Saltar al contenido

Як це виправити, коли Android Auto не працює

3 de mayo de 2021

Android Auto – це корисний додаток, який дозволяє керувати деякими функціями інформаційно-розважальної системи за допомогою смартфона Android. Якщо це не працює, це може спричинити кілька причин.

Змістовий покажчик

Причини Android Auto не підключається

Якщо ваш додаток Android Auto не підключається, це може спричинити кілька причин:

 • Поганий зв’язок, дротовий або бездротовий.
 • Корумпований додаток.
 • Можливо, Android Auto намагається підключитися до неправильного автомобіля.
 • Можливо, ваш автомобіль або смартфон несумісні.
 • Можливо, ви змінили деякі налаштування, що впливають на з’єднання.

Незалежно від причини, вам захочеться знову запустити Android Auto, і ці кроки з усунення несправностей повинні допомогти.

Що робити, коли Android Auto не підключається

Коли програма Android Auto не працює, ви не можете встановити зв’язок між вашим автомобілем та смартфоном, і, можливо, ви втрачаєте цінні функції та можливості. Ці кроки з усунення несправностей повинні допомогти вам зв’язати все і знову спілкуватися.

 1. Переконайтеся, що ваш автомобіль та стереосистема сумісні з Android Audio. Сторінка Android Auto Compatibility допоможе вам з’ясувати, чи сумісні ваші автомобілі та стереосистеми. Якщо це не так, ви нічого не можете зробити, щоб Android Auto працював у вашому транспортному засобі.

 2. Перезапустіть телефон. Перезапуск може усунути незначні помилки або конфлікти, які можуть перешкоджати зв’язкам між телефоном, автомобілем та програмами Android Auto. Простий перезапуск може це очистити і знов змусити працювати.

 3. Перевірте свої з’єднання, щоб переконатися, що там все працює. Незалежно від того, використовуєте ви кабель або бездротове підключення, переконайтеся, що все правильно підключено та працюєте разом. Якщо ви використовуєте кабель для підключення пристрою для доступу до Android Auto, переконайтеся, що він не містить пошкоджень. Навіть якщо він здається у справному робочому стані, спробуйте використати інший, якщо всередині щось зламане, чого ви не бачите.

 4. Переконайтеся, що телефон і додаток Android Auto оновлені. Застарілі програми або операційні системи можуть утримати все від спільної роботи, як слід. Оновлюйте свій телефон та програму. Спочатку оновіть пристрій Android, а потім оновіть програми на телефоні, щоб переконатися, що у вас найновіша версія обох.

 5. Перевірте налаштування парного автомобіля. Ви можете використовувати Android Auto з кількома автомобілями, тому в налаштуваннях вашої пари може статися кілька речей. Можливо, ви намагаєтесь підключитися до іншого автомобіля, можливо, ви випадково додали свій автомобіль до Відхилені машини списку або вимкнено Додайте нові машини до Android Auto. У цих випадках ваш телефон зможе заряджати, але не підключатись до Android Auto. Перевірте всі ці налаштування, щоб переконатися, що там немає нічого поганого. Якщо ви не впевнені в налаштуваннях, перейдіть до меню з трьома крапками у верхньому правому куті та торкніться Забудьте про всі машини щоб видалити всі спарені транспортні засоби, а потім спробуйте знову налаштувати Android Auto у своєму автомобілі.

 6. Очистіть кеш-пам’ять телефону Android, а потім очистіть кеш-пам’ять програми. Тимчасові файли можуть збирати та перешкоджати роботі програми Android Auto. Найкращий спосіб переконатися, що це не проблема – очистити кеш програми. Для цього перейдіть до Налаштування > Програми > Android Auto > Зберігання > Очистити кеш.

 7. Перезавантажте свою інформаційно-розважальну систему, якщо це можливо. Іноді перезапуск інформаційно-розважальної системи створить нове зв’язок між вашим пристроєм Android та додатком Android Auto, що може знову запустити справу.

 8. Видаліть та переінсталюйте додаток Android Auto. З часом програми можуть стати нестабільними, особливо якщо ви часто ними користуєтесь. Якщо у вас все ще виникають проблеми з Android Auto, спробуйте видалити програму, а потім перевстановити її. Нова установка може вирішити будь-яку проблему, яка заважає застосунку працювати належним чином.

 9. Якщо все інше не вдається, можливо, вам доведеться надіслати звіт у довідку та відгуки. У меню програми натисніть Довідка та підтримка для створення квитка підтримки. Щоб отримати відповідь, може знадобитися деякий час, але з часом це може змусити вас знову.