Saltar al contenido

Як це виправити, коли Alexa не буде підключатися до Wi-Fi

15 de julio de 2021

Не завжди зрозуміло, чому Alexa не підключається до Wi-Fi. Іноді маршрутизатор або модем потребує перезапуску; в інших випадках сигнал Wi-Fi блокується фізичним об’єктом. Ці поради щодо усунення несправностей можуть допомогти вам повернути ваші Інтернет-пристрої з підтримкою Echo Dot або Alexa і прийняти ваші команди.

Як це виправити, коли Alexa не підключається до Інтернету

Виконайте ці кроки, якщо потрібно, щоб Alexa знову працювала.

  1. Перевірте підключення до Інтернету, щоб переконатися, що воно працює належним чином. Якщо ви не можете підключитися до Інтернету, Alexa не може виконувати свою роботу. Якщо це нормально, проблема може бути у вашому обладнанні.

  2. Перезапустіть модем і бездротовий маршрутизатор вручну, зачекайте п’ять хвилин, а потім підключіть Alexa до Wi-Fi. Проблеми з підключенням іноді можуть бути викликані мережевим обладнанням, а не пристроями, які підключаються до мережі.

  3. Перезапустіть пристрій з підтримкою Alexa. Вимкніть або відключіть пристрій із підтримкою Echo або Alexa, увімкніть його знову, а потім знову підключіть до Wi-Fi. Іноді такий вид фізичного перезавантаження пристрою з підтримкою Alexa може вирішити проблему.

    Джо Чжоу / tebapit
  4. Переконайтеся, що пароль Wi-Fi правильний. Якщо обладнання працює належним чином, знайдіть інший пристрій у вашій мережі Wi-Fi, від’єднайте його, а потім знову підключіть, використовуючи той самий пароль, який ви використовуєте для підключення Alexa. Якщо інший пристрій розпізнає мережу Wi-Fi, але не може підключитися, використовуючи той самий пароль, тоді пароль, який ви використовуєте для свого пристрою Alexa, швидше за все, неправильний. Це поширена проблема, оскільки пристрої Wi-Fi не вказують причину, через яку вони не можуть підключитися до мережі.

  5. Шукайте блоки у своїй мережі та пересувайте пристрій ближче до бездротового маршрутизатора. Сигнали Wi-Fi не можуть подорожувати на великі відстані без погіршення якості. Можливо, ваш пристрій з підтримкою Alexa не може підключитися до мережі Wi-Fi, оскільки він просто поза зоною дії. Подумайте про розширення зв’язку вашого будинку за допомогою мережевої мережі, якщо це вирішило проблему. Перемістивши пристрій, можливо, вам доведеться знову підключити його до мережі.

  6. Перевірте наявність можливих перешкод. Переконайтеся, що між вашим маршрутизатором та пристроєм Alexa немає ніяких фізичних бар’єрів; такі речі, як цегляні стіни, бетонні стіни та армовані двері можуть блокувати сигнали Wi-Fi. Також вийміть або вимкніть пристрої, які можуть перешкоджати сигналу, такі як FM-радіо або няні.

  7. Скиньте пристрій Alexa до заводських налаштувань. Коли все інше не вдається, скидання пристрою до заводських налаштувань іноді може вирішити проблеми з Wi-Fi. Інструкції щодо скидання налаштувань пристроїв Amazon Echo залежать від покоління пристрою. Ехо-точки третього покоління мають тканинну колонку, обгорнуту з боків пристрою, з чотирма кнопками управління зверху. Dots другого покоління мають нетканинний динамік і чотири кнопки управління у верхній частині пристрою. Точки першого покоління мають лише дві кнопки зверху. Echos другого покоління має тканинну колонку, обмотану з боків пристрою. Ехо першого покоління – ні. Дотримуйтесь інструкцій Amazon, щоб скинути інші пристрої Amazon Echo (наприклад, Echo Sub або Echo Plus).

  8. Зверніться до служби технічної підтримки. Якщо після виконання всіх вищевказаних інструкцій вам не вдається підключити пристрій Alexa, зв’яжіться з Amazon або постачальником послуг Інтернету.