Saltar al contenido

Як це виправити, коли час вашого iPhone неправильний

29 de mayo de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Найвірогідніше рішення: вимкніть і знову ввімкніть параметр «Встановлювати автоматично» для параметра «Дата й час».
 • Неправильна дата й час можуть вплинути на програму «Календар», тому також перевірте налаштування Календаря безпосередньо.

У цій статті пояснюється, чому ваш iPhone може відображати неправильний час, і як це виправити.

Чому час мого iPhone неправильний?

Є кілька досить простих причин, чому ваш iPhone може відображати неправильний час.

 • Можливо, служби локації вимкнено, що не дозволяє вашому iPhone автоматично регулювати час, коли ви подорожуєте між часовими поясами.
 • Можливо, на вашому iPhone встановлено неправильний часовий пояс.
 • Ваші автоматичні налаштування дати й часу можуть бути не ввімкнені, що не дозволить вашому iPhone налаштувати годинник під час таких подій, як літній час.

Apple також рекомендує переконатися, що ви встановили останню версію iOS.

Щоб дозволити вашому iPhone автоматично встановлювати дату й час на основі вашого місцезнаходження, вам потрібно переконатися, що служби визначення місцезнаходження ввімкнено.

 1. Відкрийте свій iPhone Налаштування.

 2. Прокрутіть вниз і торкніться Конфіденційність.

 3. Торкніться Служби визначення місцезнаходження у верхній частині списку.

 4. Ввімкнути Служби визначення місцезнаходження. Це дозволить вашому iPhone використовувати Встановити автоматично функції у вашому Дата, час налаштування.

 5. Якщо Служби визначення місцезнаходження уже ввімкнено, але вам не вдається отримати Встановити автоматично щоб запрацював, вимкніть його, а потім увімкніть знову.

 6. При перемиканні Служби визначення місцезнаходження вимкнено, з’явиться спливаюче вікно із сповіщенням про те, що цей параметр буде вимкнено для всіх програм. Торкніться Вимкнути.

  Налаштування розташування з виділеними службами визначення місцезнаходження та вимкненням

Як виправити час на своєму iPhone?

Виправлення налаштувань дати та часу на вашому iPhone є досить простим процесом.

Якщо ви збираєтеся використовувати автоматичні налаштування дати й часу на своєму iPhone, переконайтеся, що у вас не ввімкнено режим польоту, а також у вас є підключення до стільникового зв’язку чи сигналу Wi-Fi.

 1. Відкрийте свій iPhone Налаштування.

 2. Прокрутіть вниз і торкніться Загальний.

 3. У меню Загальне торкніться Дата, час.

  Налаштування iPhone із виділенням «Загальні» та «Дата й час».

 4. Якщо Встановити автоматично вимкнено, натисніть перемикач, щоб увімкнути його. Це призведе до того, що ваш телефон автоматично оновлюватиме дату й час за допомогою стільникового зв’язку чи з’єднання Wi-Fi, щоб визначити поточну дату й час вашого місцезнаходження.

 5. Якщо Встановити автоматично увімкнено, вимкніть і знову ввімкніть. Це повинно змусити ваш iPhone скинути поточну дату та час відповідно до вашого місцезнаходження.

 6. Якщо Встановити автоматично вимкнено, і ви не хочете його вмикати, замість цього ви можете вручну встановити часовий пояс, дату та час.

 7. Торкніться Часовий пояс.

  Параметри дати й часу iPhone із виділеними параметрами «Встановити автоматично» та «Часовий пояс».

 8. Введіть своє поточне місцезнаходження або місце, де ви хочете встановити інформацію про дату й час, у текстове поле у ​​верхній частині екрана та виберіть правильне місцезнаходження з результатів.

 9. Торкніться дати, щоб відкрити меню календаря та вибрати правильну дату.

 10. Торкніться часу під меню календаря, щоб встановити поточний час.

  Налаштування дати й часу iPhone із функцією пошуку, виділеними датою й часом

 11. Зміни збережуться автоматично. Ви можете або торкнутися < Загальне щоб повернутися до попереднього меню або закрити меню налаштувань.

Чому мій календар iPhone знаходиться в неправильному часовому поясі?

Багато причин, через які програма Календар iPhone може відображати неправильний часовий пояс, є тими самими причинами, чому ваш iPhone може показувати неправильний час. Якщо налаштування дати чи часу на вашому iPhone неправильні, дати й час у вашому календарі також будуть такими. Опція перевизначення часового поясу також може скидати дати та час, коли вона вимкнена; календар налаштує дату й час подій відповідно до вашого поточного місцезнаходження.

Як виправити час у календарі iPhone?

Оскільки дата й час, які відображаються в програмі «Календар» вашого iPhone, пов’язані з налаштуваннями дати й часу вашого iPhone, вам слід спочатку спробувати налаштувати ці параметри (детальніше описано вище). Якщо це не вирішить проблему, можливо, вам доведеться змінити сам календар.

Якщо вам потрібно підключити нового користувача або обліковий запис до свого календаря, підготуйте необхідну інформацію для входу в цей обліковий запис, оскільки вам потрібно буде ввести її для перевірки.

 1. Відкрийте свій iPhone Налаштування.

 2. Прокрутіть вниз і торкніться Календар.

 3. Прокрутіть вниз і торкніться Календар за замовчуванням.

  Параметри iPhone з виділеними календарем і календарем за замовчуванням

 4. Переконайтеся, що ваш календар за замовчуванням – це той календар, який ви хочете використовувати, або підключений до правильного користувача чи облікового запису.

 5. Якщо потрібного користувача чи облікового запису немає, торкніться < Назад щоб повернутися до попереднього меню, потім прокрутіть угору та торкніться Облікові записи.

 6. Торкніться Додати обліковий записа потім у спливаючому меню виберіть тип облікового запису, який потрібно додати.

  Налаштування календаря iPhone із виділеними обліковими записами та додаванням облікового запису

 7. Дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб додати потрібний обліковий запис.

 8. Вийти з Облікові записи меню та поверніться до Календар за замовчуванням меню.

 9. Виберіть нового користувача/обліковий запис за умовчанням.

  Параметри календаря iPhone із виділеним календарем за замовчуванням і встановлення нового календаря

 10. Якщо у вашому календарі все ще не відображається правильна дата чи час, можливо, вам доведеться налаштувати їх Перевизначення часового поясу налаштування також.

 11. Поверніться до Календар меню та торкніться Перевизначення часового поясу.

 12. Торкніться перемикача, щоб повернути Перевизначення часового поясу увімкнути або вимкнути. Якщо ввімкнено, ваші календарні події та час будуть встановлені відповідно до часового поясу, визначеного вашим iPhone. Якщо вимкнено, ваші календарні події будуть автоматично налаштовані, тож він відображатиме дати та час відповідно до часового поясу вашого поточного місцезнаходження (тобто, якщо ви подорожуєте в інший часовий пояс, час подій буде скориговано відповідно до нових місцевих налаштувань).

 13. с Перевизначення часового поясу увімкнено, торкніться Часовий пояс щоб вибрати часовий пояс, який потрібно застосувати до подій у календарі.

  Налаштування календаря iPhone із перевизначенням часового поясу, перемикачем і виділеним часовим поясом

FAQ

 • Як змінити дату на iPhone?

  Щоб змінити дату на своєму iPhone, відкрийте Налаштування і торкніться Загальний > Дата, час. Вимкнути Встановити автоматичноторкніться поточної дати, а потім встановіть дату вручну.

 • Як змінити час затримки на iPhone?

  Немає офіційного способу змінити час затримки на iPhone. Однак один обхідний шлях полягає в тому, щоб запланувати спрацьовування різних будильників у потрібний час відкладення. Для цього відкрийте Годинник додаток, торкніться сигналізаціяустановіть бажаний час пробудження, вимкніть Відкласти налаштування та торкніться зберегти. Далі створіть новий будильник для свого спеціального часу «відкладки».

 • Як перевірити час використання екрана на iPhone?

  Щоб перевірити час використання пристрою iPhone, спочатку потрібно ввімкнути цю функцію. Йти до Налаштування > Час екрану. Торкніться Увімкніть екранний час > Продовжити. Торкніться Це Мій iPhoneі за бажанням увімкніть Поділіться на різних пристроях. Щоб переглянути звіт про час використання пристрою, перейдіть на сторінку Налаштування > Час екрану і торкніться Переглянути всі дії. Торкніться тиждень або День щоб переглянути ці підсумки.