Saltar al contenido

Як флоти змінять Twitter, як ми це знаємо

15 de abril de 2021
  • Цього тижня Twitter випустив власну функцію «Історії» під назвою Fleets, яка триває лише 24 години.
  • Ця функція вже інтегрована Facebook, Instagram, LinkedIn і, звичайно, Snapchat.
  • Експерти кажуть, що використання флотів у Twitter має певні переваги, тим більше, що вони не є постійними.
Чеснот / Getty Images
Цього тижня для користувачів Twitter у США дебютувала нова функція під назвою Fleets, і хоча це, по суті, та сама функція «Stories», яку ми бачили на різних платформах соціальних мереж, експерти кажуть, що вона змінить Twitter, як ми його знаємо. Флоти рекламуються як текстові реакції на твіти, фотографії чи відео, які тривають лише 24 години. Якщо вам це звучить звично, це тому, що Facebook, Instagram, LinkedIn та Snapchat мають подібні функції. Однак вхід Twitter до клубу функцій «Stories» обіцяє бути унікальним для інших платформ завдяки налаштуванням Twitter, орієнтованим на мікроблоги. «Я думаю, що буде цікаво подивитися, як вони розвивають цю функцію не так, як Instagram і Facebook», – сказав Вільям Лай, головний директор з продуктів у IAS Machine у ​​Сіетлі, у прямому повідомленні.

Змістовий покажчик

Чому флоти?

Twitter описує флоти як «спосіб зниження тиску для людей, щоб говорити про те, що відбувається». Ця функція була протестована в Бразилії, Італії, Індії та Південній Кореї протягом останніх місяців і отримала позитивні відгуки користувачів. «Початківці в Twitter виявили, що Fleets є простішим способом поділитися тим, що їм на думці», – написали директор дизайну Джошуа Гарріс та менеджер проекту Сем Хейсон у Twitter офіційний допис у блозі анонс нової функції. «Оскільки вони зникають із поля зору через день, флоти допомогли людям почуватись комфортніше, обмінюючись особистими та випадковими думками, думками та почуттями».

Молода людина за допомогою смартфона, сидячи на дивані вдома.

Westend61 / Getty Images
Так само, як Facebook та Instagram, Fleets з’являється у верхній частині вашої стрічки у Twitter як маленькі кола, на які ви можете натиснути, розміщені вашими підписниками. Дотепер люди ділились своїми домашніми тваринами, закулісними знімками, тим, що вони їдять, і навіть власними твітами, щоб зробити їх більш помітними в нескінченному сувій Twitter. Такі експерти, як Лай, вважають, що ця нескінченна настройка прокрутки, яку має Twitter, більше підійде цій функції, ніж конкуренти, такі як Facebook та Instagram. «Я думаю, що цей вид ефемерних публікацій може вписуватися в Zeitgeist Твіттера краще, ніж Facebook», – сказав він. «Ми всі звикли, що канал Twitter є таким пожежним рукавом – ви ніколи не можете споживати все в Twitter для початку».

Ви повинні чирікати чи флот?

Якщо Twitter – це ваша соціальна мережа, додавання Fleets погіршить досвід, до якого ви звикли, але експерти кажуть, що є певні переваги у вмісті, який триває лише протягом 24 годин. «Я думаю, що люди все більше усвідомлюють довгу історію всього, що вони розміщують в Інтернеті, особливо якщо ви публічна особа (або якось це станеться одного дня), і люди змушують викопати якісь дурні речі, про які ви говорили десять років тому … . ну ніхто цього не хоче «, – сказав Лай. Оскільки Twitter дуже сфокусований на словах, побачити більше фотографій та відео своїх фоловерів, про яких досі ви знали лише 280 символів або менше, буде по-іншому.

Кнопка твіту на клавіатурі.

Пітер Дазелі / Getty Images
Інші кажуть, що флоти підкреслять твіти, які ви дійсно хочете бачити, оскільки ви можете інтегрувати твіт у флот. Коді Данту-Джонсон, фахівець із соціальних мереж державного університету в Сан-Дієго. «Я побачила, що понад 100 людей переглядають мій флот, тому я думаю, що це буде корисно в сенсі посилення», – сказала вона в інтерв’ю tebapit. «Спеціально для використання бренду флоти будуть чудовими для просування нових послуг або нових продуктів». Тим не менше, Данту-Джонсон сказала, що вона вважає, що однорідність функцій між платформами соціальних мереж може спричинити втому в соціальних мережах, оскільки сьогодні все менше виділяється цих платформ. «Я думаю, що одноманітність не завжди є найкращою, принаймні для соціальних мереж. Мені сподобався той факт, що в кожній платформі була унікальність», – сказала Данту-Джонсон. «Це залишає користувача в цьому просторі, де він повинен вирішити, де і що я повинен оновити.» Незалежно від того, чи знаходитесь ви на борту поїзда флоту чи ні, сподівайтесь, що це погіршить ваш досвід роботи в Twitter в кращу чи гіршу сторону. Тим не менш, ви завжди можете взагалі пропустити флот і дотримуватися доброго старовинного твіту.