Skip to content

Як усунути помилку в URL-адресі

7 de Липень de 2021

Мало що викликає розчарування, ніж коли ви натискаєте посилання або вводите довгу адресу веб-сайту, і сторінка не завантажується, що іноді призводить до помилки 404, помилки 400 або іншої подібної помилки. Хоча це може бути з ряду причин, часто URL-адреса є просто неправильною.

© Карло Едуардо Родрігес Еспіно / iconfinder.com
Якщо у вас є проблема з URL-адресою, ці прості кроки допоможуть вам її знайти:

Необхідний час: Ретельний огляд URL-адреси, з якою ви працюєте, не повинен тривати більше кількох хвилин.

Як усунути помилку в URL-адресі

 1. Якщо ви використовуєте http: або https: частина URL-адреси, чи включали ви косу риску після двокрапки? https: //

 2. Ви пам’ятали www? Деякі веб-сайти вимагають цього для правильного завантаження. Подивіться, що таке ім’я хосту? докладніше про те, чому це так.

 3. Ви пам’ятали .com, .net, або інший домен верхнього рівня?

 4. Ви ввели, якщо потрібно, фактичну назву сторінки? Наприклад, більшість веб-сторінок мають конкретні імена, наприклад pečenapplerecipe.html або людина-рятує-життя-на-hwy-10.aspxтощо

 5. Чи використовуєте ви зворотні скісні риски замість правильних косих рисок // після https: частина URL-адреси, а на решті URL-адреси, якщо це необхідно? Ось приклад правильно відформатованої URL-адреси: https://www.tebapit.com/computers-laptops-and-tablets-4781146

 6. Перевірте www. Ви забули a w або додайте додатково помилково: wwww?

 7. Чи правильно ви ввели розширення файлу для сторінки? Наприклад, існує світ різниці в .html і .htm. Вони не є взаємозамінними, оскільки перший вказує на файл, який закінчується на .HTML, а другий – на файл із суфіксом .HTM – це абсолютно різні файли, і навряд чи вони обидва існують як дублікати в одній і тій же мережі сервер.

 8. Чи правильно ви використовуєте великі літери? Усе після третьої риски в URL-адресі, включаючи папки та імена файлів, зазвичай чутливе до регістру. Наприклад, ви потрапите на дійсну сторінку: https://www.digg.com/2019/what-earth-would-look-like-if-all-the-oceans-were-drained-visualized

  Але це не буде: https://www.digg.com/2019/WHAT-earth-WOULD-look-like-if-all-the-oceans-were-drained-visualized

  Це часто справедливо лише для URL-адрес, що вказують ім’я файлу, наприклад тих, що відображають розширення .HTM або .HTML у самому кінці. Іншим подобається https://www.tebapit.com/what-is-a-url-2626035 ймовірно не чутливі до регістру.

 9. Якщо ви скопіювали URL-адресу з-поза браузера та вставили її в адресний рядок, переконайтеся, що файл цілий URL-адресу було скопійовано належним чином. Наприклад, часто випадки, коли довга URL-адреса в електронному повідомленні охоплює два або більше рядків, але лише перший рядок буде скопійовано правильно, в результаті чого в буфері обміну буде занадто коротка URL-адреса. Подібним чином деякі браузери дозволяють вставити існуючу URL-адресу, замінивши її, щоб звільнити місце для тієї, яку ви вставляєте. Але якщо це зроблено неправильно, ви можете додати свою нову URL-адресу до старої, зробивши справді довгу URL-адресу, яка просто не працюватиме, щоб завантажити щось.

 10. Ще одна помилка копіювання / вставлення – зайва пунктуація. Ваш браузер досить прощає пробіли, але слідкуйте за додатковими крапками, крапками з комою та іншими знаками пунктуації, які могли бути присутніми в URL-адресі під час копіювання. У більшості випадків URL-адреса повинна закінчуватися або розширенням файлу (наприклад, html, htm тощо) або однією косою рискою.

 11. Ваш веб-переглядач може автозаповнювати URL-адресу, і здається, що ви не можете дістатися до потрібної сторінки. Це не проблема URL-адреси, а більше нерозуміння того, як працює браузер. Наприклад, якщо ви почнете друкувати YouTube у вашому браузері, оскільки ви хочете шукати в Google веб-сайт YouTube, він може запропонувати відео, яке ви нещодавно переглядали. Це буде зроблено шляхом автоматичного завантаження цієї URL-адреси в адресний рядок. Отже, якщо після “youtube” натиснути клавішу Enter, це відео завантажиться замість того, щоб розпочати веб-пошук введеного вами слова. Цього можна уникнути, відредагувавши URL-адресу в адресному рядку, щоб перейти на домашню сторінку. Іноді, використовуючи Повернення key зупинить автозаповнення там, де ви перестали вводити текст. Або ви можете очистити історію панелі пошуку або всю історію браузера, щоб він забув, які сторінки ви вже відвідували.

 12. Якщо веб-сайт є загальним, який вам знайомий, перевірте правопис ще раз. Наприклад, www.googgle.com дуже близько до www.google.com, але це не приведе вас до популярної пошукової системи.