Saltar al contenido

Як це виправити, коли Google Home не може знайти Chromecast

15 de abril de 2021

Якщо у вас є Chromecast, трапляються випадки, коли Google Home не може знайти Chromecast у вашій мережі. Ця проблема набуває різних форм:

  • Під час першого налаштування Chromecast ви не можете підключитися до пристрою зі свого мобільного телефону.
  • Навіть після того, як ви правильно налаштували пристрій Chromecast, ви не зможете побачити пристрій Chromecast у вашому додатку Google Home.
  • Бувають випадки, коли лише деякі пристрої не можуть знайти ваш Chromecast, тоді як інші пристрої можуть.

Якщо ваш додаток Google Home не може підключитися до Chromecast, тоді сам Google Home не зможе встановити підключення. Виконайте наведені нижче дії, щоб усунути проблеми та знову під’єднати до Chromecast як домашню програму, так і пристрій Google Home.

Змістовий покажчик

Причина Google Home не може знайти Chromecast

Метью Горвуд Getty Images
Коли ви налаштовуєте Chromecast, вам потрібно підключитися до Chromecast, щоб налаштувати пристрій у домашній мережі Wi-Fi. Після підключення пристрої повинні підключитися до Chromecast, спочатку підключившись до домашньої мережі Wi-Fi. Проблеми з підключенням можуть виникати на кожному кроці цього процесу і з різних причин.

Як це виправити, коли Google Home не може знайти Chromecast

Якщо вам не вдається встановити зв’язок між вашим пристроєм Google Home та вашим пристроєм Chromecast, є кілька речей, які ви можете спробувати відновити.

  1. Виконайте кроки, щоб налаштувати новий пристрій Chromecast. Якщо програма Google Home не може знайти пристрій Chromecast, переконайтеся, що пристрій Chromecast увімкнено та підключено до порту HDMI на телевізорі. Також переконайтеся, що телевізор увімкнено та встановлено правильний порт HDMI. Ви побачите, що вибрали правильний порт HDMI, побачивши на екрані телевізора головний екран Chromecast та фон.

  2. Якщо ваш Google Home все ще не може знайти Chromecast під час налаштування, переконайтеся, що ваш мобільний пристрій підключено до тієї ж мережі Wi-Fi, до якої ви збираєтесь підключити пристрій Chromecast. Поширеною помилкою, яка виникає під час налаштування Chromecast, є не ввімкнення Wi-Fi на мобільному пристрої, де встановлено Google Home. Після підключення до Wi-Fi ваш мобільний пристрій повинен виявити пристрій Chromecast і запустити майстер налаштування, де ви виберете домашню мережу Wi-Fi та пароль.

  3. Якщо і Chromecast, і ваш мобільний пристрій мають проблеми зі з’єднанням Wi-Fi, у вас можуть виникнути проблеми з мережею Wi-Fi або маршрутизатором. Усуньте проблеми з підключенням Wi-Fi, перш ніж переходити до наступних кроків.

  4. Якщо ваш мобільний пристрій все ще не може підключитися до Chromecast, переконайтеся, що ваш пристрій підтримує з’єднання Wi-Fi 5 ГГц. Це потрібно для того, щоб Google Home знайшов Chromecast. Якщо ваш пристрій цього не підтримує, встановіть Google Home на інший мобільний пристрій і повторіть спробу налаштування.

  5. Переконайтеся, що ваш додаток Google Home може підключатися до мережі. Для цього перевірте, чи ваш Android підключений до мережі Wi-Fi. Якщо ви використовуєте iPhone, переконайтеся, що він підключений до Wi-Fi. Після підключення пристрою переконайтеся, що програма Google Home може під’єднатися до мережі Wi-Fi.

  6. Якщо раніше ваш Chromecast працював належним чином, але Google Home все ще не може знайти Chromecast, переконайтеся, що ваш Chromecast все ще під’єднаний до вашої мережі Wi-Fi. Ви можете перевірити це, перевіривши екран телевізора Chromecast. На екрані ви повинні побачити назву та поточний тип мережі Wi-Fi. Якщо ви цього не бачите, виконайте повне скидання налаштувань на пристрої Chromecast.

  7. Нарешті, якщо ваш додаток Google Home і ваш Chromecast підключаються до Wi-Fi, і ви можете передавати відео з додатка Google Home на Chromecast, то проблема може бути в самому підключенні Wi-Fi Google Home. Пройдіть кроки з усунення несправностей, щоб виправити з’єднання Wi-Fi вашого Google Home.

Після відновлення зв’язку між Google Home та Chromecast обов’язково оновіть Chromecast. Це зменшить шанси на майбутні проблеми з підключенням.