Saltar al contenido

Як увімкнути телевізор Vizio без пульта дистанційного керування

15 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • На пристрої: Використовуйте фізичну кнопку живлення.
 • На пристрої iPhone або Android: використовуйте програму SmartCast.
 • Ви також можете підключити PlayStation 4 або Nintendo Switch до телевізора Vizio.

У цій статті розповідається про те, як увімкнути телевізор Vizio без пульта дистанційного керування Vizio TV.

Як увімкнути телевізор Vizio без пульта дистанційного керування

Усі телевізори Vizio мають кнопки на самому телевізорі, але вони можуть бути у важкодоступних місцях. Зазвичай ви знайдете кнопки на задній панелі телевізора, у правому нижньому або лівому нижньому кутах. Це залежить від моделі, але коли ви знайдете кнопку живлення, ви завжди зможете ввімкнути телевізор без пульта дистанційного керування.

Інші кнопки Vizio TV

Окрім кнопки живлення, ви також знайдете кнопки гучності, каналу та введення. Причина, через яку Vizio приховує ці кнопки, подвійна. Перше стосується естетики – кнопки стикаються з елегантним мінімалістичним дизайном більшості сучасних телевізорів. Друга причина полягає в тому, що вбудовані кнопки не призначені для використання в навігації по меню. Доданий пульт дистанційного керування та додаток для смартфона – це більш ефективні та зручні способи управління телевізором.

Увімкніть Vizio TV за допомогою програми SmartCast

Найпростіший спосіб увімкнути телевізор, коли ви загубили або загубили пульт, – це програма Vizio SmartCast для iOS та Android. Ви також можете керувати телевізором без пульта дистанційного керування за допомогою віддаленої програми. Це означає, що навіть якщо ви не можете знайти видалення, ви все одно можете керувати телевізором.

 1. Знайдіть і завантажте програму Vizio SmartCast із магазину Google Play або App Store, залежно від вашого пристрою.

  Завантажити:

  Завантажити:

 2. Якщо ви вперше використовуєте програму, вам потрібно буде її створити. Виберіть Пристрої > Додати у верхньому правому куті. Вам буде запропоновано тримати телефон біля пристрою ненадовго.

 3. Після створення пари виберіть Контроль внизу екрана.

 4. Виберіть Пристрої у верхньому правому куті та виберіть свій дисплей зі списку.

 5. Після вибору ви можете керувати телевізором так, ніби ваш смартфон був пультом дистанційного керування: Використовуйте його, щоб увімкнути або вимкнути телевізор, відрегулювати гучність, змінити канал, встановити пропорції тощо.

  Вам не потрібно відкривати програму, щоб увімкнути телевізор. Якщо телевізор вимкнено, потокове передавання будь-чого зі вашого смартфона на телевізор призведе до його автоматичного ввімкнення.

Як увімкнути телевізор Vizio за допомогою PS4

Якщо ви завзятий геймер, можливо, ви захочете впорядкувати процес переходу в гру. Ось як змусити телевізор увімкнутись, лише запустивши ігрову консоль.

 1. Підключіть консоль PlayStation 4 до телевізора Vizio за допомогою кабелю HDMI та запустіть її.

 2. Виберіть Налаштування > Система.

 3. Виберіть Увімкніть HDMI Device Link.

 4. Коли ви вмикаєте PlayStation 4, телевізор Vizio автоматично вмикається та перемикається на правильний вхід. Крім того, вибір цього входу зі списку автоматично вмикає PlayStation 4.

Як увімкнути телевізор Vizio за допомогою комутатора Nintendo

Процес дещо відрізняється для користувачів Nintendo Switch.

 1. Підключіть консоль Nintendo Switch до телевізора Vizio через док-станцію.

 2. На головному екрані виберіть Налаштування системи.

  Піктограма системних налаштувань

 3. Виберіть Налаштування телевізора у лівій колонці, а потім прокрутіть список і виберіть Відповідь стану телевізора щоб увімкнути його.

 4. Коли ви переведете консоль у режим сну, вхід вимкнеться. Коли ви ввімкнете консоль, телевізор автоматично переключиться на відповідний вхідний канал.

Примітка щодо HDMI-CEC та Xbox One

На жаль, для програвачів Xbox One немає можливості увімкнути HDMI-CEC. Хоча Xbox може керувати телевізором, він робить це за допомогою ІЧ-бластера та Xbox Kinect – периферійного пристрою, який більше не виробляється корпорацією Майкрософт. Чому консоль не підтримує цю функцію, незрозуміло, але шанувальники просили її додати з моменту виходу Xbox.