Saltar al contenido

Як уникнути хвороби віртуальної реальності

23 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

  • Спробуйте використовувати VR в сидячому положенні, щоб уникнути запаморочення.
  • Легко стояти, використовуючи його за допомогою простої гри у стоячи, як Google Tiltbrush.
  • Шукає варіанти комфортного режиму у вашому додатку або грі VR.

У цій статті пояснюється, як уникнути хвороби віртуальної реальності. Інструкції стосуються будь-якої моделі гарнітури VR. Середовище VR відрізняється від звичайного ігрового середовища. Через це деякі користувачі відчувають нудоту вже через кілька хвилин під час вивчення віртуального світу, тоді як інших не вразить жодна хвороба.

Почніть із досвіду VR у сидячому режимі

Існує стара приказка, яка говорить: «Треба повзати, перш ніж ти зможеш піти». Ця мудрість часто стосується досвіду віртуальної реальності, але думайте про це як: «Вам потрібно посидіти, перш ніж зможете вистояти». Коли ви вперше вступаєте у повністю захоплюючий світ віртуальної реальності, ваш мозок може бути переповнений введенням. складність балансування між собою, коли цей новий світ VR рухається навколо вас, і досвід може перевантажити ваші почуття та викликати почуття нудоти, запаморочення та загальної дезорієнтації. Шукайте досвід VR та ігри, які пропонують сидячий варіант, що зменшує проблеми з ефекти VR можуть мати на ваше почуття рівноваги. Якщо ви вже відчували нудоту з VR, тримайтеся подалі від симуляторів польотів VR та ігор за кермом. Незважаючи на те, що вони перебувають на місці, вони все одно можуть бути занадто інтенсивними, особливо якщо вони імітують речі такі як маневри з бочковим перекатом. Ці рухи можуть захворіти навіть людям із залізним шлунком.

Перейдіть до простої гри, що стоїть

Коли ви думаєте, що готові спробувати досвід стоячи, почніть з чогось простого, наприклад, Tiltbrush від Google або подібної художньої програми, де ви повністю контролюєте відносно статичне середовище. Це дає вам досвід орієнтуватися та досліджувати середовище кімнатного масштабу, поки ви зосереджуєтесь на своєму живописі. Такий підхід дає вашому мозку час звикнути до цього сміливого нового світу і зупинити будь-яку хворобу на ВР, спричинену рухами.

Шукайте параметри режиму комфорту

Розробники програм VR та ігор знають, що деякі люди чутливі до побічних ефектів, пов’язаних з VR, тому багато хто додає до своїх пропозицій «налаштування комфорту». Ці налаштування змінюють такі речі, як поле зору та точки зору користувача або додають статичні елементи інтерфейсу користувача, які рухаються разом із користувачем. Ці візуальні якорі допомагають зменшити хворобу руху, даючи користувачеві щось зосередитись. Прекрасним прикладом добре реалізованої опції комфорту є режим комфорту, доступний у Google Earth VR. Цей параметр звужує поле зору користувача, але лише тоді, коли він подорожує з одного місця до іншого. Звуження фокусу під час імітованого фізичного руху робить цю частину досвіду більш стерпною, не відриваючи від загального досвіду. Коли частина подорожі закінчена, поле зору розширюється і відновлюється, щоб користувач не втратив відчуття масштабу, яке так чудово надає Google Earth.

Переконайтеся, що ваш ПК може обробляти VR

Хоча може виникнути спокуса придбати гарнітуру VR і використовувати її з існуючим ПК, якщо цей ПК не відповідає мінімальним вимогам до системи VR, встановленим виробником гарнітури, проблеми з продуктивністю системи можуть зіпсувати досвід або викликати хворобу на VR. Oculus, HTC та інші встановили базові мінімальні технічні характеристики, щоб забезпечити ПК достатньою потужністю для досягнення належної частоти кадрів, необхідної для створення комфортного та послідовного досвіду. Якщо ваш мозок помічає будь-яке відставання між рухом вашого тіла щодо того, що бачать ваші очі, будь-яка затримка, спричинена неякісним обладнанням, руйнує ілюзію занурення, можливо, викликаючи почуття хвороби. Якщо ви схильні до хвороби віртуальної реальності, подумайте про те, щоб перевищити мінімальні специфікації віртуальної реальності, щоб дати собі найкращий шанс для безвірусної хвороби. Додаткова швидкість та потужність ніколи не бувають поганими, коли справа стосується VR.

Повільно збільшуйте час експозиції у віртуальній реальності

Якщо ви вирішили всі технічні проблеми та спробували інші поради, і у вас все ще є проблеми з хворобою на ВР, можливо, вам просто знадобиться більше часу та впливу на ВР. Наберіться терпіння і не намагайтеся пережити дискомфорт. Твоєму тілу потрібен час, щоб налаштуватися. Часто робіть перерви та уникайте досвіду VR та ігор, які вам не підходять. Спробуйте їх ще раз, коли у вас буде більше досвіду. ВР має бути приємним досвідом, якого ви з нетерпінням чекаєте, а не тим, чого ви боїтесь. Експериментуйте з цими порадами, отримайте вплив, і, сподіваємось, ваша хвороба на ВР стане віддаленим спогадом. Не кожен, хто намагається VR, хворіє або нудить. У вас може взагалі не виникати проблем. Як ваш мозок і тіло реагують на віртуальну реальність, дуже індивідуально, і ви не дізнаєтесь, поки не спробуєте.