Saltar al contenido

Як увімкнути Bluetooth у Windows 11

5 de junio de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати:

 • Увімкніть Bluetooth у параметрах Bluetooth у Налаштування додаток або Швидкі налаштування на панелі завдань.
 • Або: Перейти до старт > Налаштування > Bluetooth і пристрої > Перемкніть перемикач на Увімкнено щоб увімкнути Bluetooth.
 • Щоб вимкнути: Виберіть Мережа на панелі завдань > натисніть значок Bluetooth кнопку, щоб увімкнути або вимкнути його.

У цій статті пояснюється, як увімкнути Bluetooth у Windows 11 і встановити бездротове з’єднання з іншими пристроями Bluetooth.

Використовуйте швидкі налаштування, щоб увімкнути Bluetooth у Windows 11

Параметри Bluetooth знаходяться в програмі «Налаштування» у Windows 11. Ви можете знайти всі параметри Bluetooth і підключені пристрої, перейшовши на Налаштування додаток і вибір Bluetooth і пристрої з лівої бічної панелі. Щоб негайно отримати доступ до налаштувань Bluetooth, скористайтеся Швидкі налаштування меню на панелі завдань.

 1. Один раз виберіть піктограми, розташовані ліворуч від часу та дати.

 2. У меню швидких налаштувань виберіть Bluetooth кнопку.

 3. Увімкнення та вимкнення кнопки Bluetooth змінює її колір, щоб вказати, увімкнено чи вимкнено.

  У Windows 11 значок Bluetooth вимкнено

 4. Щоб встановити з’єднання або створити пару з новим пристроєм, клацніть правою кнопкою миші кнопку Bluetooth і виберіть Перейдіть до Налаштувань.

  Перейдіть до налаштувань у швидких налаштуваннях Bluetooth у Windows 11

 5. The Bluetooth і пристрої Розділ у програмі «Налаштування» є домом для всіх налаштувань, пов’язаних із Bluetooth, у Windows 11.

  Bluetooth і пристрої в налаштуваннях Windows 11

Використовувати налаштування Увімкнути Bluetooth у Windows 11?

Bluetooth можна ввімкнути (або вимкнути) у програмі «Налаштування» або в меню «Швидкі налаштування» на панелі завдань. Після створення пари з пристроєм Bluetooth можна легко скористатися кнопкою перемикання швидких налаштувань, щоб підключити або від’єднати пристрій Bluetooth. Ось три швидких способи увімкнути Bluetooth у Windows 11 (або вимкнути його, коли він не потрібен).

 1. Перейдіть на панель завдань і виберіть Мережа значок або будь-який значок поруч із годинником. Виберіть Bluetooth щоб увімкнути або вимкнути його.

 2. Перейдіть на панель завдань і клацніть правою кнопкою миші Мережа значок. Виберіть Налаштування мережі та Інтернету > Bluetooth і пристрої. Використовуйте перемикач, щоб повернути Bluetooth Увімк. або Вимк. ваш Мережа піктограма може виглядати інакше залежно від того, чи використовуєте ви дротове підключення чи Wi-Fi.

  Значок мережі на панелі завдань Windows 11

 3. Виберіть старт > Налаштування > Bluetooth і пристрої. Виберіть перемикач, щоб повернути Bluetooth Увімк. або Вимк.

  Увімкніть у налаштуваннях Bluetooth і пристроїв у Windows 11

Як вимкнути Bluetooth

Як пояснювалося вище, використовуйте кнопку перемикання Bluetooth, щоб вимкнути Bluetooth у Windows 11. Ви також можете остаточно вимкнути Bluetooth у диспетчері пристроїв.

 1. Запустіть і шукайте Диспетчер пристроїв. Виберіть з результату.

   Диспетчер пристроїв у меню «Пуск» Windows 11

 2. Йти до Bluetooth і розгорніть список адаптерів Bluetooth, підключених до Windows.

 3. Виберіть і клацніть правою кнопкою миші конкретний адаптер. Виберіть Вимкнути пристрій щоб назавжди вимкнути Bluetooth для цього адаптера. Виберіть в порядку підтвердити.

  Вимкніть пристрій у диспетчері пристроїв Windows 11

Чому мій Bluetooth не працює в Windows 11?

Кнопка перемикання Bluetooth є типовою у швидких налаштуваннях. Можливо, Bluetooth працює, але ви не бачите тут кнопки або значка Bluetooth. Щоб він з’явився, виберіть Олівець значок. Потім вибирайте додати > Bluetooth зі списку. Можуть бути й інші причини програмного та апаратного забезпечення, які перешкоджають належній роботі Bluetooth. Ось короткий опис усунення несправностей, щоб вирішити проблеми з підключенням Bluetooth у Windows 11. Спочатку переконайтеся, що кнопку Bluetooth увімкнено, а також увімкнено сполучений пристрій.

 • Перезавантажте ПК і перевірте, чи вирішено проблему.
 • Вимкніть і ввімкніть пристрій Bluetooth і повторно сполучіть його з Windows.
 • Перевірте всі підключення Bluetooth, оскільки кілька підключень спричиняють проблеми.
 • Перевірте з’єднання Bluetooth для пристрою на іншому комп’ютері чи мобільному телефоні.
 • Підключіть адаптер до іншого порту для пристроїв з адаптерами Bluetooth і перевірте, чи він працює.
 • Оновіть Windows 11, щоб переконатися, що драйвер Bluetooth має останню версію. Також оновіть інший сполучений пристрій.
 • Перезапустіть службу Bluetooth із Послуги > Служба підтримки Bluetooth > Загальний > Виберіть СТІЙ і потім старт. Змініть тип запуску на Автоматичний. Зберегти за допомогою в порядку.
 • Використовуйте вбудований засіб усунення несправностей Bluetooth. Йти до Оновлення та безпека > Усунення несправностей > Додаткові засоби вирішення проблем > Bluetooth. Виберіть Запустіть засіб усунення несправностей для автоматичного вирішення проблем Bluetooth.

FAQ

 • Як використовувати AirPods у Windows 11?

  Щоб підключити AirPods до Windows 11, переведіть AirPods у режим сполучення, а потім перейдіть до Налаштування > Bluetooth і пристрої > Додайте пристрій > Bluetooth і виберіть свої AirPods. Ваші AirPods можна сполучати з кількома пристроями, але вони працюють лише з одним пристроєм одночасно.

 • Як це виправити, якщо Windows 11 не визначає мої навушники?

  Якщо Windows 11 не може виявити ваші навушники Bluetooth, вимкніть інші підключені аудіопристрої. Якщо ви раніше підключали навушники, видаліть їх зі списку Bluetooth, а потім знову додайте. Якщо проблема не зникає, оновіть драйвери пристрою.

 • Як оновити драйвери Bluetooth у Windows 11?

  Щоб оновити драйвери Windows, перейдіть до Диспетчер пристроївклацніть правою кнопкою миші адаптер Bluetooth і виберіть Оновити Диск. Потім вибирайте Автоматичний пошук оновленого програмного забезпечення драйвера.

 • Чи можуть динаміки комп’ютера та динаміки Bluetooth відтворювати одночасно?

  Так. Підключіть динаміки Bluetooth і перейдіть до Налаштування > Звук > Вихід > Багатовихідний пристрій.