Saltar al contenido

Як це виправити, коли Discovery Plus продовжує замерзати

15 de abril de 2021

Якщо ви намагаєтеся дивитись Discovery Plus, а служба продовжує замерзати або збій, це може неймовірно дратувати. Ці проблеми можуть бути пов’язані з вашою проблемою або із серверами Discovery Plus. Корисно знати, де криється проблема. Ось як змусити Discovery Plus знову працювати коректно.

Змістовий покажчик

Що спричиняє зависання або збій Discovery Plus?

Існує безліч причин, чому Discovery Plus продовжує замерзати. Як правило, це пов’язано з проблемою із серверами, через які з’являються помилки, або з апаратним забезпеченням чи підключенням до Інтернету. Ви можете усунути ці проблеми, не потребуючи підтримки клієнтів Discovery Plus, але ви повинні знати проблему, щоб потенційно її виправити. Перш ніж звертатися до служби підтримки, варто звузити ситуацію до конкретної проблеми, з якою ви стикаєтесь:

 • Discovery Plus постійно зависає. Якщо ви не можете будь-яким чином скористатися послугою, швидше за все, це проблема з обладнанням.
 • Discovery Plus іноді зависає або аварійно завершує роботу. Це може бути через проблему з апаратним забезпеченням, проблему з підключенням до Інтернету або проблему із сервером Discovery Plus.
 • Discovery Plus заморожує або аварійно завершує роботу один раз. Ця проблема навряд чи буде якоюсь суттєвою і, швидше за все, вирішить її сама. Причиною зазвичай є проблема з тимчасовим сервером або Інтернетом.
 • Discovery Plus нечіткий або зберігає буферизацію та замерзання. Ця проблема часто виникає через проблему швидкості Інтернету і зазвичай виправляється через хвилину чи дві. Якщо це триває довше, настав час усунути неполадки.

Вирішення проблем, коли Discovery Plus продовжує замерзати

Якщо Discovery Plus продовжує зависати або аварійно завершувати роботу, спробуйте скористатися цими порадами щодо усунення несправностей, щоб відновити його роботу: Ці поради щодо усунення несправностей охоплюють використання Discovery Plus через веб-браузер та додатки, тому, якщо до вас це не стосується, перейдіть до наступного ідея.

 1. Перевірте, чи доступний Discovery Plus для всіх чи лише для вас. Існує безліч способів підтвердити, чи працюють сервери Discovery Plus, і перед перебігом усунення неполадок варто перевірити це ще раз.

 2. Закрийте програму Discovery Plus і знову відкрийте її. Звужте проблему до програми, повністю закривши програму Discovery Plus і перезапустивши її. Це часто вирішує проблему. iPhone і Android по-різному закривають програми.

 3. Вийдіть і поверніться до Discovery Plus. Спробуйте вийти з Discovery Plus і ввійти знову, щоб перевірити, чи вирішує проблему.

 4. Перезапустіть Android або iPhone. Якщо ви намагаєтеся дивитись Discovery Plus на своєму смартфоні, перезапустіть його, щоб перевірити, чи проблема не в телефоні, а в Discovery Plus.

 5. Очистіть кеш браузера. Якщо ви дивитесь через браузер, спробуйте очистити кеш-пам’ять або скористатися іншим веб-браузером.

 6. Вимкніть блокувальник реклами або VPN. Якщо ви використовуєте блокувальник реклами у своєму веб-браузері або у вас працює VPN, обидва додатки можуть зупинити ефективну роботу Discovery Plus. Як правило, це означає, що Discovery Plus взагалі не працюватиме, але іноді це може спричинити проблеми з заморожуванням.

 7. Спробуйте використовувати Discovery Plus на іншому пристрої. Якщо у вас кілька потокових пристроїв, спробуйте використати його на іншому, щоб перевірити, чи проблема полягає у вашому пристрої, а не в службі. Якщо ви боретеся з додатком Roku, спробуйте переглядати його через веб-браузер або смартфон, і навпаки.

 8. Переінсталюйте програму. Видаліть програму Discovery Plus і встановіть її заново, щоб перевірити, чи це виправляє ситуацію.

 9. Перезавантажте маршрутизатор. Якщо ви вважаєте, що проблема полягає у швидкості з’єднання, спробуйте перезавантажити маршрутизатор. Перевірте підключення до Інтернету, щоб переконатися, що ви все ще можете під’єднатися до Інтернету. Якщо у вас виникли проблеми з підключенням до Інтернету, перейдіть до вирішення проблем із маршрутизатором домашньої мережі.

 10. Зачекай. Деякі проблеми вирішуються самі, що засмучує в той час, але також цінно. Повторіть спробу пізніше, і ви можете виявити, що Discovery Plus знову працює ефективніше.

 11. Зверніться до служби підтримки. Якщо жодне з цих виправлень не спрацювало, зверніться до служби підтримки клієнтів Discovery Plus. Обов’язково надайте їм інформацію про те, що ви намагалися переглянути, пристрій, яким ви користуєтесь, і версію програми, якою ви зараз користуєтеся.