Saltar al contenido

Як транслювати Hulu у 4K

26 de abril de 2021

Можна спостерігати за оригіналами Hulu Казка служниці і Замкова скеля в 4K Ultra HD. Немає додаткових витрат на трансляцію шоу на Hulu у форматі 4K, але ви повинні мати сумісний телевізор 4K та надійне широкосмугове з’єднання. Hulu доступний на більшості телевізорів LG, Samsung, Panasonic, Sony, Vizio та інших виробників.

Змістовий покажчик

Який телевізор вам потрібен для перегляду Hulu у форматі 4K?

Для того, щоб дивитись Hulu з роздільною здатністю 4K, вам потрібен 4K Smart TV, який може підключатися до Інтернету. Крім того, телевізор також повинен мати вбудований декодер HEVC, і він повинен відповідати стандартам HDMI 2.0 та HDCP 2.2, якщо ви дивитесь Hulu через зовнішній пристрій потокового передавання, такий як Roku. Більшість телевізорів 4K Ultra HD, вироблених після 2014 року, відповідають зазначеним вище критеріям. Якщо у вас немає інструкції до телевізора, відвідайте веб-сайт виробника, щоб переконатися, що дисплей сумісний з 4K.

Вимоги до швидкості Інтернету для Hulu у 4K

Ваше з’єднання з Інтернетом також повинно відповідати вимогам щодо швидкості потокового відео. Незважаючи на те, що 16 Мбіт / с є рекомендованою мінімальною швидкістю завантаження для потокового передавання фільмів у форматі 4K на Hulu, переважно 25 Мбіт / с або швидше. При повільному з’єднанні може виникнути буферизація, або Hulu може знизити рівень сигналу до 1080p. Якщо ваш постачальник послуг Інтернету (ISP) встановлює щомісячне обмеження даних, будьте обережні при потоковій передачі в 4K, оскільки вона споживає значно більше даних, ніж потокова передача у форматі HD. Перевищення ліміту може призвести до додаткових платежів за рахунок Інтернету. Якщо можливо, використовуйте фізичне з’єднання Ethernet, щоб уникнути перебоїв через нестабільне з’єднання Wi-Fi.

Що ви можете дивитись у 4K на Hulu?

Hulu автоматично забезпечує найкращу якісну якість відео на основі вашого обладнання та пропускної здатності. Усю бібліотеку Хулу можна переглянути у форматі 720p або 1080p, але лише деякі шоу та фільми можна переглянути у форматі 4K. На Hulu немає повного списку вмісту 4K, а також немає способу сортування на основі якості відео. Вибір 4K Hulu значно обмежений порівняно з тим, що пропонує Netflix у 4K, але значна частина оригінального програмування потокової служби доступна в Ultra HD.

Підтримувані потокові пристрої Hulu 4K

Якщо програма Hulu не вбудована у ваш телевізор, вам також знадобиться потоковий пристрій, який підтримує потокове передавання 4K на Hulu. Підтримувані пристрої включають:

  • Apple TV (5-го покоління та пізніших версій)
  • Chromecast Ultra
  • Amazon Fire TV та Fire TV Stick
  • Roku TV
  • Roku Streaming Stick
  • Року Smart Soundbar
  • Xbox One
  • Телевізори Vizio SmartCast
  • Телевізори LG (2017 і пізніші версії)

Залежно від плану підписки, ви також можете дивитись телевізор у прямому ефірі у форматі HD, але трансляція в прямому ефірі 4K не підтримується.

Що виглядає та звучить 4K на Hulu?

Хоча потокове передавання 4K на Hulu не може конкурувати з Blu-ray диском 4K Ultra HD, це, як правило, виглядає краще, ніж 1080p, за умови, що у вас є достатньо великий дисплей, щоб розрізнити. Якість звуку також не буде повністю відповідати формату Dolby TrueHD Master Audio, який підтримується деякими дисками Blu-ray. На відміну від Netflix, Hulu не підтримує HDR, тому ви не помітите жодних додаткових візуальних покращень на телевізорі HDR.

Усунення несправностей Hulu 4K

Якщо ви отримуєте не найкращу якість зображення, спробуйте обмежити будь-які інші дії, які використовують мережеве з’єднання, щоб звільнити пропускну здатність. Якщо ваш зовнішній потоковий пристрій підключений до приймача, від’єднайте вихід HDMI і підключіть його безпосередньо до телевізора. Швидше за все, ви можете переглянути роздільну здатність вхідного відеосигналу з меню інформації про ваш телевізор або стану. Тут слід говорити про 4K, UHD, 3840×2160 або 2160p. Якщо там написано 1080p або менше, то ви отримуєте не найкращий можливий потік. Довідковий центр Hulu має додаткові поради щодо вирішення проблем із якістю відео на Hulu.