Skip to content

Як цитувати твіт у Twitter

11 de Липень de 2021

Що знати

 • В веб-браузер, йти до Twitter.com, відкрийте твіт, щоб цитувати, виберіть Ретвітнути > Цитата Tweet > типу коментар> Ретвітнути.
 • У програмі торкніться твіту, щоб цитувати, торкніться Ретвітнути > Цитата Tweet > введіть коментар у текстовому полі та торкніться Ретвітнути.

У цій статті роз’яснюється цитування на веб-сайті Twitter для настільних ПК та його мобільних додатках для пристроїв iOS та Android.

S3studio / Getty Images

Що таке котирування?

У Twitter ви не обмежені тим, що ділитеся своїми твітами. Ви також можете ділитися чужими твітами, ретвітуючи. Ретвіт повідомляє твіт іншої людини на вашій сторінці в Twitter, як правило, щоб інші (ваші послідовники) могли переглядати твіт. Цитатний цитат – це свого роду ретвіт. Простий ретвіт ділиться твітом іншої людини. Цитатний цитат дозволяє вам поділитися твітом іншої людини та додайте до нього свої коментарі. Цитати про цитати іноді також називають ретвітами з коментарями.

Як корисні цитати з цитат

Цитати з цитатами зазвичай використовуються у Twitter. Це швидкий і прямий спосіб додати свої думки до розмови на актуальну тему. Цитати з цитатами – чудовий спосіб надати контекст вашим думкам, оскільки ці твіти посилаються на тему, яку ви обговорюєте. Ви також можете цитувати свої твіти в минулому. Це дозволяє коментувати ці твіти, щоб поділитися новою перспективою або привернути увагу до твіту, оскільки його тематика відповідає темі, яку ви обговорюєте. Ви також можете використовувати цитати, щоб виділити інші твіти, що містять новини, відео чи картинки, використовуючи частину коментарів, щоб пояснити, чому ви вважали важливим поділитися ними.

Як цитувати цитат (або як робити ретвіт із коментарем)

Чудовий спосіб взяти участь у цікавих дискусіях у Twitter або додати свої два центи на актуальні теми – це цитувати твіти. Цитати в Twitter – це основна форма взаємодії на цій платформі соціальних медіа. Якщо ви хочете більше брати участь у Twitter, хороший спосіб розпочати твіт-цитати.

Як цитувати цитати за допомогою веб-сайту Twitter

 1. Перейдіть до Веб-сайт Twitter і увійдіть у свій акаунт, якщо ви цього ще не зробили.

 2. Знайдіть твіт, який ви хочете цитувати, і виберіть Ретвітнути внизу твіту. Ікона нагадує квадрат, зроблений з двох стрілок.

  Кнопка

 3. Виберіть Цитата Tweet.

  Команда Quote Tweet

 4. З’явиться діалогове вікно. У текстовому полі введіть коментар, який ви хочете додати до твіту цитати.

  Поле коментарів у цитаті

 5. Після закінчення написання коментаря виберіть Ретвітнути внизу діалогового вікна Цитата цитування, щоб опублікувати цитат цитати.

  Кнопка ретвіт

 6. Ваші цитати у твіті та ваші послідовники повинні бачити це.

Як цитувати цитат із програми Twitter

 1. Запустіть програму Twitter, увійдіть у свій обліковий запис і виберіть твіт, який ви хочете цитувати.

 2. У цьому твіті натисніть Ретвітнути значок.

 3. Знизу екрана телефону з’явиться меню – натисніть Цитата Tweet.

  Кнопка

 4. Ви перейшли на інший екран. Над твітом, який ви вибрали для цитування, напишіть бажаний коментар.

 5. Закінчивши друкувати, торкніться Ретвітнути у правому верхньому куті екрана, щоб опублікувати цитат із цитатами.

  Поле "Додати коментар" і кнопка "Ретвіт"