Saltar al contenido

Як увімкнути субтитри Apple TV

18 de abril de 2023

Apple TV підтримує кілька способів керування субтитрами. Ви можете налаштувати закриті субтитри, щоб вони були завжди активними, або ввімкнути субтитри для кожного шоу. Ви також можете змінити стиль тексту субтитрів, щоб полегшити його читання. Інформація в цій статті стосується всіх моделей Apple TV, за винятком зазначених.

Змістовий покажчик

Як увімкнути субтитри Apple TV для всього вмісту

Більшість сервісів потокового передавання, доступних на Apple TV, включаючи Netflix, Hulu, Amazon Prime і Apple TV+, включають підтримку субтитрів або SDH (субтитри для глухих і слабочуючих). Щоб увімкнути субтитри для всього вмісту, який підтримує цю функцію на Apple TV:

 1. Виберіть Налаштування на головному екрані Apple TV за допомогою Siri Remote або Apple TV Remote.

 2. Виберіть Доступність.

  Налаштування доступності на Apple TV

 3. Виберіть Субтитри та субтитри.

  Субтитри та субтитри

 4. Виберіть Закриті субтитри та SDH щоб перемкнути функцію Увімкнено або Вимкнено для всього вмісту, який підтримує цю функцію. Натисніть Меню на пульті дистанційного керування або виберіть додому щоб повернутися на головний екран.

  Налаштування Apple TV для субтитрів

Як увімкнути субтитри для поточного шоу

Можливо, ви не захочете залишати закриті субтитри або SDH увімкненими весь час. Ви також можете ввімкнути або вимкнути субтитри Apple TV для кожного шоу. На Apple TV HD і Apple TV 4K, проведіть пальцем вниз по сенсорній поверхні пульта Apple TV під час перегляду програми, щоб відкрити Інформація панель. З Субтитри виділено опцію, проведіть пальцем униз і виберіть опцію, щоб повернути субтитри Увімкнено або Вимкнено. Назви параметрів можуть відрізнятися залежно від сервісу, який ви переглядаєте, але загалом ви бачите Авто, Увімкненоі Вимкнено. На старіших моделях Apple TV натисніть і утримуйте Виберіть на пульті дистанційного керування протягом приблизно трьох секунд, щоб відобразити Підзаголовок вкладка.

Інформаційна панель Apple TV і керування субтитрами.

Як змінити мову субтитрів

Ви можете змінити мову субтитрів у Інформація панель, до якої можна отримати доступ, потягнувши вниз сенсорну поверхню Siri Remote. Можливо, вам доведеться торкнутися Аудіо спочатку, або може відобразитися поточна мова, у такому випадку торкніться її. Виберіть мову зі списку параметрів.

Як керувати субтитрами Apple TV за допомогою Siri Remote

На пульті Siri Remote утримуйте Siri мікрофон ключ і скажи Увімкніть субтитри або Вимкніть субтитри. Якщо ви пропустили якийсь діалог, утримуйте клавішу Siri на пульті дистанційного керування та скажіть Що вона сказала? або Що він сказав? Коли ви відпускаєте кнопку, Apple TV відтворює останні 15 секунд відео з увімкненими субтитрами, щоб ви могли почути або прочитати його знову. Пульт Siri сумісний лише з Apple TV HD (раніше називався Apple TV 4-го покоління) і Apple TV 4K. Ви також можете отримати доступ до опції субтитрів для окремих програм, тричі торкнувшись сенсорної поверхні пульта Siri. Налаштуйте дію потрійного клацання, перейшовши на головний екран Apple TV і вибравши Налаштування > Доступність > Ярлик спеціальних можливостей і вибираючи Закриті субтитри для ярлика.

Ярлик спеціальних можливостей на Apple TV

Як налаштувати субтитри та підписи

Можна змінити шрифт, розмір і колір субтитрів. Ви також можете встановити колір фону для тексту та налаштувати непрозорість. Щоб налаштувати субтитри:

 1. Виберіть Налаштування на головному екрані Apple TV.

  Додаток Налаштування

 2. Виберіть Доступність.

  Налаштування доступності на Apple TV

 3. Виберіть Субтитри та субтитри.

  Субтитри та субтитри

 4. Виберіть Стиль.

  Параметри субтитрів на Apple TV

 5. Виберіть існуючий стиль для редагування або виберіть Новий стиль.

  Редагувати стилі на Apple TV

 6. Зробіть вибір у кожній категорії, де ви хочете змінити стиль. Сторінка редагування стилю містить список змін, які ви можете зробити, і попередній перегляд, який показує, як виглядають зміни стилю. Варіанти включають:

  • опис: змінити назву стилю.
  • Шрифт: змінити тип шрифту.
  • Розмір: Налаштування розміру тексту.
  • колір: змінити колір тексту.
  • Фон: установіть колір тексту. Виберіть колір фону, який контрастує з кольором шрифту.
  • Непрозорість: установіть непрозорість фону.
  • Розширені інструменти: змініть прозорість тексту, стиль країв і виділення.

  Редагувати стилі субтитрів Apple TV.