Skip to content

Як функція нових завантажень Netflix дає більше можливостей для перегляду

21 de Квітень de 2021

Ключові винос

  • Користувачі Android тепер можуть активувати функцію Netflix «Завантаження для вас» у програмі Netflix. Невдовзі розпочнеться тестування iOS.
  • Функція автоматично завантажує фільми та шоу відповідно до ваших рекомендацій.
  • Хоча не кожна рекомендація стане хітом, експерти вважають, що ця функція може допомогти більшій кількості глядачів Netflix з обмеженим Інтернетом частіше знаходити нові шоу.

Jes Kreuter / Unsplash

Експерти стверджують, що нова функція “Завантаження для вас” від Netflix є мрією для користувачів з обмеженими можливостями зв’язку. Netflix нещодавно оголосив про прибуття програми «Завантаження для вас» на пристроях Android. Нова функція дозволить програмі завантажувати різні шоу та фільми на основі вмісту, який вам сподобався раніше. Незважаючи на будь-які помилки, які можуть з’явитися у ваших рекомендаціях, експерти вважають, що ця функція є гарним поштовхом до спрощення використання Netflix, особливо для тих, хто має обмежений доступ до Інтернету. “Стримери Netflix завжди люблять мати у своєму розпорядженні щось для перегляду”, – сказав Патрік Сміт, головний редактор Fire Stick Tricks, tebapit по електронній пошті. “Ця нова функція відповідає цьому. Вона завантажує нові шоу на основі вашої історії переглядів із рекомендованого списку”.

Тільки для твоїх очей

Був час, коли Netflix можна було використовувати лише тоді, коли ви були підключені до Інтернету. Тепер, завдяки режиму роботи в автономному режимі та випуску Smart Downloads у 2018 році, Netflix спростив не відставати від потокового вмісту, навіть коли у вас немає доступу до стабільного з’єднання з Інтернетом.

Скріншоти Netflix функції

Netflix

Ці функції продовжують розширюватися із впровадженням програми «Завантаження для вас». Завдяки програмі «Завантаження для вас» у вас буде ще більше можливостей для перегляду фільмів і телевізійних шоу, коли ви не з’єднані. Як і все, що пропонують алгоритми, ви не повинні сподіватися, що ці параметри завжди будуть панувати. “Навіть якщо Netflix відчуває, що нам сподобається дивитись певний фільм, який вони рекомендують, ми все одно маємо свої власні уподобання, які часом можуть змінюватися”, – сказав нам по електронній пошті Джейсон Хьюз, співзасновник і генеральний директор Vegan Liftz. Як користувач Netflix, Хьюз поділився подібні проблеми що багато хто може мати про те, скільки пам’яті ця функція може зайняти на його смартфоні, а також про те, як це може вплинути на його щомісячний рахунок за стільникові дані. На щастя, Netflix вже повідомив, що користувачі матимуть повний контроль над тим, скільки місця займає програма для завантажень, хоча вона ще не розкрила інформацію про те, чи відбуватимуться завантаження через стільникові передачі даних. “Навіть якщо Netflix відчуває, що нам сподобається дивитись певний фільм, який вони рекомендують, ми все одно маємо свої власні уподобання, які часом можуть змінюватися”, Ця функція вимкнена за замовчуванням. Однак після активації “Завантаження для вас” дозволить вам встановити розмір пам’яті на 1 ГБ, 3 ГБ або 5 ГБ. Netflix заявляє, що 3 Гб еквівалентно приблизно 12 годинам фільмів та телевізійних шоу. Якщо у вас є 3 ГБ місця на вашому телефоні або на SD-карті – якщо ваш телефон підтримує розширення пам’яті за допомогою SD-карти, то він повинен дати вам більше ніж достатньо вмісту, щоб ви змогли пройти вечір або два без доступу до Інтернету. На даний момент незрозуміло, чи Netflix підтримуватиме виділення більше 5 ГБ пам’яті для завантажень.

Зв’язаний навіть тоді, коли вас немає

Netflix – не єдина послуга потокового передавання, яка пропонує перегляд в режимі офлайн. З моменту запуску перегляду в режимі офлайн у додатку Netflix у 2016 році інші сервіси, такі як Hulu, наслідували цей приклад, деякі навіть вимагають певних планів доступу до цієї функції. Netflix першим запропонував таку систему, як «Завантаження для вас». Такі функції, як і надалі, допомагають зробити Netflix одним із головних напрямків потокового розважального мультимедіа. Деякі користувачі не впевнені, з чим думати про нову функцію одна людина чирикає “Завантаження Netflix для вас – це сумка змішаних почуттів”. Інші більш схвильовані, наприклад Амін Гусні, який написав у твіттері: “Час витратити весь той запас 130 ГБ, який є в моєму телефоні”.

Незважаючи на те, що ви можете подумати про цю функцію, експерти кажуть, що користувачі, найімовірніше, помітять користь від додавання – це ті, хто не має постійних з’єднань в Інтернеті. Користувачі, які не мають доступу до Інтернету вдома або яким доводиться щодня їздити на роботу чи з роботи чи школи, знайдуть додаткові способи завантаження нового вмісту корисними. “Користувачі, які часто потрапляють у ситуації, коли вони мають час переглядати епізод чи два, але не мають завантаженого вмісту або підключення до Інтернету, повинні розглянути цю функцію”, – написав Сміт.