Skip to content

Як увімкнути Bluetooth у Windows 7

1 de Липень de 2021

Що потрібно знати

 • Windows 10 і 8.1: натисніть Почніть > Bluetoothта увімкніть його.
 • Windows 7: натисніть Почніть > пошук Bluetooth> Змініть налаштування Bluetooth > перевірити Дозволити … Знайти цей комп’ютер > Гаразд.

У цій статті пояснюється, як увімкнути Bluetooth на ПК з ОС Windows 10, 8.1 або 7.

Як увімкнути Bluetooth у Windows 10 або Windows 8.1

Деякі комп’ютери пропонують кнопку або клавіатуру, яка дозволяє увімкнути Bluetooth одним натисканням. Однак якщо ви не можете знайти одну з них, увімкніть Bluetooth у налаштуваннях комп’ютера.

 1. Виберіть Почніть кнопку.

 2. Введіть “Bluetooth“у вікно пошуку та виберіть зі списку налаштування Bluetooth.

 3. Перемкніть перемикач Bluetooth на Увімкнено.

  увімкнути Bluetooth

Як увімкнути Bluetooth у Windows 7

Налаштування ввімкнення Bluetooth у Windows 7 дещо відрізняються від тих, що встановлені в нових версіях Windows. Станом на січень 2020 року Microsoft більше не підтримує Windows 7. Ми рекомендуємо перейти на Windows 10, щоб і надалі отримувати оновлення безпеки та технічну підтримку.

 1. Виберіть Почніть кнопку.

 2. Тип Bluetooth в Почніть пошук коробці.

  пошук Bluetooth

 3. Виберіть Змініть налаштування Bluetooth в результатах пошуку. Відкриється діалогове вікно Налаштування Bluetooth.

 4. Виберіть Дозволити пристроям Bluetooth знаходити цей комп’ютер прапорець під Discovery.

  відкриття Bluetooth - -

 5. За бажанням, на тому ж екрані виберіть Дозволити пристроям Bluetooth підключатися до цього комп’ютера прапорець та Повідомте мене, коли новий пристрій Bluetooth хоче підключитися прапорець у розділі Підключення. Ці два варіанти спрощують процес підключення без додаткових кроків вручну для підключення певного пристрою.

 6. Виберіть Подати заявку а потім виберіть гаразд.

Піктограма Bluetooth відображається на панелі завдань або в папці “Приховані значки” ліворуч від дати та часу на панелі завдань. Після того, як ви активуєте Bluetooth і зробите ваш комп’ютер доступним для підключення, підключіть навушники Bluetooth до комп’ютера або з’єднайте з комп’ютером будь-який пристрій із підтримкою Bluetooth – наприклад, клавіатуру, мишу чи динаміки. Тепер комп’ютер у парі з іншим пристроєм. Вони повинні автоматично з’єднуватися в будь-який час, коли два пристрої перебувають у межах діапазону сполучення, за умови, що на обох увімкнено Bluetooth.

Вирішення проблем із Bluetooth

Якщо вам не вдається ввімкнути Bluetooth на комп’ютері з ОС Windows 7 або якщо ви не можете з’єднати інший пристрій із комп’ютером через Bluetooth, усунення несправностей може допомогти вам знайти рішення.