Saltar al contenido

Як це виправити, коли Windows 10 застрягла в режимі польоту

12 de mayo de 2021

Режим польоту вимикає бездротовий зв’язок на вашому ПК, включаючи Bluetooth, Wi-Fi, GPS та стільникові дані. Цю функцію можна ввімкнути за допомогою піктограми на панелі завдань у розділі Сповіщення, комбінації клавіш, налаштувань мережі та Інтернету або перемикача, який можна знайти на деяких комп’ютерах. Якщо Windows 10 застрягла в режимі польоту, ваш ПК не може підключитися до Інтернету. Дотримуйтесь цього посібника з усунення несправностей, якщо ви опинилися в такій ситуації.

Аарон Фостер / Getty Images

Змістовий покажчик

Причини, чому Windows 10 застрягає в режимі польоту

Є кілька причин, чому ваш ноутбук може застрягти в режимі польоту. Зазвичай проблема виникає через помилки програмного забезпечення, збої в роботі мережевих драйверів або простий фізичний комутатор. У більшості випадків першим підходом має бути перезавантаження комп’ютера. Часто причина проблеми виявляється із відповідним її вирішенням.

Як це виправити, коли Windows 10 застрягла в режимі польоту

Виконайте ці кроки, щоб вивести пристрій Windows із режиму польоту. Починається з найпростіших рішень і переходить до більш досконалих варіантів.

  1. Перезапустіть Windows. Багато помилок, включаючи пристрій Windows 10, який застряг у режимі польоту, можна вирішити простим перезавантаженням.

  2. Використовуйте комбінацію клавіш. Перевірте на клавіатурі клавішу із піктограмою, схожою на радіовежу, що випромінює сигнали. Ця клавіша відрізняється від моделі до моделі і, як правило, є функціональною клавішею або іншою клавішею, розташованою у верхньому рядку, наприклад PrtScr (PrintScreen). Тримайте Функція (Fn) клавішу, потім натисніть клавішу, що містить піктограму, згадану вище. У разі успіху у верхньому лівому куті екрана з’являється повідомлення із зазначенням Режим польоту вимкнено, а Wi-Fi та інші зв’язки миттєво відновлюються. Не всі комп’ютери мають цей ключ. Якщо ви не бачите цього на перший погляд, перейдіть до наступного кроку з усунення несправностей.

  3. Скористайтеся Центром дій Windows. Виберіть піктограму Центру дій, розташовану в нижньому лівому куті робочого столу (це схоже на вікно повідомлення), а потім виберіть Режим «у літаку , щоб вимкнути функцію. З’явиться список доступних з’єднань. Якщо будь-яка з попередньо налаштованих мереж Wi-Fi налаштована на автоматичне підключення та знаходиться в зоні дії, через кілька секунд ви повинні бути в мережі.

  4. Використовуйте спеціальну кнопку. Деякі ПК (переважно ноутбуки) мають кнопку Airplane Mode, яку іноді називають кнопкою Мережа. Натискання цієї кнопки вмикає та вимикає режим польоту. Детальніше про те, чи є на вашому комп’ютері ця кнопка та де вона знаходиться, див. У посібнику виробника ПК. Залежно від моделі, цей перемикач іноді може замінити налаштування Windows. Він повинен бути встановлений у правильне положення, щоб уникнути застрягання в режимі польоту.

  5. Вимкніть режим польоту через Системні налаштування. Режим польоту також можна вимикати та вмикати в інтерфейсі системних налаштувань. Перейдіть у поле пошуку, введіть режим «у літаку, потім виберіть Режим польоту: Налаштування системи, розташована під заголовком Найкращий збіг Ви побачите інтерфейс Налаштування режиму польоту. Під Режим «у літаку заголовок, перемкніть перемикач до Вимкнено.

  6. Скиньте BIOS ПК до налаштувань за замовчуванням. Це рекомендується лише досвідченим користувачам.

  7. Переінсталюйте Windows 10 за допомогою функції Reset This PC. Це також великий проект, тому рекомендується лише в крайньому випадку.

  8. Зверніться до служби підтримки Microsoft. Якщо жодне з наведених вище рішень не допомогло, зверніться до служби підтримки Microsoft, щоб вирішити проблему.