Saltar al contenido

Як це виправити, коли зум-камера не працює

1 de junio de 2021

Якщо камера не працює в режимі масштабування, ви все одно можете брати участь у зустрічах лише за допомогою мікрофона. Однак завжди краще поспілкуватися віч-на-віч, тому варто докласти зусиль, щоб виправити веб-камеру Zoom. Інструкції в цій статті стосуються настільних і веб-версій Zoom, а також мобільних додатків Zoom для Android та iOS.

Змістовий покажчик

Причини, через які не працює камера збільшення

Якщо Zoom не виявляє вашу камеру, це може бути пов’язано з кількома причинами:

 • Ваша камера вимкнена в налаштуваннях вашого пристрою.
 • Веб-камера не вибрана в Zoom.
 • Втручання інших програм або пристроїв.
 • Застарілі або пошкоджені драйвери пристроїв.
 • Проблеми з апаратним забезпеченням вашої камери.

Деякі ПК Lenovo мають відомі проблеми сумісності із Zoom, які вимагають певного виправлення. Zoom також має проблеми із сумісністю з macOS 10.7. Перш ніж приєднуватися до наради, обов’язково протестуйте камеру Zoom, щоб інші могли бачити вас.

Як виправити функцію масштабування веб-камери, яка не працює

Виконайте такі дії, щоб ваша камера працювала в режимі масштабування:

 1. Переконайтеся, що камера підключена та увімкнена. Якщо ви використовуєте зовнішню веб-камеру для Zoom, перевірте з’єднувальний кабель на наявність пошкоджень і спробуйте підключити його до іншого порту USB, якщо це можливо. Для бездротових веб-камер перевірте налаштування Bluetooth і переконайтеся, що акумулятор пристрою заряджений. Деякі зовнішні веб-камери також мають фізичний вимикач.

 2. Переконайтеся, що камеру вибрано в режимі масштабування. Під час наради виберіть вгору стрілка поруч з камери і переконайтеся, що вибрана потрібна веб-камера.

  Якщо піктограма камери має лінію у вікні масштабування, виберіть піктограму, щоб увімкнути камеру.

 3. Закрийте інші програми, які можуть отримати доступ до вашої камери. Інше програмне забезпечення може конкурувати із Zoom для вашої веб-камери.

 4. Перевірте налаштування пристрою. Перейдіть до налаштувань камери на своєму пристрої, щоб переконатися, що він не вимкнений.

 5. Перевірте дозволи свого додатка. Переконайтеся, що Zoom має дозвіл використовувати вашу камеру, перейшовши в налаштування програми вашого пристрою.

 6. Оновіть драйвери пристрою. Користувачам Windows слід зайти в Диспетчер пристроїв та перевірити, чи драйвери камери оновлені.

 7. Оновіть свій Mac. Якщо ви працюєте на Mac під управлінням macOS 10.7, оновіть до нової версії операційної системи macOS.

 8. Перезавантажте пристрій. Перезавантаження усуває більшість проблем із комп’ютером, оскільки закриває всі поточні процеси, які можуть заважати програмному чи апаратному забезпеченню, наприклад камері.

 9. Змініть масштаб Розширені налаштування відео. Zoom надає вдосконалені інструменти, призначені для покращення відтворення відео, але іноді вони мають протилежний результат. Якщо ваше відео продовжує спотворюватися, відкрийте Zoom, не перебуваючи на нараді, і виберіть Налаштування передач, потім виберіть Відео та виберіть Розширений для налаштування цих параметрів.

  Відкрийте Zoom, не перебуваючи на засіданні, і виберіть передачу налаштувань, потім виберіть вкладку Video та виберіть Advanced

  Переконайтеся, що вибрано правильну камеру та встановлено поле біля Вимкніть моє відео, приєднуючись до зустрічі не перевірено.

 10. Повторно встановіть Zoom. Якщо ви використовуєте мобільну або настільну версії Zoom, видаліть програму та перезавантажте її з Apple App Store, Google Play або веб-сайту Zoom. Крім того, ви можете спробувати скористатися веб-версією. Якщо у вас все ще виникають проблеми з камерою в Zoom, ви все ще можете брати участь у зустрічах з мікрофоном або набравши Zoom.

Веб-камера масштабування не працює на ноутбуках Lenovo

Деякі ПК Lenovo мають функцію за замовчуванням, яка перешкоджає доступу Zoom до камери. У Windows 10 і Windows 8 завантажте Lenovo Vantage і використовуйте його, щоб вимкнути режим конфіденційності камери. У Windows 7 відкрийте Веб-конференція Lenovo програму та виберіть Увімкніть веб-камеру вашого ноутбука.