Skip to content

Як це виправити, коли гарнітура Xbox One не працює

10 de Липень de 2021

Коли гарнітура Xbox One не працює, вона, як правило, проявляється такими трьома способами: люди можуть вас чути, а ви їх не чуєте; вас ніхто не чує, і ви нікого не чуєте; або всі тихо. Ці проблеми можуть виникнути в будь-який час, і у вас може виникнути ситуація, коли ваша гарнітура перестане працювати, а потім знову почне працювати, поки ви нею користуєтесь.

Причини роботи гарнітури Xbox One не працюють

Коли гарнітура Xbox One перестає працювати, це може бути через проблему з гарнітурою, проблему з контролером або проблему з налаштуваннями Xbox One. Серед поширених проблем – потерті шнури та обірвані дроти, зігнуті штекери для навушників та слабкі роз’єми для навушників.

AHPhotoswpg / iStock / Getty

Як виправити гарнітуру Xbox One, яка не працює

У більшості випадків ви можете виправити гарнітуру Xbox One, яка не працює самостійно. Щоб з’ясувати, в чому проблема, та виправити її, виконайте наведені нижче дії з усунення несправностей. Спробуйте кожне виправлення, а потім перевірте, чи працює ваша гарнітура. Якщо гарнітура несправна, труднощі, пов’язані з ремонтом гарнітури, та низькі витрати на її заміну означають, що вам, як правило, краще придбати нову. Перш ніж продовжувати, переконайтеся, що контролер увімкнено та підключено до Xbox One. Якщо це не так, перегляньте наші поради щодо виправлення контролера Xbox One, який не підключатиметься, щоб перевірити, чи це допомагає вирішити вашу проблему.

 1. Від’єднайте гарнітуру, а потім надійно підключіть її. Неправильно розташована вилка гарнітури є найпоширенішою причиною такого типу проблем. Якщо гарнітура працює після підключення, але пізніше вона перестає працювати, можливо, проблема з гніздом для навушників. Підключіть і від’єднайте гарнітуру, міцно стискаючи роз’єм. Якщо натягнути шнур, це може пошкодити гарнітуру або порт контролера.

 2. З підключеною гарнітурою обережно посуньте вилку вперед-назад. Якщо штепсель може хитатися вперед-назад, якщо надійно вставити його в контролер, то, мабуть, ви маєте справу з поганим гніздом для навушників контролера Xbox One.

 3. Переконайтеся, що гарнітура не вимкнена. Перевірте кнопку вимкнення звуку на адаптері гарнітури або на вбудованому регуляторі гучності. Якщо звук вимкнено, переверніть його та повторіть спробу.

 4. Спробуйте гарнітуру з іншим контролером або іншим пристроєм. Це вирішить проблему з гарнітурою. Якщо це працює при підключенні до іншого контролера або пристрою, то ви знаєте, що гарнітура непогана.

 5. Спробуйте іншу гарнітуру з контролером. Це виключить контролер як проблему. Якщо гарнітура не працює при підключенні до іншого контролера, можливо, проблема з гарнітурою.

 6. Перевірте шнур гарнітури та штекер на наявність ознак пошкодження чи сміття. Якщо шнур пошкоджений або вилка зігнута, відремонтуйте або замініть гарнітуру. Якщо на роз’ємі виявлено сміття, як-от бруд або їжа, почистіть його ватним тампоном, змоченим у спирті для стирання. Переконайтесь, що роз’єм сухий, перш ніж знову підключати його.

 7. Збільште звук гарнітури. Ви можете нікого не почути, якщо гучність гарнітури зменшена або вимкнена, але люди можуть вас почути. Збільште звук за допомогою кнопок на роз’ємі, підключеному до порту розширення контролера, або вбудованого колеса гучності, якщо у вас 3,5-мм гарнітура для чату. Ви також можете налаштувати параметри гучності на своєму Xbox One. Йти до Налаштування > Пристрій та аксесуари. Виберіть свій контролер. Потім відрегулюйте параметри звуку.

 8. Перевірте налаштування конфіденційності свого Xbox One. Ці налаштування дозволяють вибирати, кого ви можете чути під час гри в мережі Xbox, тому неправильні налаштування можуть перешкодити вам почути когось. Щоб перевірити ці налаштування, перейдіть до Налаштування > Рахунок > Конфіденційність та безпека в Інтернеті > Перегляньте деталі та налаштуйте > Спілкуйтеся за допомогою голосу та тексту > всім. Дочірні профілі не можуть змінити це налаштування. Щоб змінити це налаштування для дитини, увійдіть, використовуючи відповідний батьківський профіль.

 9. Перевірте змішувач чату. Цей параметр змінює звуки, які ви чуєте, залежно від того, чи розмовляють інші люди, тому він може спричинити ненормальну поведінку гарнітури. Щоб виключити це, перейдіть до Налаштування > Дисплей і звук > Гучність > Змішувач чату. Потім виберіть Нічого не робити.

 10. Змініть вихідні дані чату. Цей параметр дозволяє вибрати, чи вечірка в режимі вечірки надходить через гарнітуру, динаміки телевізора або обидва. Якщо ви змінили його, щоб він проходив через ваші динаміки, і ви можете почути свою вечірку, тоді ваші налаштування чату правильні. Щоб виключити це, перейдіть до Налаштування > Дисплей і звук > Гучність > Висновок для вечіркита виберіть Доповідачі. Якщо це налаштування було ввімкнено Доповідачі, змініть його на Гарнітура.

 11. Налаштуйте баланс звуку ігрового чату. Якщо ви використовуєте адаптер для гарнітури Xbox One, він має вбудований мікшер. Якщо цей мікшер налаштований на 100% звучання гри та нульовий відсоток чату, здається, що ваша гарнітура не працює. Кожен зможе вас почути, але ви не зможете почути нікого іншого. Натисніть піктограму людини та перевірте, чи гарнітура запрацює. Натискання кнопки з людиною піктограма збільшує гучність чату та натискання контролера значок збільшує обсяг гри.

 12. Замініть батареї в контролері. Якщо заряд акумуляторів низький, гарнітура може працювати неправильно. Спробуйте нові акумулятори або щойно заряджені батареї та перевірте, чи гарнітура не запрацює.

 13. Оновіть мікропрограму контролера. Контролери Xbox One використовують прошивку, яку Microsoft час від часу оновлює. У деяких випадках оновлення мікропрограми може порушити роботу гарнітури.

 14. Цикл живлення Xbox One. У рідкісних випадках проблема з вашим Xbox One може спричинити неправильну роботу гарнітури. Щоб виключити це, увімкніть консоль. Щоб увімкнути консоль, натисніть і утримуйте кнопку живлення Xbox One, доки світлодіод не вимкнеться, і не вимикайте його на кілька хвилин. Поки ви чекаєте, вимкніть контролер або вийміть батареї, щоб негайно його вимкнути. Через кілька хвилин знову натисніть кнопку живлення Xbox One. Він запуститься, і ви повинні побачити анімацію завантаження на своєму телевізорі, яка вказує на те, що живлення відключено.

 15. Якщо гарнітура все ще не працює, гарнітура або контролер можуть бути пошкоджені. Спробуйте іншу гарнітуру з контролером та спробуйте гарнітуру з іншим контролером, навіть якщо вам доведеться позичити додаткові послуги, щоб зробити тест. Можливо, у вас поганий контролер або гарнітура, і цей тест допоможе з’ясувати, який з них поганий. Ознайомтеся з цими порадами щодо вирішення проблем із мікрофоном Xbox One, щоб отримати додаткову інформацію.