Skip to content

Як це виправити, коли правила Outlook не працюють

8 de Липень de 2021

Outlook правила – це автоматичні дії, що виконуються над вхідними повідомленнями електронної пошти. Наприклад, правило фільтрує всі повідомлення від певного відправника в папку для подальшого перегляду. Налаштування цих правил може впорядкувати вашу поштову скриньку та допомогти вам стати ефективнішими. Виправлення неполадок із типовими помилками допомагає виправити порушені правила, щоб ви могли повернутися до чистої папки “Вхідні”. Інструкції в цій статті стосуються Outlook 2019, Outlook 2016, Outlook 2013, Outlook 2010 та Outlook для Microsoft 365.

Причини, за якими правила Outlook не працюють

Кілька різних і не пов’язаних між собою проблем заважають правилам Outlook запускатися автоматично або навіть взагалі відключати правила. Винуватцем може бути будь-що з цього:

 • Правила перевищують квоту правил, встановлену для вашої поштової скриньки.
 • Пошкодження файлу налаштувань надсилання / отримання.
 • Правила встановлені для запуску лише на одному комп’ютері.
 • Пошкодження за допомогою облікового запису POP3 або IMAP.

Стіл з ноутбуком, планшетом, камерою та чашкою кави

Lost Co. / Unsplash

Як виправити непрацюючі правила Outlook

Оскільки кілька збоїв впливають на те, чи правила Outlook запускаються автоматично, усунення неполадок – найкращий спосіб змусити їх знову працювати. Ось деякі речі, які ви можете спробувати: Розмір має значення у правилах Outlook. У багатьох випадках розмір, доступний для всіх ваших правил Outlook, буде обмежений 64 КБ або менше. Це не проблема, якщо у вас є кілька простих правил для автоматичного запуску, але якщо у вас багато правил або дуже складні правила, розмір може бути вашою проблемою. Кілька кроків з усунення несправностей, включені тут, допоможуть зменшити розмір правил Outlook.

 1. Перейменувати правила. Якщо ваші правила мають довгі імена, редагування їх на коротші імена може зменшити розмір ваших існуючих правил.

 2. Видалити старі правила. Інший спосіб зменшити загальний розмір існуючих правил – це позбутися тих, хто вам більше не потрібен.

 3. Зніміть прапорець лише для клієнта або лише на цій машині. Можливо, коли було створено правило, було вибрано цей параметр, який не дозволить правилу працювати, коли ви отримуєте доступ до свого облікового запису Outlook на іншому пристрої.

 4. Поєднуйте подібні правила. Перетворення декількох подібних правил в єдине правило – ще один спосіб зменшити загальний розмір ваших правил. Після об’єднання подібних правил видаліть непотрібні правила.

 5. Перейменуйте або скиньте файл SRS в Outlook. Файл SRS містить налаштування, встановлені за допомогою діалогового вікна надсилання / отримання в Outlook.

 6. Скиньте правила та протестуйте поштову скриньку на наявність пошкоджень, якщо ви використовуєте обліковий запис POP3 або IMAP в Outlook. Почніть із видалення непрацюючого правила, а потім запустіть Інструмент відновлення вхідних повідомлень.

 7. Виправте корупцію за допомогою облікового запису Exchange. Режим кешу обміну може забезпечити вам легший досвід підключення до облікового запису електронної пошти, оскільки копія вашої поштової скриньки зберігається на вашому комп’ютері. Ця локальна копія пропонує швидший доступ до ваших повідомлень електронної пошти та інших елементів. Якщо ви використовуєте обліковий запис Exchange, видаляючи правило, відключаючи режим кешування Exchange, потім відтворення правила може вирішити проблему. Після виправлення спробуйте знову ввімкнути режим кешування Exchange.