Saltar al contenido

Як це виправити, коли ваш iPhone GPS не працює

23 de julio de 2021

GPS – одна з найпопулярніших функцій, яку люди використовують на iPhone, і це неприємно, коли вона перестає працювати. Іноді на вашому iPhone трапляється повідомлення «Місцезнаходження недоступне». Іноді GPS перестає працювати, коли ви використовуєте телефон для навігації. У будь-якому випадку, є кілька методів, які ви можете спробувати виправити. Інформація в цій статті стосується iPhone, на яких встановлено iOS 6 – iOS 13.

Причини iPhone GPS не працює

Деякі налаштування iPhone навмисно заважають GPS працювати. Інші причини, через які GPS не працює, – слабкий сигнал, застарілі дані карт або несправність обладнання. Хоча проблеми з GPS GPS iPhone не є загальними, вони можуть виникати після оновлення iOS.

Getty Images
Більшість рішень щодо відсутності сигналу GPS пов’язані з налаштуваннями, які легко виправити. Більшість виправлень проблеми з iPhone GPS пов’язані з налаштуваннями і їх легко спробувати.

 1. Перезапустіть iPhone. Вимкніть його, зачекайте хвилинку та знову увімкніть. Перезапуск часто є виправленням, коли щось на телефоні не працює належним чином.

 2. Перемістіться на відкриту ділянку. Уникайте ділянок без сигналу або слабкого сигналу, таких як металеві будівлі, сильно лісисті ділянки або тунелі. Перемістіться у відкрите місце та перевірте сигнал GPS.

 3. Оновіть iPhone iOS. Переконайтеся, що на вашому iPhone працює найновіша версія iOS, а якщо ні, оновіть його. Кожна нова версія iOS містить виправлення помилок та нові функції.

 4. Підтвердьте, що стільникові дані ввімкнено. Вимкніть і знову ввімкніть повзунок стільникових даних у налаштуваннях iPhone і переконайтеся, що у вас є сигнал.

 5. Увімкніть Wi-Fi. З’єднання Wi-Fi допомагає з точністю, тому переконайтеся, що ваш Wi-Fi увімкнено. За даними Apple, служби визначення місцезнаходження iPhone використовують GPS, Bluetooth, точки доступу Wi-Fi із натовпом та стільникові вишки для визначення вашого місцезнаходження.

 6. Переключити режим польоту. Ще одним швидким виправленням є увімкнення режиму польоту на 30 секунд. Потім вимкніть його та повторіть спробу GPS.

 7. Перемкнути Служби локації Вимкнення та повторне ввімкнення служб локації – це простий прийом, який працює для багатьох користувачів iPhone. Іноді щось застряє, що виграє від швидкого скидання.

 8. Перевірте налаштування дати та часового поясу. Ще одна причина, через яку GPS може не працювати, – це налаштування дати та часового поясу на телефоні. Щоб їх виправити, перейдіть до Налаштування > Загальні > Дата, час, і виберіть Встановити автоматично.

  Налаштування дати та часу iPhone

 9. Скиньте налаштування мережі. Скидання налаштувань мережі телефону вирішує безліч проблем із з’єднаннями Wi-Fi, GPS та Bluetooth, коли вони порушені. Коли скидання буде завершено, перевірте свій GPS, чи працює він. Можливо, вам доведеться увійти у своє з’єднання Wi-Fi, оскільки скидання мережі порушує з’єднання.

 10. Перезапустіть програму. Якщо проблема з GPS пов’язана лише з одним додатком:

  • Закрийте цю програму та відкрийте її знову.
  • Перевірте App Store, щоб підтвердити, що у вас запущена остання версія програми.
  • Переконайтеся, що для цього додатка ввімкнено Служби локації.
  • Видаліть його з телефону та переінсталюйте з App Store.
 11. В крайньому випадку, повністю скиньте iPhone. Якщо жодне з наведених вище виправлень не спрацювало, відновіть iPhone до заводських налаштувань. Скидання до заводських налаштувань стирає всі ваші налаштування та дані. Його слід використовувати в крайньому випадку, щоб вирішити проблему GPS. Ви можете створити резервну копію свого iPhone за допомогою iTunes, Finder або iCloud, щоб підготуватися до відновлення заводських налаштувань. Ви ризикуєте втратити все, якщо у вас немає хорошої резервної копії.

Хоча рідко, GPS може перестати працювати на деякий час після оновлення iOS. Це може вирішитись через кілька годин, або може знадобитися інше оновлення для виправлення. Якщо жодне з наведених вище виправлень не працює, можливо, у вас виникає апаратна проблема, яку найкраще діагностувати та виправляти Apple або уповноважений постачальник послуг Apple. Шукайте на веб-сайті підтримки Apple, якщо ви і надалі намагаєтеся виправити це самостійно. В іншому випадку, домовтесь про зустріч із Apple Genius і віднесіть свій iPhone до Apple Store.