Saltar al contenido

Як це виправити, якщо звук Chromecast не працює

23 de noviembre de 2022

Якщо аудіо Chromecast періодично вимикається, ви можете спробувати виконати кілька кроків, щоб відновити звук. А оскільки можуть виникнути різноманітні проблеми, ми запропонуємо різноманітні рішення.

У цьому посібнику з усунення несправностей описано, що робити, якщо на Chromecast немає звуку. Ми рекомендуємо інший посібник, якщо є щось інше. Наприклад, помилка Chromecast «Джерело не підтримується» або Chromecast, який постійно виходить з ладу, є різними симптомами та потребують іншого підходу.

Змістовий покажчик

Чому немає звуку, коли я використовую Chromecast?

Усунення несправностей Chromecast без звуку може бути складним, оскільки проблема може бути в одному з багатьох місць. Ось основні причини відсутності звуку:

 • Пристрій вимкнено
 • Кабель або порт погані
 • Програмне забезпечення застаріле (або має збій/конфлікт)
 • Сам Chromecast виходить з ладу

Як отримати звук через Chromecast?

Як і більшість потокових пристроїв, які підключаються безпосередньо до телевізора, Chromecast передає звук через HDMI. Поки кабель HDMI під’єднає його до дисплея, він передаватиме відео та звук. Цей посібник із усунення несправностей стосується Chromecast, які передають аудіо і відео, а не Chromecast Audio чи пристрої з вбудованим Chromecast. Однак, якщо у вас є один із цих інших пристроїв, деякі з цих ідей все одно можуть бути корисними.

Як виправити звук Chromecast, який не працює

Перш ніж придбати новий Chromecast або вибрати альтернативний пристрій для потокового передавання, ознайомтеся з цими простими порадами, щоб побачити, чи один із них дозволить звуку працювати знову.

 1. Увімкніть звук на пристрої, з якого ви транслюєте. Наприклад, якщо ви транслюєте фільм із телефону на телевізор, переконайтеся, що гучність як на телефоні, так і на телевізорі збільшена. Це може здатися очевидним кроком, але навіть якщо гучність телевізора максимальна, ви могли вимкнути гучність Chromecast зі свого телефону, не усвідомлюючи цього. Щоб перевірити це, спочатку відкрийте програму, з якої ви намагаєтеся транслювати, а потім скористайтеся кнопками гучності, щоб збільшити її.

 2. Перемкніться на інший вхід на телевізорі (тобто не на той, який використовує Chromecast), щоб переконатися, що гучність телевізора працює самостійно. Решту цих кроків буде безглуздо виконувати, якщо проблема зі звуком пов’язана з одним із ваших інших пристроїв. Використовуйте пульт Введення кнопку або будь-яку іншу назву цієї функції на пульті дистанційного керування, щоб перемкнутися в режим ТВ або інший вхід із підключеним іншим пристроєм (Xbox, Roku тощо).

 3. Знову повністю виконайте крок 2, але цього разу з пристроєм, який виконує кастинг. Наприклад, якщо ви транслюєте з Chrome на комп’ютері, повністю відключіться від Chromecast, перезапустіть Chrome і спробуйте відтворити аудіо без функції трансляції. Оскільки ви вже підтвердили, що гучність увімкнено як на транслюючому, так і на приймальному пристрої, і телевізор може надавати аудіо, крім Chromecast, вам потрібно переконатися, що пристрій, який виконує трансляцію, має власний робочий звук.

  Якщо ви виявили, що проблема виникла у вашому комп’ютері, а не в Chromecast, ось як вирішити проблему без звуку. Подібним чином, ось як виправити iPhone без звуку та Android без звуку. Можливо, вам доведеться полагодити звукову панель, яка не працює. Незважаючи на це, якщо Chromecast не винен, вам доведеться натомість дотримуватися одного з цих інших посібників з усунення несправностей.

 4. Тепер, коли ви знаєте, що пристрої надсилання та отримання мають робочий звук, перезапустіть програму, яка виконує трансляцію. Незалежно від того, чи це Netflix чи YouTube на вашому телефоні чи Chrome на вашому комп’ютері, проблема зі звуком може бути тимчасовою помилкою, яку можна усунути після перезавантаження. Примусово закрийте його, зачекайте кілька секунд, а потім знову запустіть і спробуйте закинути його знову.

  Потрібна допомога? Як закрити програми на Android. Як закрити програми на iPhone. Як закрити програми на Mac. Як закрити програми в Windows.

 5. Перезапустіть усі три пристрої: телефон або комп’ютер, на якому розпочато трансляцію, телевізор чи проектор, у якого є проблеми зі звуком, і сам Chromecast.

 6. У програмі Home виберіть пристрій і торкніться меню з трьома крапками > Перезавантаження. У Google є інструкції, як перезавантажити Chromecast із програми Home, але, можливо, було б простіше відключити його на хвилину.

  Chromecast, меню з трьома крапками та перезавантаження в програмі Google Home

 7. Оновіть Chromecast. Попередній крок міг ініціювати перевірку оновлення автоматично після перезавантаження, але якщо ні, оновіть Chromecast вручну. Причиною проблеми зі звуком може бути застаріла або помилкова мікропрограма.

 8. Перевірте наявність оновлень для певної програми, яка викликає у вас проблеми. Сама програма може страждати від помилки, яка впливає на вихід звуку Chromecast. Якщо оновлення недоступне, ви можете спробувати перевстановити програму.

 9. Скиньте налаштування Chromecast. Він перевстановить мікропрограму з нуля. Це ваш останній варіант вирішення цієї проблеми, якщо вона пов’язана з програмним забезпеченням.

 10. Підключіть Chromecast до іншого порту HDMI на телевізорі чи проекторі. З будь-якої причини може виникнути певна проблема з портом, який ви використовуєте, який конфліктує зі здатністю Chromecast або телевізора передавати звук.

  Якщо альтернативний порт не є рішенням, переконайтеся, що порт працює, підключивши інший пристрій HDMI. Якщо жоден із ваших інших пристроїв не працює будь-який портів, але ви знаєте, що пристрої працюють правильно, то тут проблема в телевізорі. Ви можете перевірити це ще раз, підключивши Chromecast до зовсім іншого телевізора.

 11. Зверніться до Google. Google може підтвердити, що ваша проблема – це ще невирішена проблема програмного забезпечення, або, можливо, ви маєте право на заміну пристрою (якщо він достатньо новий).

FAQ

 • Як підключити Chromecast до об’ємного звуку?

  Підключивши Chromecast до телевізора, відкрийте програму Google Home, виберіть свій пристрій і торкніться Налаштування > Налаштування звуку > Об’ємний звук.

 • Як слухати Chromecast у навушниках?

  Щоб використовувати навушники з Chromecast, перейдіть на сторінку Налаштування > Пульти та аксесуари > Підключіть пульт дистанційного керування або аксесуари. Залежно від вашої моделі, для налаштування навушників може знадобитися програма стороннього розробника.

 • Як виправити затримки звуку Chromecast?

  Затримки звуку Chromecast зазвичай викликані проблемами з мережею, проблемами з підключенням пристрою або затримкою динаміка. Спробуйте оптимізувати свій маршрутизатор, знизити якість потокового передавання або використати дротове з’єднання Ethernet. Якщо у вас усе ще виникають проблеми, налаштуйте Корекція групової затримки у налаштуваннях Chromecast у програмі Google Home.

 • Як полагодити пульт дистанційного керування Google Chromecast?

  Щоб скинути налаштування дистанційного керування Chromecast, вийміть батареї та утримуйте кнопку додому під час повторного вставлення батарей. Зачекайте, поки світлодіодний індикатор засвітиться, а потім відпустіть кнопку. Якщо ви бачите a Почати створення пари запит, натисніть і утримуйте Назад+додому поки світлодіодний індикатор не почне блимати.