Saltar al contenido

Як це виправити, коли ваш Chromebook не під’єднається до Wi-Fi

1 de mayo de 2021

Коли ваш Chromebook не може під’єднатись до Wi-Fi, ви можете спробувати виправити це ряд справ. Скористайтеся цим посібником, якщо у вас є якісь із наведених нижче проблем із Wi-Fi:

 • Ваш Chromebook не може розпізнати бездротові мережі.
 • Ваш Chromebook не вдається підключитися до жодної мережі.
 • Ваш Chromebook під’єднаний до Wi-Fi, але немає доступу до Інтернету.

Інформація в цій статті стосується всіх ноутбуків Chrome OS незалежно від виробника (Acer, Dell, Google, HP, Lenovo, Samsung, Toshiba тощо).

Змістовий покажчик

Причини, чому ваш Chromebook не під’єднується до Wi-Fi

Розплескати
Десятки виробників комп’ютерів роблять Chromebook, але всі вони працюють з однією і тією ж операційною системою, тому кроки для усунення несправностей Wi-Fi однакові на всіх пристроях з ОС Chrome. Якщо вам не вдається підключити Chromebook до бездротової мережі, це може бути пов’язано з кількома причинами:

 • Wi-Fi вашого Chromebook вимкнено.
 • Проблеми зі зв’язком між вашим Chromebook та маршрутизатором.
 • Конкуренція між кращими бездротовими мережами.
 • Проблеми з внутрішнім обладнанням пристрою.

Перш ніж розпочати усунення несправностей, слід виключити інші потенційні проблеми бездротового зв’язку, перевіривши маршрутизатор і модем. Якщо мережа зашифрована, перевірте, чи правильно ви використовуєте пароль. Якщо вам не вдається підключитися до домашньої мережі на будь-якому з ваших пристроїв, вам слід зв’язатися з постачальником послуг Інтернету.

Як це виправити, коли ваш Chromebook не буде під’єднуватися до Wi-Fi

Спробуйте виконати кожен із цих кроків, поки ваш Chromebook не зможе підключитися до Інтернету:

 1. Шукайте комутатор Wi-Fi. Деякі моделі мають фізичний перемикач, що дозволяє вмикати та вимикати бездротове підключення Chromebook. Переконайтесь, що перемикач випадково не переміщений у положення Вимк.

 2. Переконайтеся, що Wi-Fi увімкнено. Відкрийте налаштування свого Chromebook і подивіться під Мережа щоб переконатися, що тумблер поруч Wi-Fi увімкнено. Ви також можете вибрати Піктограма Wi-Fi у нижньому правому куті екрана, щоб переглянути з’єднання.

 3. Від’єднайте та підключіться до мережі. Якщо ви не можете отримати доступ до Інтернету, навіть якщо ваш Chromebook підключений до Wi-Fi, спробуйте під’єднатися до мережі. Зайдіть у налаштування Wi-Fi і виберіть мережу, а потім виберіть Від’єднати і спробуйте підключитися ще раз.

 4. Оновіть ОС Chrome. Якщо можливо, оновіть свій Chromebook, щоб переконатися, що у вас запущена остання версія ОС Chrome.

 5. Вимкніть маршрутизатор, а потім перезапустіть Chromebook. Перезапуск Chromebook після вимкнення маршрутизатора може вирішити конфлікти в спілкуванні між пристроями. Після перезавантаження Chromebook знову увімкніть маршрутизатор і спробуйте під’єднатися знову.

 6. Вимкніть бажані мережі. Наявність бажаної мережі може спричинити конфлікти при спробі встановити нове з’єднання. У налаштуваннях Wi-Fi виберіть стрілка вправо поруч з Відомі мережі для управління улюбленими мережами.

 7. Запустіть діагностику підключення Chrome. Діагностика підключення Chrome – це доповнення Google Chrome, створене для усунення несправностей мережевих підключень на Chromebook. Він може виявити будь-які проблеми з Wi-Fi та запропонувати способи їх усунення.

 8. Виконайте апаратне скидання. Натисніть і утримуйте Клавіша оновлення + Потужність одночасно, потім відпустіть Оновити коли ваш Chromebook завантажується. Апаратне скидання може видалити всі завантажені вами локально збережені файли, тому збережіть все, що хочете, зберегти на своєму Google Drive.

 9. Використовуйте USB-адаптер Wi-Fi. Якщо ви виявили внутрішню проблему з вашим Chromebook, вставте USB-адаптер Wi-Fi і спробуйте підключитися таким чином.

 10. Підключіться до Інтернету через Ethernet. Якщо ваш Chromebook має порт Ethernet, ви можете підключити його безпосередньо до модему, щоб обійти будь-які проблеми з Wi-Fi. Якщо ви можете підключитися таким чином, проблема може бути в приймачі Wi-Fi вашого Chromebook.

 11. Powerwash вашого Chromebook. В крайньому випадку, ви можете отримати доступ до розширених налаштувань вашої системи для енергомиття вашого Chromebook і відновити його до заводських налаштувань. Це дозволить вирішити будь-які конфлікти, пов’язані з програмним забезпеченням. Все, що зберігається на вашому жорсткому диску, буде стерто під час миття електроенергії.

 12. Зверніться до виробника. Якщо гарантія вашого пристрою все ще діє, можливо, ви зможете безкоштовно її професійно відремонтувати. Якщо вам доведеться заплатити за його обслуговування, ви можете розглянути можливість оновлення до новішої машини.