Saltar al contenido

Як це виправити, якщо на вашому Google Pixel зламана кнопка живлення

4 de octubre de 2022

Ця стаття проведе вас через серію перевірених рішень для виправлення кнопки живлення вашого смартфона та як увімкнути та вимкнути пристрій Android, коли кнопка не працює.

Змістовий покажчик

Чому моя кнопка живлення Google Pixel зламана?

Фізична кнопка живлення на Google Pixels може зламатися, якщо мобільний пристрій упустити або вдарити об тверду поверхню. Кнопка живлення також може перестати працювати належним чином на рівні програмного забезпечення через помилки програмного забезпечення або конфлікти, спричинені програмами або застарілою операційною системою. Зловмисне програмне забезпечення та віруси також можуть призвести до того, що кнопки живлення Google Pixel перестають відповідати або працювати належним чином.

Чи можна виправити зламану кнопку живлення?

Є багато способів полагодити зламану кнопку живлення на смартфоні Google Pixel. Ось найкращі рішення, перелічені від найпростіших і найшвидших до більш складних і трудомістких.

 1. Спробуйте сильніше натиснути кнопку живлення. Кнопка живлення на Google Pixel може потребувати більшого натискання, ніж кнопка живлення на вашому попередньому смартфоні.

 2. Використовуйте зубочистку або шпильку. Якщо фізична кнопка відпала або тріснула, спробуйте скористатися зубочисткою, щоб імітувати натискання кнопки живлення.

 3. Підключіть Google Pixel до джерела живлення. Можливо, кнопка живлення вашого смартфона працює нормально, а акумулятор розрядився або був пошкоджений.

 4. Ще раз перевірте розташування кнопки живлення Google Pixel. Можливо, ви натискаєте не ту кнопку.

 5. Очистіть свій Google Pixel. Деякі забруднення можуть заважати кнопці живлення працювати належним чином.

 6. Перевірте наявність оновлення Android. Якщо проблема з кнопкою живлення Pixel спричинена помилкою програмного забезпечення, перевірка наявності оновлення системи може її вирішити.

 7. Видаліть нещодавно встановлені програми. Якщо кнопка живлення Google Pixel перестала працювати після того, як ви встановили нову програму, видаліть програму, перезавантажте смартфон і перевірте, чи це вирішить проблему.

 8. Відвідайте свого оператора мобільного зв’язку. Співробітники служби підтримки можуть вирішити вашу проблему з кнопкою живлення Google Pixel у магазині або, можливо, подарувати вам новий телефон.

 9. Скидання налаштувань Google Pixel до заводських. Якщо жодне з наведених вище рішень не спрацювало, варто спробувати відновити заводські налаштування.

 10. Надішліть запит на офіційну онлайн-підтримку для свого телефону Google Pixel. Якщо ваша гарантія все ще дійсна, ви можете подати запит на заміну зламаного смартфона від Google або свого постачальника.

 11. Перейдіть на новішу модель Google Pixel. Якщо у вас деякий час був ваш поточний телефон, можливо, ви зможете безкоштовно перейти на новішу модель. Ваш постачальник послуг стільникового зв’язку повинен сказати вам, які у вас є варіанти.

Як увімкнути Google Pixels зі зламаною кнопкою живлення?

Найпростіший спосіб увімкнути або вимкнути Google Pixel, коли його кнопка живлення зламалася, — це встановити програму, яка додає значок кнопки живлення на екран смартфона. Always Visible Power Button — це безкоштовна програма для Android, яка може додати кнопку живлення на дисплей (хоча є багато інших, як-от Back Button Anywhere, які можна налаштувати, щоб додати додаткові елементи керування кнопкою живлення). Програмна кнопка живлення має суттєве обмеження: ви можете використовувати її лише для ввімкнення та вимкнення екрана телефону або перезавантаження системи. Ви не зможете використовувати такі програми, щоб увімкнути свій Pixel, якщо він вимкнений.

Як примусово ввімкнути пікселі Google?

Якщо ваш смартфон Google Pixel здається повністю мертвим і ви не можете ввімкнути його кнопкою живлення, ви можете примусово ввімкнути його, підключивши його до комп’ютера або ноутбука за допомогою кабелю USB. Під час цього переконайтеся, що ваш комп’ютер увімкнено, і дайте Google Pixel достатньо часу, щоб зарядитися, якщо його акумулятор розрядився. Ви також можете примусово вмикати Google Pixel у встановлений час щодня. Для цього виберіть Налаштування > Просунутий > Увімкнення/вимкнення за розкладом і виберіть потрібний час.

FAQ

 • Як перезапустити Google Pixel без кнопки живлення?

  Щоб перезавантажити пристрій Google Pixel без кнопки живлення, одним із варіантів є використання меню завантаження, також відомого як режим відновлення. Для багатьох моделей ви можете перейти до екрана режиму відновлення, утримуючи його Головна + збільшення гучності + зменшення гучності. Коли ви перейдете на екран відновлення, використовуйте кнопки гучності, щоб перейти до нього та вибрати його Перезавантажте систему зараз.

 • Як видалити кнопку Google із головного екрана на Pixel?

  Щоб видалити кнопку Google Assistant Home, відкрийте Налаштуванняйти до Додаткові налаштуванняі виберіть Комбінації клавіш і жестів. Виберіть Запустіть Google Assistant і торкніться Жодного щоб видалити його з головного екрана. Ви також можете призначити Асистента іншій кнопці або жесту.

 • Як відповісти на дзвінок на Pixel за допомогою кнопки?

  Хоча ви не можете відповісти на дзвінок на Pixel за допомогою кнопки, ви можете вимкнути звук вхідного дзвінка на Google Pixel за допомогою кнопки гучності. Коли вам надходить вхідний дзвінок, натисніть верхню або нижню частину кнопки гучності. Дзвінок буде вимкнено, і його можна буде перейти на голосову пошту.