуть». Ось що робити.

 1. Перейдіть до публікації ярлика на Reddit, щоб знайти посилання на останню версію.

 2. Відкрийте це посилання за допомогою Safari на вашому iPhone.

 3. Торкніться Отримати ярлик.

 4. Відкриється програма ярликів, і ви побачите список усього, що він робить. Прокрутіть униз, щоб переглянути всі його функції.

 5. Унизу сторінки торкніться Додати ненадійний ярлик.

  Встановлення "Мене тягнуть" ярлик на iPhone

 6. На наступному екрані виберіть один або кілька одержувачів, або за номером телефону, або електронною поштою. Люди, яких ви визначите на цьому кроці, отримають ваше місцезнаходження, коли ярлик запуститься. Торкніться Продовжуйте щоб зберегти одержувачів. Торкніться значка знак плюс щоб вибрати з ваших контактів.

 7. На наступному кроці виберіть більше одержувачів. Люди, яких ви вибрали тут, отримають копію зробленого вами відео. Ви можете вибрати тих самих одержувачів, що були на попередньому кроці, або інших. Торкніться Готово щоб закінчити налаштування.

 8. Ви повернетесь до Галерея сторінки ярликів.

  Налаштування ярлика

 9. Можливо, вам все одно доведеться надати деякі дозволи, перш ніж ярлик буде працювати належним чином. Для початку відкрийте Налаштування додаток.

 10. Виберіть Ярлики.

 11. Торкніться Розташування.

 12. Виберіть рівень дозволу, який ви хочете надати програмі ярликів. Щоб заощадити час під час запуску ярлика, виберіть Під час використання програми.

  Налаштування дозволу на розташування для ярликів

 13. Поверніться до Ярлики і переконайтесь, що ви перебуваєте в Мої ярлики вкладку.

 14. Торкніться значка Більше (три крапки) меню у верхньому правому куті Мене тягнуть ярлик.

 15. Прокрутіть вниз до Камера і торкніться Дозволити доступ. Якщо ви вже заборонили доступ до частини телефону, торкніться Подробиці ярлика та і пересуньте перемикач поруч із елементами на на / зелений.

  Надання доступу до програми ярликів

 16. Торкніться гаразд у маленькому вікні, що відкриється.

 17. Повторіть кроки 15 і 16 для Фотографії і Повідомлення.

 18. За замовчуванням цей ярлик використовує вашу фронтальну камеру, але ви також можете вибрати іншу. Торкніться Спереду під Камера і виберіть Назад якщо ви волієте використовувати іншу камеру. Використовуйте фронтальну камеру, якщо ви використовуєте ярлик, коли телефон знаходиться на кріпленні приладової панелі. Використовуйте задню камеру, якщо плануєте тримати телефон під час запису.

  Зміна камери за допомогою ярлика

 19. Нарешті, прокрутіть вниз до Сценарії розділ, щоб вибрати, куди завантажувати своє відео в кінці ярлика. За замовчуванням ви можете використовувати iCloud Drive, Dropbox або опцію «Не завантажувати». Торкніться значка мінус і потім Видалити щоб видалити один або кілька варіантів. Щоб використовувати Dropbox із цим ярликом, вам доведеться надати дозвіл.

  Видалення опції зберігання з ярлика

 20. Виберіть Готово щоб зберегти свої установки.

 21. Щоб запустити програму, відкрийте програму ярликів і торкніться її кнопки на Мої ярлики екрану, або активуйте Siri і скажіть: «Мене тягнуть».