Skip to content

Як тимчасово заблокувати клавіатуру

4 de Липень de 2021

Що знати

 • Швидко заблокуйте клавіатуру Windows, набравши Win + L або CTRL + ALT + Видалити.
 • Користувачі MacBook можуть просто закрити кришку або використовувати Control-Shift-Power щоб заблокувати речі.
 • Варіанти сторонніх розробників також існують, якщо ви не дбаєте про підхід виробника.

У цій статті пояснюється, як заблокувати клавіатуру комп’ютера, коли ви не використовуєте її, включаючи комбінації клавіш та сторонні програми.

Як вимкнути клавіатуру ноутбука

Найпростіший спосіб вимкнути клавіатуру – це заблокувати комп’ютер або перевести його в режим сну. На машинах Windows існує кілька способів зробити це.

 • Win + L
 • CTRL + ALT + Видалити
 • Кнопка “Пуск”
 • Закрийте кришку
 • Використовуйте заставку

Найпростіший спосіб – це комбінація клавіш Win + L. Будь-яке введення тексту, яке відбувається після використання цього ярлика, служить лише для пробудження екрана. Наступним найпростішим є натискання CTRL + ALT + Delete. Цей ярлик відкриває меню з опцією блокування, а також вийти, змінити обліковий запис і диспетчер завдань. Щоб заблокувати комп’ютер та заощадити час автономної роботи, натисніть кнопку Пуск, потім символ живлення та виберіть Сон. Натисніть кнопку фізичного живлення, щоб її пробудити. Ви також можете перейти в режим сну, закривши кришку ноутбука. Нарешті, ви можете використовувати заставку та налаштувати її так, щоб, коли її вимкнено, вона відкривала екран входу. Відкрийте Панель керування, введіть заставку, виберіть змінити заставку. Виберіть заставку, якщо ви її ще не використовуєте, встановіть, скільки часу має пройти, перш ніж вона увімкнеться, і поставте прапорець поруч із пунктом Увімкнено, відображати екран входу. Звичайно, для всіх цих методів потрібно використовувати унікальний та надійний пароль.

Як заблокувати клавіатуру MacBook

Існують подібні варіанти блокування MacBook. Найпростіші з них:

 • Закрийте кришку
 • Використовуйте Control-Shift-Power, щоб заблокувати ваш MacBook
 • Використовуйте Command-Option-Power, щоб перевести MacBook у режим сну
 • Виберіть варіант сну в меню Apple

Як і на комп’ютерах з ОС Windows, Mac має зручні комбінації клавіш. Ви можете використовувати комбінацію клавіатур Control-Shift-Power, щоб заблокувати MacBook або Command-Option-Power, щоб перевести MacBook у режим сну. Іншим методом є натискання піктограми Apple у верхньому лівому куті екрана, після чого сплячий режим. Закриття кришки також призводить до сну вашого MacBook.

Зафіксуйте клавіатуру за допомогою сторонніх інструментів

Доступно кілька інструментів, які дозволяють заблокувати клавіатуру, не блокуючи машину та не вимикаючи екран. Такий варіант називається Keyboard Locker, який був складений працівниками How-To Geek зі сценарію AutoHotKey. (AutoHotKey – це безкоштовний інструмент сценаріїв, що використовується для автоматизації завдань у Windows.) Після встановлення Keyboard Locker ви можете за допомогою CTRL + ALT + L вимкнути клавіатуру; введіть слово розблокування, щоб увімкнути його знову. Інші варіанти включають BlueLife KeyFreeze, шафку для клавіатури та миші та Kid-Key-Lock.