Saltar al contenido

Як це виправити, коли Nintendo Switch замерз

28 de julio de 2021

Nintendo відомий виробництвом високоякісних відеоігор та консолей, але це не означає, що Nintendo Switch не застрахований від замерзання або аварійного завершення роботи. Іноді відеоігра перестає реагувати під час гри, тоді як інший час комутатор не вмикається або не вимикається належним чином. Існує багато рішень для цих неприємних помилок та збоїв.

Змістовий покажчик

Що спричиняє зависання перемикача Nintendo?

Заморожений комутатор Nintendo може бути спричинений різними проблемами, включаючи розряджений акумулятор, збій у програмному забезпеченні, неповне оновлення або забруднений ігровий картридж. Ці ж проблеми можуть перешкодити комутатору перейти з режиму сну, увімкнути, вимкнути або запустити ігри належним чином.

luzastudios / iStockEditorial / GettyImagesPlus

Як розморозити комутатор Nintendo

Виправлення замороженої консолі Nintendo Switch часто займає всього кілька хвилин і не викликає занепокоєння, якщо ви не спробували всі наведені нижче поради щодо усунення несправностей. Ось найкращі способи розморозити консоль Nintendo Switch.

 1. Вимкніть і знову ввімкніть. Якщо ваш комутатор Nintendo заморожений, найефективнішим рішенням є його повне вимкнення, а потім увімкніть його знову. Утримуйте кнопку живлення принаймні 12 секунд, щоб вимкнути пристрій, а потім натисніть один раз, щоб увімкнути його знову. Кнопка живлення – це маленька кругла кнопка у верхній частині перемикача Nintendo поруч із кнопками гучності.

 2. Зарядіть акумулятор. Якщо ваш комутатор Nintendo не ввімкнеться, це може означати, що акумулятор розряджений. Вставте консоль у док-станцію або підключіть кабель USB-C, щоб зарядити акумулятор, а потім знову ввімкніть її. Якщо акумулятор повністю розряджений, дайте комутатору зарядитися принаймні 30 хвилин, перш ніж його знову вмикати.

 3. Вийти з гри. Якщо гра, у яку ви граєте на Nintendo Switch, зависає або перестає реагувати, вийдіть з гри. Відкрийте гру знову і подивіться, чи це вирішить проблему.

 4. Закріпіть і перекомпонуйте комутатор. Якщо ваш Nintendo Switch зависає або не вмикається чи вимикається належним чином, повільно вийміть його з док -станції, а потім знову вставте. Це може бути ефективним способом шокувати систему від будь-якої помилки, яку вона зазнає. Будьте обережні з екраном, коли знімаєте вимикач із док -станції, оскільки док -станція може подряпати скляну поверхню.

 5. Використовуйте лише надійне з’єднання з Інтернетом. Слабке підключення до Інтернету може призвести до зависання деяких ігор Switch. Найпростіший спосіб перевірити швидкість Інтернету – скористатися сайтом для тестування швидкості інтернету.

 6. Видаліть Joy-Cons. Іноді видалення контролерів Joy-Con з комутатора Nintendo та повторне підключення контролерів може розморозити систему.

 7. Видаліть дротові контролери. Якщо до комутатора Nintendo підключений дротовий контролер відеоігор, відключіть його, зачекайте кілька секунд, а потім знову підключіть.

 8. Очистіть комутатор Nintendo. Якщо ігрова картка або слот для карт microSD забруднені, комутатору може бути важко читати дані. Це може призвести до зависання системи або збоїв. Вийміть із гнізд будь-які картки та перевірте, чи немає бруду чи пилу. Не продувайте гнізда, оскільки це відкладає вологу і може назавжди пошкодити комутатор Nintendo. Замість цього використовуйте пневматичний пістолет, сильний пилосос або суху тканину, щоб видалити пил та бруд так само, як ви чистите вентилятор процесора комп’ютера.

 9. Перевірте наявність пошкодженої ігрової карти. Пошкоджена ігрова карта може ускладнити зчитування ігрових даних Nintendo Switch і є частою причиною збоїв і зависань. Якщо на картці є видимі пошкодження, ви не можете з цим багато чого зробити. Щоб уникнути пошкодження картки, купуйте ігри електронним способом в eShop. Після придбання цифрові ігри можна повторно завантажити на будь-яку консоль Switch із інформацією про ваш рахунок.

 10. Перевірте SD-карту Nintendo Switch на наявність пошкоджень. Пошкоджена SD-карта може спричинити проблеми із замерзанням. Перевірте, чи немає на картці подряпин або вм’ятин, особливо якщо на ньому збережено цифрові ігри.

 11. Встановіть оновлення системи. Якщо у вас часто трапляються заморозки чи збої, попереднє оновлення системи могло бути перервано та спричинити певний вид пошкодження. Легко перевірити наявність оновлень вручну.

 12. Зверніться до служби підтримки клієнтів Nintendo. Якщо у вас все ще виникають проблеми з Nintendo Switch, і жодне з цих рішень не спрацювало, зверніться до офіційної служби підтримки клієнтів Nintendo. Вони можуть порадити вам про альтернативні рішення та способи виправлення або заміни консолі.