Skip to content

Як створювати, редагувати та використовувати файли REG

7 de Липень de 2021

Файл із розширенням .REG – це файл реєстрації, який використовується Реєстром Windows. Вони можуть містити вулики, ключі та значення. Ці файли можна створювати з нуля в текстовому редакторі або створювати Реєстр Windows під час резервного копіювання частин його.

Для чого використовуються файли REG

Є два основних способи редагування реєстру Windows:

  • Відкрийте редактор реєстру, а потім внесіть зміни до реєстру вручну.
  • Використовуйте файл REG.

Подумайте про файл REG як про набір інструкцій щодо зміни реєстру Windows. Все в ньому пояснює зміни, які слід внести до поточного стану реєстру. Іншими словами, і загалом, будь-які відмінності між файлом REG, що виконується, та Реєстром Windows призведе до додавання або видалення будь-яких ключів та значень.

Приклад файлу REG

Наприклад, ось вміст простого 3-рядкового файлу REG, який додає значення певному ключу в реєстрі. У цьому випадку метою є додавання даних, необхідних для класичного підробленого Синього екрану смерті: Редактор реєстру Windows версії 5.00
[HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServiceskbdhidParameters]
“CrashOnCtrlScroll” = dword: 00000001

class = “ql-syntax”> Це CrashOnCtrlScroll значення не включено до реєстру за замовчуванням. Ви можете відкрити Редактор реєстру і створити його самостійно, вручну, або створити ці інструкції у файлі REG і додати його автоматично. Інший спосіб подивитися на ці файли – сприймати їх як інструменти для редагування реєстру. Ви можете заощадити багато часу під час внесення одних і тих самих змін реєстру на декількох комп’ютерах. Просто створіть один файл REG зі змінами, які ви хочете внести, а потім негайно застосуйте їх на декількох ПК.

Як переглянути, змінити та побудувати файли REG

Це текстові файли. Оглядаючись на приклад вище, ви чітко бачите цифри, шлях та літери, з яких він складається. Це означає, що ви можете відкрити один і прочитати все в ньому, а також відредагувати його, використовуючи не що інше, як текстовий редактор. Блокнот Windows – це текстовий редактор, що входить до складу Windows. Ви можете використовувати цю програму з файлом REG, клацнувши правою кнопкою миші або натиснувши та утримуючи файл та вибравши Редагувати. Якщо вам подобається, ви можете використовувати Блокнот Windows кожного разу, коли вам потрібно прочитати або відредагувати файл, але є інші безкоштовні інструменти редактора тексту, з якими легше працювати, якщо ви плануєте багато працювати з цими файлами. Оскільки файли REG – це не що інше, як текстові файли, будь-який текстовий редактор також може бути використаний для створення абсолютно нового з нуля. Використовуючи наш приклад зверху ще раз, все, що вам потрібно зробити, щоб створити файл, – це відкрити текстовий редактор, а потім ввести ці інструкції точно так, як вони написані. Далі вибираємо Усі файли (*.*) як Зберегти як типу, і збережіть його як щось незабутнє, з розширенням .REG, звичайно, подобається FakeBSOD.REG. Дуже легко випадково перейти через Зберегти як тип опція при збереженні. Якщо ви забудете зробити це і замість цього збережете як файл TXT (або будь-який тип файлу інший ніж REG), ви не зможете використовувати його для редагування реєстру.

Синтаксис для файлів REG

Так само, як ви бачите у прикладі зверху, всі файли REG повинні відповідати наступному синтаксису, щоб редактор реєстру їх розумів: Редактор реєстру Windows Версія 5.00
[]
“Ім’я значення” =:

Хоча ні вміст файлу REG, ні ключі в реєстрі Windows не чутливі до регістру, деякі значення реєстру є, тому майте це на увазі під час їх створення або редагування.

Як імпортувати / об’єднати / відкрити файли REG

«Відкрити» файл REG може означати відкрити його для редагування або відкрити для його виконання. Якщо ви хочете відредагувати його, див. Розділ вище. Якщо ви хочете виконати файл (насправді робити для чого написано файл), продовжуйте читати … Виконання означає об’єднати його з Реєстром Windows або імпортувати до нього. Ви буквально поєднуєте вміст файлу з іншими ключами реєстру та значеннями, які вже існують. Якщо ви маєте намір використовувати файл для додавання, видалення та / або зміни одного або декількох ключів або значень, об’єднання / імпорт – єдиний спосіб зробити це. Завжди створюйте резервні копії реєстру Windows, перш ніж об’єднувати із ним створений на замовлення або завантажений файл REG. Ви можете пропустити цей крок, якщо ви відновлюєте попередню резервну копію за допомогою цього файлу, але, будь ласка, не забувайте про цей важливий крок у всіх інших випадках. Щоб об’єднати / імпортувати його з реєстром Windows, просто двічі клацніть або двічі торкніться файлу. Цей процес однаковий незалежно від вмісту – попередньо створена резервна копія, яку ви відновлюєте, налаштування реєстру, автором якої ви є, завантажене “виправлення” проблеми тощо. Залежно від того, як налаштовано ваш комп’ютер, ви можете побачити користувача Повідомлення про контроль облікового запису, яке потрібно прийняти, щоб імпортувати файл. Якщо ви впевнені, що вибраний вами файл безпечно додати до реєстру, виберіть Так у підказці, що випливає, щоб підтвердити, що це те, що ви хочете зробити. Залежно від змін, внесених файлом REG до реєстру Windows, ви може потрібно перезавантажити комп’ютер. Якщо вам потрібна більш детальна допомога, ніж короткий опис, який ми маємо вище, див. Розділ Як відновити реєстр у Windows, щоб отримати більш детальні інструкції. Ця частина більше зосереджена на процесі відновлення з резервної копії, але насправді це та ж процедура, що і об’єднання файлу REG.