Saltar al contenido

Як це виправити, якщо iTunes не розпізнає ваш iPhone

14 de marzo de 2023

iTunes — це розважальний центр Apple, де зберігається вся ваша музика, фільми, телешоу тощо. Щоб користуватися iTunes на всіх своїх пристроях, Apple дозволяє синхронізувати iTunes на комп’ютері та iPhone за допомогою USB-з’єднання. Хоча зазвичай це працює добре, інколи iTunes не розпізнає ваш iPhone, що може засмучувати та заплутати. Ось погляд на те, чому може виникнути ця проблема та як її виправити та відновити синхронізацію iPhone і iTunes. З macOS Catalina Apple Music замінила iTunes. Ці дії щодо усунення несправностей стосуються систем зі старішими версіями iTunes, а також нових систем із Apple Music.

Змістовий покажчик

Причини того, що iTunes не розпізнає iPhone

Є кілька причин, чому iTunes не розпізнає iPhone. Можливо, виникла фізична проблема, наприклад несправний кабель USB або порт USB на комп’ютері. Сміття може забити порт iPhone або виникла проблема з програмним забезпеченням. Яким би не було джерело проблеми, є кілька простих кроків для усунення несправностей із високим шансом відновити зв’язок між iPhone та iTunes.

Як це виправити, якщо iTunes не розпізнає ваш iPhone

Часто проблеми з підключенням iPhone до iTunes виникають через проблеми, які ви можете легко вирішити. Спробуйте кожен крок усунення несправностей, щоб перевірити, чи він вирішить проблему. Якщо ні, перейдіть до наступної пропозиції.

 1. Переконайтеся, що iTunes інстальовано на комп’ютері. Якщо у вас немає iTunes, програма не може розпізнати пристрій. Установити iTunes на ПК з Windows або Mac легко.

 2. Перевірте кабель USB. Несправний кабель USB може спричинити проблему підключення iPhone до iTunes. Переконайтеся, що кабель USB у хорошому стані. Якщо він потертий або порізаний, скористайтеся іншим кабелем USB і перевірте, чи це вирішить проблему. Використовуйте оригінальний USB-кабель Apple. USB-кабелі інших компаній можуть не запустити з’єднання між пристроями.

 3. Очистіть порт iPhone. Іноді накопичення сміття призводить до виходу з ладу порту iPhone. Використовуйте суху антистатичну щітку або зубну щітку, щоб обережно очистити її. Потім знову підключіться та перевірте, чи це вирішить проблему.

 4. Перевірте порт USB на комп’ютері. Почніть з від’єднання всіх USB-пристроїв від комп’ютера. Перемістіть кабель iPhone до іншого порту та знову підключіть. Якщо це спрацює, це проблема з конкретним портом, і вам потрібно буде її відремонтувати. Якщо ви використовуєте зовнішній USB-пристрій для кабелів, від’єднайте його та підключіть кабель iPhone безпосередньо до комп’ютера. Можливо, проблема з’єднання між USB-пристроєм і комп’ютером.

 5. Перезапустіть iPhone. Невеликий програмний збій може спричинити несправне з’єднання. Перезавантажте пристрій і знову підключіться.

 6. Перезавантажте комп’ютер. Невелика помилка програмного забезпечення або несправність може спричинити збій у роботі iTunes. Вимкніть комп’ютер і дайте йому постояти кілька хвилин, перш ніж увімкнути його знову.

 7. Переконайтеся, що пристрій iOS розблоковано та на головному екрані. Підключіть пристрій, негайно розблокуйте його та переконайтеся, що він знаходиться на головному екрані. Потім підключіть свій iPhone до iTunes. Після того, як ви розблокуєте iPhone, залиште його розблокованим на кілька хвилин, перш ніж спробувати підключитися.

 8. Завантажте останню версію iTunes. Стара версія iTunes може не розпізнати ваш iPhone. Оновіть iTunes, а потім знову спробуйте підключити iPhone.

 9. Оновити програмне забезпечення операційної системи. Оновіть Windows або macOS і подивіться, чи вирішує це програмні збої чи приховані помилки, які спричинили проблему підключення iPhone до iTunes.

 10. Обов’язково торкніться Довіряти цьому комп’ютеру. Якщо ви підключаєте свій iPhone до комп’ютера вперше, ви повинні побачити Довіряйте цьому комп’ютеру сповіщення на головному екрані. Коли ви побачите це сповіщення, розблокуйте пристрій і негайно торкніться його, щоб позначити комп’ютер як надійний пристрій. Ви випадково натиснули Не довіряй? Є виправлення. Йти до Налаштування > Загальний > Скинути > Скинути місцезнаходження та конфіденційність. Після підключення iPhone ви знову побачите спливаюче вікно.

 11. Перевірте інформацію про систему. Це стосується, лише якщо ви використовуєте Mac. Підключіть iPhone і перевірте інформацію про систему, яка показує активні пристрої. Якщо ваш iPhone відображається, але ви не можете підключитися, можливо, у вас проблема програмного забезпечення.

 12. Вимкніть або видаліть програмне забезпечення безпеки. Якщо ви користуєтеся комп’ютером Mac і iPhone було вказано в системній інформації, вимкніть або видаліть антивірусне програмне забезпечення та інші програми безпеки по черзі. Подивіться, чи якась програма викликає проблему. Антивірусне програмне забезпечення сторонніх виробників може блокувати зовнішні USB-пристрої, наприклад кабель, що підключає iPhone до комп’ютера. Це допомагає захистити комп’ютерні дані у випадку під’єднання невідомого USB-пристрою до пристрою.

 13. Перевстановіть USB-драйвер Apple Mobile Device. Це стосується лише ПК з Windows. Цей драйвер повідомляє ПК, що робити з пристроями Apple. Коли він несправний, він неправильно зчитує пристрій. Перевстановіть драйвер і перевірте, чи це вирішить проблему.

 14. Видаліть і повторно встановіть iTunes. Збій у роботі iTunes іноді можна вирішити шляхом видалення та повторного встановлення програмного забезпечення. Ви не втратите свою музику та інший вміст, видаливши iTunes. Однак, якщо ви стурбовані, створіть резервну копію iTunes, перш ніж рухатися далі.

 15. Зверніться до служби підтримки Apple. Веб-сайт підтримки Apple iTunes пропонує багато корисних функцій, включаючи базу знань із можливістю пошуку та можливість поставити запитання спільноті. Ви також можете записатися на зустріч у барі Genius у місцевому Apple Store.

FAQ

 • Як створити резервну копію iPhone за допомогою iTunes?

  Якщо у вас macOS 10.14 або ранішої версії або Windows, підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою USB або Wi-Fi. Потім в iTunes виберіть свій телефон > Резервне копіювання > Цей комп’ютер > Резервне копіювання зараз.

 • Як розблокувати iPhone за допомогою iTunes?

  Щоб розблокувати за допомогою iTunes, вимкніть пристрій, а потім перейдіть у режим відновлення. На комп’ютері виберіть Відновлення.