Saltar al contenido

Як увімкнути служби локації на iPhone або Android

18 de julio de 2021

Смартфони знають, де ви знаходитесь, і надають вам інформацію на основі цієї інформації за допомогою функції, що називається Служби локації. Завдяки Службам локації, якщо у вас є смартфон, вас ніколи не доведеться загубити. Навіть якщо ви не знаєте, де ви перебуваєте або куди їдете, ваш смартфон знає ваше місцезнаходження та те, як доставити вас майже куди завгодно. Ще краще, якщо ви їдете їсти або шукаєте магазин, ваш телефон може дати рекомендації щодо того, що поблизу вас. За допомогою Служб локації ви також можете використовувати свій телефон, щоб надсилати своє поточне місцезнаходження друзям і родичам та полегшити їм зустріч з вами. Отже, незалежно від того, чи є у вас телефон iPhone або Android, ось як увімкнути служби локації.

Змістовий покажчик

Що таке послуги локації та як вони працюють?

Location Services – це назва набору функцій, які визначають ваше місцезнаходження (або, принаймні, місцезнаходження вашого телефону), а потім надають вміст на основі цього. Карти Google, Find My iPhone, Yelp та багато інших додатків використовують місцезнаходження вашого телефону, щоб повідомити вам, куди їхати, де ваш загублений або викрадений телефон або скільки чудових бурріто знаходиться в межах чверті милі від вашого місця. Служби локації працюють, використовуючи як апаратне забезпечення телефону, так і різні типи даних про Інтернет. Основою служб локації зазвичай є GPS. У більшості смартфонів вбудований чіп GPS. Це дозволяє вашому телефону підключатися до мережі Глобальної системи позиціонування, щоб отримати своє місцезнаходження. GPS чудовий, але він не завжди є повністю точним. Щоб отримати ще кращу інформацію про те, де ви перебуваєте, Служби локації також використовують дані про стільникові телефонні мережі, сусідні мережі Wi-Fi та пристрої Bluetooth, щоб точно визначити, де ви перебуваєте. Поєднуйте дані GPS та мережі з даними, що містяться у натовпі, та широкою технологією картографування як від Apple, так і від Google, і у вас є потужна комбінація, яка допоможе з’ясувати, на якій вулиці ви перебуваєте, який магазин ви поруч тощо. Деякі смартфони високого класу мають сенсори, такі як компас або гіроскоп. Ці датчики визначають, у якому напрямку ви стикаєтесь і як рухаєтесь.

Як увімкнути служби локації на iPhone

Можливо, ви ввімкнули служби локації, коли налаштовували iPhone. Якщо ні, ввімкнути їх надзвичайно просто. Просто виконайте такі дії:

 1. Торкніться Налаштування.
 2. Торкніться Конфіденційність.
 3. Торкніться Послуги локації.
 4. Перемістіть Послуги локації повзунок до на / зелений. Служби локації тепер увімкнено. Додатки, яким вони потрібні, можуть негайно розпочати доступ до вашого місцезнаходження.

Ці інструкції були написані з використанням iOS 13, але ті самі кроки – або майже однакові – стосуються iOS 8 і новіших версій.

Як увімкнути служби локації на Android

Служби локації на скріншоті Android

Служби локації ввімкнено під час налаштування вашого пристрою Android, але ви також можете ввімкнути їх пізніше, виконавши такі дії:

 1. Торкніться Налаштування.
 2. Торкніться Розташування.
 3. Перемістіть повзунок у положення Увімкнено.
 4. Торкніться Режим.
 5. Виберіть Режим Ви віддаєте перевагу:
  1. Висока точність: Надає найточнішу інформацію про місцезнаходження за допомогою GPS, мереж Wi-Fi, Bluetooth та стільникових мереж для визначення вашого місцезнаходження. Він має найвищу точність, але він використовує більше акумулятора і має менше конфіденційності.
  2. Економія заряду: Економить заряд акумулятора, не використовуючи GPS, але використовуючи інші технології. Менш точний і має меншу конфіденційність.
  3. Лише пристрій: Найкраще, якщо ви дуже дбаєте про конфіденційність і все в порядку з дещо менш точними даними. Оскільки він не використовує стільниковий, Wi-Fi або Bluetooth, він залишає менше цифрових доріжок.

Ці інструкції написані з використанням Android 7.1.1, але вони повинні бути досить схожими на інші останні версії Android.

Що робити, коли програми просять отримати доступ до служб локації

Попередження про відстеження місцезнаходження iPhone

Apple Inc.
Програми, які використовують Служби локації, можуть запитати дозволу на доступ до вашого місцезнаходження під час першого запуску. Деякі програми повинні знати ваше місцезнаходження, щоб нормально функціонувати. Роблячи цей вибір, просто запитайте себе, чи має сенс додаток використовувати ваше місцезнаходження. Телефон може також час від часу запитувати, чи хочете ви продовжувати дозволяти програмі використовувати ваше місцезнаходження. Це функція конфіденційності, щоб переконатися, що ви знаєте, до яких програм доступу до даних здійснюється доступ. Параметри конфіденційності Apple для цієї функції є більш надійними, ніж Android. На iPhone спливаюче вікно дозволяє вам дозволити програмі постійно отримувати доступ до вашого місцезнаходження, лише коли ви використовуєте програму або ніколи. Він також покаже місця, де програма відстежувала вас, щоб краще зрозуміти, що означає відстеження. Хочете дізнатись більше про захист вашої конфіденційності на iPhone? Перевірте, як захистити приватну інформацію, що зберігається на вашому iPhone. Якщо ви вирішили вимкнути всі служби локації або заборонити деяким програмам використовувати цю інформацію, прочитайте розділ Як вимкнути служби локації на вашому iPhone або Android.