Saltar al contenido

Як створити ярлик принтера в Windows 10

29 de mayo de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Перш ніж створити ярлик принтера, вам знадобиться під’єднати принтер до комп’ютера.
 • Створіть ярлик принтера для запуску команди rundll32.exe printui.dll,PrintUIEntry /o /n «Назва принтера»
 • Щоб додати ярлик на панель завдань, клацніть правою кнопкою миші новий ярлик і виберіть Закріпити на панелі завдань.

У цій статті пояснюється, як додати ярлик принтера на панель завдань Windows 10.

Як створити ярлик принтера в Windows 10

До Windows 10, щоразу, коли ви підключали принтер до комп’ютера, ви бачили на панелі завдань піктограму черги принтера. Сьогодні, коли доступні друк через Wi-Fi і хмарний друк, ви не завжди можете бачити свій встановлений принтер на панелі завдань. Але ви можете створити ярлик принтера на панелі завдань Windows 10. Перш ніж створити ярлик принтера на робочому столі або панелі завдань Windows 10, вам потрібно переконатися, що у вас встановлено принтер. Потім ви можете створити ярлик і закріпити його на панелі завдань.

Як встановити принтер на ПК з Windows

 1. Якщо ви ще не підключили принтер до комп’ютера, спочатку це потрібно зробити. Більшість виробників принтерів мають власне програмне забезпечення для принтерів, яке можна використовувати для встановлення з’єднання, особливо для принтерів Wi-Fi. Наприклад, принтери HP використовують програму HP Smart. Dell, Sharp та інші мають власне програмне забезпечення драйверів. Обов’язково встановіть його та використовуйте для підключення до принтера як перший крок.

 2. Якщо ви підключили принтер до мережі Wi-Fi, Windows може спробувати автоматично підключитися до нього, якщо ви інсталювали програмне забезпечення драйвера виробника. Для цього виберіть меню «Пуск» і введіть текст Налаштування. Виберіть програму Налаштування, виберіть Принтери та сканери з лівої панелі. Виберіть Додайте принтер або сканервиберіть Принтера, який я хочу, немає в спискувиберіть Додайте принтер, використовуючи адресу TCP/IP або ім’я хоставиберіть Даліі введіть IP-адресу принтера в поле Ім’я хосту або IP-адреса поле. Виберіть Далі і закінчити встановлення.

  Діалогове вікно «Додати принтер» із виділеними ім’ям хосту та IP-адресою та «Далі».

Як додати ярлик

 1. Далі вам знадобиться точна назва принтера, щоб створити ярлик. Для цього виберіть меню «Пуск» і введіть текст Налаштування. Виберіть програму Налаштування. У вікні Налаштування виберіть Пристрої.

  Налаштування Windows із виділеними Пристроями

 2. У вікні Пристрої виберіть Принтери та сканери з лівої панелі. У розділі Принтери та сканери знайдіть принтер, який ви додали, і запишіть точну назву принтера.

  Принтери та сканери в налаштуваннях пристроїв із виділеною назвою принтера HP

 3. Клацніть правою кнопкою миші будь-яку порожню область робочого столу та виберіть Новий. Виберіть Ярлик з наступного спадного меню.

  Робочий стіл Windows з відкритим меню правою кнопкою миші та виділеними Створити та Ярлик

 4. У вікні «Створити ярлик» вставте наступний рядок у поле розташування та виберіть Далі:

  rundll32.exe printui.dll,PrintUIEntry /o /n «Назва принтера»

  Створіть вікна швидкого доступу з виділеним шляхом до принтера та Далі

  Замінити Назва принтера у рядку вище до назви принтера, який ви зазначили на попередньому кроці.

 5. У наступному вікні введіть назву ярлика. За бажанням можна використовувати назву принтера.

  Робочий стіл Windows із виділеною назвою нового ярлика

 6. Створивши ярлик, двічі клацніть його, щоб переконатися, що він працює. Якщо він працює належним чином, ви побачите вікно черги принтера з усіма активними завданнями друку.

  Ярлик принтера з виділеною чергою друку

 7. Далі, було б гарною ідеєю надати ярлику піктограму принтера. Для цього клацніть правою кнопкою миші піктограму ярлика та виберіть Властивості.

  Меню значка ярлика, яке клацніть правою кнопкою миші з виділеними властивостями

 8. У вікні Властивості виберіть Ярлик вкладку та виберіть Змінити значок кнопку.

  Властивості ярлика з виділеною вкладкою «Ярлик» і піктограмою «Змінити».

 9. Виберіть Огляд перейдіть до shell32.dll у папці WindowsSystem32, виберіть її, а потім виберіть зображення принтера зі списку системних значків. Виберіть в порядку коли ви закінчите.

  Властивості ярликів із місцем перегляду, новими значками та виділеними OK

  Вам не потрібно вибирати піктограму принтера з цього списку. Ви можете налаштувати піктограму принтера на будь-яке зображення, яке вам подобається, але піктограма принтера буде мати те саме відчуття, що й попереднє посилання на панелі завдань принтера в попередніх версіях Windows.

 10. Якщо вам подобається мати ярлик принтера на робочому столі, ви можете зупинитися на цьому. Однак, якщо ви хочете додати значок принтера на панель завдань Windows 10, клацніть правою кнопкою миші ярлик і виберіть Закріпити на панелі завдань.

  Меню швидкого кліка правою кнопкою миші з виділеним «Закріпити на панелі завдань».

 11. Це закріпить ярлик черги принтера на панелі завдань Windows 10. Кожен раз, коли ви хочете переглянути активні завдання друку в черзі друку, ви можете вибрати цю піктограму.

  Нова піктограма ярлика принтера виділена на панелі завдань

FAQ

 • Як створити ярлик на робочому столі в Windows 10?

  Щоб створити ярлик на робочому столі Windows 10 для будь-якого файлу або програми, клацніть правою кнопкою миші порожню область на робочому столі та виберіть Новий > Ярлик. У майстрі створення ярликів виберіть Огляд щоб знайти файл або програму, яка потребує ярлика. Коли знайдете, виберіть в порядку > Далівведіть назву та виберіть Закінчити.

 • Як змінити ціль ярлика в Windows 10?

  Щоб змінити ціль ярлика, клацніть ярлик правою кнопкою миші та виберіть Властивості. Виберіть Ярлик табл. В Ціль змініть поточний шлях швидкого доступу до розташування вашої нової цілі.