Skip to content

Як увімкнути автозбереження в Excel

5 de Липень de 2021

Що знати

 • Йти до Файл > Варіанти > Зберегти > Автозбереження файлів OneDrive та SharePoint Online за замовчуванням у Excel.
 • Для додаткового захисту виберіть Збережіть інформацію про автоматичне відновлення і Зберігати останню версію з автоматичним відновленням, якщо я закриваю без збереження.

У цій статті пояснюється, як використовувати функцію автоматичного збереження в програмі Excel для Microsoft 365, Excel 2019, 2016, 2013 і 2010 рр. Також пояснюється функція автоматичного відновлення, як відновити файл і що робити, якщо у вас немає функції автоматичного збереження.

Автозбереження проти Автовідновлення

Автозбереження автоматично зберігає файли у вашому обліковому записі OneDrive та SharePoint. Вам потрібно буде налаштувати OneDrive або SharePoint, щоб вони були правильно підключені, і ця функція доступна лише в Microsoft 365. Це також дозволяє “спільно редагувати” документи з іншими. AutoRecover тимчасово зберігає зміни в каталозі на вашому комп’ютері. Доступний з Office 2007, він не зберігає ваші файли автоматично. Натомість, якщо ваш комп’ютер вимикається або Excel закривається без збереження, у вас є можливість відновити роботу. Ця інформація зберігається через заданий інтервал, зазвичай 10 хвилин, але це лише тимчасово. Якщо ви вирішите не відновлювати свої дані, вони видалять дані, і ви повернетеся до першого. Жодне з них не замінює команду Зберегти. Візьміть собі за звичку постійно зберігати свою роботу, особливо коли збираєтеся закрити. Дуже важливо налаштувати як AutoSave, так і AutoRecover, якщо у вас є обидва варіанти.

Як увімкнути автозбереження в Excel

З 2010 року Excel вніс лише незначні зміни у функцію автоматичного збереження. Якщо ви використовуєте Excel 2010 або пізнішої версії, ви знайдете це меню там же.

 1. Відкрийте Excel і виберіть Файл > Варіанти.

 2. У меню, що відкриється, виберіть Зберегти ліворуч.

 3. Якщо у вас є обліковий запис OneDrive або SharePoint, виберіть Автозбереження файлів OneDrive та SharePoint Online за замовчуванням у Excel. Це заощадить вашу роботу в облікових записах OneDrive та SharePoint у режимі реального часу, зберігаючи резервну копію, якщо ви загубите свій ноутбук. Увімкніть це лише для файлів, захищених паролем. Ніколи не діліться конфіденційною інформацією, такою як номери соціального страхування або фінансові дані, через файл OneDrive або SharePoint.

  Параметри Microsoft Excel> Зберегти підменю” class=”lazyload”   id=”mntl-sc-block-image_1-0-24″ ></p>
</li>
<li>
<p>Виберіть <strong>Збережіть інформацію про автоматичне відновлення</strong> і виберіть інтервал, на якому ви хочете його зберегти. За замовчуванням 10 хвилин, але ви можете встановити його нижче або вище, залежно від ваших уподобань.</p>
</li>
<li>
<p>Виберіть <strong>Зберігайте останню версію, що відновлена ​​автоматично</strong> <strong>якщо я закриваю, не зберігаючи</strong> щоб зберегти свою роботу, якщо ви втратите потужність або випадково закриєте Excel.</p>
</li>
<li>
<p>Запишіть, де Excel зберігатиме ці файли. Якщо ви віддаєте перевагу більш доступному місцю, ви можете записати його тут. Можливо, ви не зможете побачити своє розташування для автоматичного відновлення у Провіднику файлів, залежно від того, ввійшли ви в систему як адміністратор та які налаштування відновлення даних. Ви також не зможете змінити шлях до файлу, якщо ви не адміністратор.</p>
</li>
</ol>
<p><span></span> </p>
<h2><span id= Як відновити файл Excel за допомогою автовідновлення

  Щоб отримати доступ до версії книги для автоматичного відновлення книги Excel, виберіть Файл > відчинено, потім прокрутіть вниз до Відновити незбережені книги і виберіть свій файл.

  Відновлення незбереженої книги в Excel

  Що робити, якщо у моїй версії Excel немає автоматичного збереження?

  Якщо у вашій версії Excel немає опції автозбереження або ви не хочете використовувати OneDrive або SharePoint для резервного копіювання своїх файлів, ви також можете використовувати сторонні програми, такі як Google Drive або Dropbox, для регулярного резервного копіювання даних. Перш ніж користуватися цими послугами, добре подумайте про потенційну безпеку та простір. Якщо ви робите резервну копію конфіденційної інформації, існує власний ризик порушення. Якщо ви хочете зберегти документи для роботи, зверніться до ІТ-відділу вашого робочого місця, якщо такі є, щодо рішень, які вони перевірили. Крім того, будь-яка служба резервного копіювання матиме обмежену кількість місця, і ви, ймовірно, захочете використовувати її для резервного копіювання інших файлів. Доступно більше місця, але вам доведеться підписатися на нього. Перш ніж входити в будь-яку службу резервного копіювання, уважно перегляньте свої потреби.