Skip to content

Як це виправити, коли Siri не працює

8 de Липень de 2021

Siri, віртуальний помічник Apple, допомагає виконувати широкий спектр завдань, починаючи від пошуку вказівок і переглядаючи меню ресторанів. Деякі люди часто настільки покладаються на Siri, що коли функція перестає працювати, вони втрачають. Якщо Сірі перестає слухати, відповідає текстом або не відповідає на “Гей, Сірі!” Є кілька простих виправлень, якими ви можете спробувати налагодити роботу цифрового асистента. Кроки з усунення несправностей у цьому посібнику стосуються пристроїв iPhone X, iPhone 8 та iPhone 7 з iOS 12 або iOS 11.

Причини Siri не працює

За несправною Siri є кілька причин, серед яких недостатньо чітка мова, неправильна настройка мови, проблеми з Wi-Fi або проблеми з вашим iPhone. Багато рішень є простими виправленнями, які незабаром отримають Siri від вас і зателефонуйте ще раз.

Westend61 / Getty Images

Як це виправити, коли Siri не працює

Ці розділи з усунення несправностей розділені на загальні виправлення несправностей Siri, конкретні виправлення, які слід спробувати, коли Siri відповідає текстовими повідомленнями, замість того, щоб говорити з вами, та проблеми з використанням “Гей, Siri!” команди.

Загальні виправлення несправностей Siri

Спробуйте виконати ці кроки з усунення несправностей у наведеному порядку, щоб знову запустити Siri.

 1. Говоріть чітко. Якщо Siri має проблеми з розумінням вас, проблема може бути у вашому запиті. З будь-яким віртуальним помічником обов’язково потрібно говорити чітко і чітко. Siri найкраще використовувати для прямих запитів, наприклад, “Яка погода?” або “Подзвони мамі”.

 2. Перезапустіть пристрій iOS. Перезапуск пристрою може вирішити проблеми зі слабким стільниковим з’єднанням та з’єднанням Wi-Fi – дві проблеми, через які Siri може перестати працювати належним чином. Перезапуск iPhone не видаляє ваші налаштування або дані. Він лише перезавантажує пристрій.

 3. Перевірте підключення до мережі. Якщо Siri відповість: “Вибачте, у мене виникли проблеми з підключенням до мережі” або “Повторіть спробу через деякий час”, проблема може бути в несправному мережному підключенні. Переконайтеся, що пристрій підключено до Інтернету, і знову активуйте Siri. Якщо ви виявили проблеми з підключенням до мережі, спробуйте скинути налаштування мережі на своєму пристрої.

 4. Переконайтеся, що Siri увімкнено. Можливо, вам доведеться ввімкнути Siri вручну, щоб запустити та запустити асистента. Ви також можете вимкнути та ввімкнути Siri, щоб скинути асистента.

 5. Перевірте обмеження Siri. Переконайтеся, що у вас немає жодних обмежень, які блокують Siri. Наприклад, Siri може бути заблоковано доступ до певних веб-сайтів.

 6. Увімкніть служби локації. Siri повинна знати ваше місцезнаходження, щоб відповісти на запитання про погоду, напрямки та інші питання. Увімкніть служби локації, щоб Siri працювала належним чином.

 7. Встановіть усі доступні оновлення iOS. Як відомо, телефон, який вимагає оновлення, робить багато дивних речей, включаючи безлад із Siri. Встановіть усі доступні оновлення iOS на свій пристрій, а потім повторіть спробу Siri.

 8. Увімкнення та вимкнення режиму польоту. Увімкніть режим польоту, зачекайте 20 секунд, а потім вимкніть його. Це часто скидає Siri і повертає її до норми.

 9. Вимкніть і знову увімкніть диктофон iPhone. Деякі проблеми Siri можуть бути спричинені проблемами з диктантом вашого iPhone – інструментом, який надсилає голосовий вхід до Apple для обробки ваших запитів. Вимкніть і знову увімкніть диктант.

 10. Переконайтесь, що мова Сірі правильна. Щоб Siri розуміла вас під час розмови, потрібно вибрати правильну мову з параметрів у налаштуваннях iPhone. Виберіть мову, якою ви будете розмовляти на цьому кроці, а не мову, якою ви хочете, щоб Сірі вам відповіла. Це дозволяє Siri розуміти ваші запити.

 11. Перевірте мікрофони iPhone. Siri може не почути вас або відповісти, якщо мікрофони не працюють належним чином. Зніміть захисні екрани або чохли, які можуть закрити мікрофон, і спробуйте використати Siri знову. Очистіть мікрофони, використовуючи балон із стисненим повітрям або безстатичну щітку, щоб злегка розпорошити або витерти пил та сміття.

 12. Перевірте сервери Siri. Відвідайте веб-сайт стану служби підтримки Apple, щоб побачити, чи не виникає проблема із Siri в кінці Apple. Якщо так, це чекаюча гра, щоб побачити, коли Apple вирішить проблему.

 13. Відновіть iPhone до заводських налаштувань. Скиньте всі існуючі налаштування вашого iPhone, повернувши пристрій до заводських налаштувань. Це може усунути проблему глибоко в системі, яка спричинить несправність Siri. Відновлення iPhone до заводських налаштувань стирає всі налаштування та дані iPhone. Обов’язково створіть резервну копію пристрою, перш ніж рухатися вперед.

 14. Зверніться до служби підтримки Apple. Якщо нічого не вдається, зверніться за допомогою до Apple. Apple пропонує безліч ресурсів на своєму веб-сайті та в програмі підтримки Apple. Або ж відвідайте бар Genius або знайдіть місцевого уповноваженого постачальника послуг Apple.

Коли Сірі відповідає текстами

Інша поширена проблема – Siri відповідає текстом на екрані iPhone замість того, щоб говорити з вами. Якщо це трапиться, можливо, проблема зі звуком вашого пристрою чи іншими налаштуваннями.

 1. Перевірте, чи пристрій вимкнено. iPhone можна приглушити або увімкнути за допомогою перемикача на лівій стороні. Siri не звернеться до вас, якщо ваш iPhone увімкнено.

 2. Перевірте, чи вимкнено голосовий зворотний зв’язок. У налаштуваннях вашого iPhone можливо, що опція Siri Voice Feedback була обмежена. Обов’язково дозвольте функції голосового зворотного зв’язку Siri.

 3. Перевірте регулятор гучності Siri. Siri має окремий регулятор гучності. Збільште гучність після вимови команди або запуску Siri.

 4. Вимкніть і знову ввімкніть пристрій. Перезапустіть пристрій, щоб побачити, чи Siri знову почне з вами говорити. Іноді після оновлень або помилок програми такі інструменти, як Siri, потребують гарного скидання, щоб знову рухатися.

Коли “Гей, Сірі!” Не буде працювати

Для iPhone версії 7 та новіших ви можете активувати Siri за допомогою голосу, не підключаючись до електромережі, кажучи: “Гей, Siri!” Якщо ця функція не працює, є кілька винних проблем.

 1. Переконайтеся, що “Гей, Сірі!” активовано. Якщо “Гей, Сірі!” не активовано на вашому iPhone, натисніть і утримуйте кнопку додому або бічну кнопку, щоб активувати Siri.

 2. Перевірте “Гей, Сірі!” перешкоди. Якщо ваш iPhone лежить обличчям вниз на будь-якій поверхні, “Гей, Сірі!” не буде працювати. Якщо на вашому iPhone закрита кришка, закрита, відкрийте її, щоб використати “Гей, Сірі!”

 3. Вимкніть режим низького енергоспоживання. Якщо ввімкнено режим низького енергоспоживання, “Гей, Сірі!” не активується для економії часу автономної роботи. На iPhone 6 або старіших версіях не можна використовувати “Гей, Сірі!” без підключення до джерела живлення.