Saltar al contenido

Як сторінки хештегов можуть покращити YouTube

14 de abril de 2021

Ключові винос

  • Нова функція хештегов YouTube дозволяє глядачам шукати вміст за допомогою точних ключових слів.
  • У системі хештегів ще є місце для зростання та вдосконалення.
  • Ця нова система може допомогти нішевим каналам знайти нову аудиторію глядачів.

Кріс Макграт / Getty Images

Хештеги вже багато років керують світом соціальних медіа, і YouTube нарешті бере участь у цій акції з новими цільовими сторінками, які нарешті осмислюють її систему позначення. Нещодавно про рішення YouTube змінити спосіб використання веб-сайтом ключових слів хештегов було оголошено у дописі спільноти. Замість того, щоб пропонувати рекомендації щодо відео з пошуковим хештегом поряд з іншим відповідним вмістом, цільові сторінки хештегов тепер відображатимуть лише відео, що використовують цей конкретний тег. «За старою системою ви просто додавали ключові слова, але вони не були гарантією того, що ваше відео буде знайдено, якщо ви навмисно не написали ключове слово і хтось не шукав вашу тему з тим самим правописом», YouTuber Джон Беннардо, директор Документальний фільм про два долари, сказав нам в електронному інтерв’ю. » [new] функція хештегу обнулить точну категорію і надасть вам більше шансів бути поміченим, ніж будь-що, що ви могли б зробити за допомогою ключових слів «.

Змістовий покажчик

Пошук своєї аудиторії

За даними YouTube, щохвилини завантажується більше 500 годин вмісту. Якщо ви лише один з мільйонів творців вмісту, які намагаються пробитися на сайті обміну відео, то знайти вашу аудиторію може бути важко, особливо для таких каналів, як канал Беннардо, які потрапляють у значно меншу нішу.

Знімок екрана сторінки хештегу YouTube для iPhone12.

Сторінка хештегов YouTube для # iPhone12.

Через величезну кількість завантажуваного вмісту для творців надзвичайно важливо мати спосіб виділити себе або, принаймні, збільшити шанси бути виділеним. Незважаючи на те, що хештеги вже давно є функцією, вони ніколи не давали творцям реальних шансів вийти назовні – те, що багато сподіваються змінити з цим останнім оновленням. «Мій є нішевим каналом, тому кожен, хто шукає відео про купюри в 2 долари, все одно їх, мабуть, знайде», – сказав Беннардо в нашому електронному листі. «Де я думаю, що хештеги можуть мені допомогти, це деякі допоміжні категорії, в які я тепер можу потрапити після більш конкретного пошуку». Він продовжив: «Я можу хештегувати такі слова, як гроші, валюта та колекціонування, щоб назвати декілька, і припустити, що мої відео будуть відображатися частіше. Це, в свою чергу, може призвести до більшої кількості переглядів і збільшення кількості підписників». Хоча деякі з радістю сприймають зміни, нова функція не така проста, як додавання тегів до вашого відео та забуття про нього. YouTube все ще має алгоритм ранжирування, який спочатку продемонструє, що він вважає «найкращим» вмістом під цим тегом. » [new] функція хештегу обнулить точну категорію і дасть вам більше шансів бути поміченими, ніж будь-що, що ви могли б зробити за допомогою ключових слів. «Хороша новина полягає в тому, що це значно полегшує фільтрацію нерелевантного вмісту, оскільки цільові сторінки вимагатимуть відео, щоб включати точний тег, який шукають. На жаль, схоже, цільові сторінки вже зіткнулися з деякими проблемами, оскільки вони в основному відображають вміст, заснований на Індії, під час пошуку. Це, швидше за все, якась помилка, яку буде відсортовано найближчим часом .

Машинне навчання

Як і більша частина основного досвіду YouTube, алгоритми відіграють важливу роль у визначенні того, хто потрапляє у верхню частину цільових сторінок. Це не означає, що творці не можуть зробити щось, щоб допомогти збільшити свої шанси на побачення. Насправді, деякі творці YouTube вже відвідували Twitter, щоб поділитися своїм успіхом у рейтингуванні в новій системі. «Просто перевіряю, як класифікуються мої хештеги … і я найкращий за #FacebookAdvice на YouTube», – написав @BecsBate, керівник соціальних мереж. Вона продовжила: «Які хештеги ви використовуєте? Ви розумієте, як вони працюють?»

Незважаючи на те, що YouTube може покладатися на ботів для курирування великої частини вмісту на сайті, творці можуть навчитися ефективно використовувати хештеги. Для таких користувачів, як Беннардо, це означає пошук ключових слів, які раніше не були б актуальними, та використання їх з максимальною віддачею. «Я зробив кілька відеороликів, які поділилися на інші категорії», – сказав Беннардо. «Одне, що спадає мені на думку, – це відео, де я шукав рахунки в 2 долари на eBay. Завдяки функції хештегов я тепер можу позначати таке відео за допомогою #eBay і відображатись у більшій кількості пошукових запитів щодо вмісту, не пов’язаного з іншими. » У системі все ще є деякі перегини, але якщо їх виправити, а творці дізнаються, як використовувати їх на свою користь, нова функція хештегов на YouTube може допомогти збільшити рівень охоплення та збільшити кількість підписників.