Saltar al contenido

Як цитувати текст з оригінального електронного листа під час відповіді в Yahoo! Пошта

28 de julio de 2021

Відповідаючи на електронні листи в Yahoo! Пошта, копія оригінального повідомлення електронної пошти, автоматично буде додана до вашої електронної пошти, що позбавить вас від необхідності повторно вводити або копіювати та вставляти текст із вихідного повідомлення. Це стандартна поведінка для всіх поточних версій Yahoo! Пошта, і вам не потрібно змінювати параметри цієї функції. Насправді, немає налаштування для відключення цитованого тексту. Корисно мати можливість цитувати попереднє повідомлення електронної пошти повністю або частково у своїх відповідях. Це зберігає текст повідомлення в контексті як для вас, так і для одержувачів, рятуючи всіх від плутанини та непорозумінь. Це також заощаджує одержувачів від додаткової роботи щодо повернення до раніше надісланих електронних листів, щоб оновити спогади про те, що обговорювалося раніше.

Змістовий покажчик

Цитування тексту повідомлення в Yahoo! Пошта

Коли ви відповідаєте на електронне повідомлення в Yahoo! Пошта, оригінальне повідомлення буде додано внизу відповіді. Спочатку ви не побачите оригінального тексту повідомлення, коли складаєте відповідь, оскільки його зручно приховувати, щоб зменшити безлад тексту. Ви можете розкрити вихідний текст повідомлення, прокрутивши вниз і вибравши Показати оригінальне повідомлення унизу повідомлення електронної пошти.

Цитування лише частин оригінальних повідомлень

Вам не потрібно включати у відповідь повний цитований текст оригінального повідомлення – або будь -який із цитованих текстів. Відповідаючи на електронне повідомлення, ви можете редагувати текст повідомлення, яке цитується, і скоротити його до тих частин, які ви хочете цитувати у своїй відповіді, або повністю видалити його. Для цього виконайте наведені нижче дії.

  1. Відкрийте електронний лист, на який відповідаєте, і виберіть ВідповістиВідповісти всім.

  2. Покажіть цитований текст, прокрутивши униз відповіді та вибравши Показати оригінальне повідомлення.

    Вибравши показати оригінальне повідомлення в Yahoo Mail.

  3. Тепер виберіть або виділіть текст, який потрібно видалити з вихідного повідомлення, і натисніть Видалити.

    Відображення оригінального повідомлення, цитованого в Yahoo Mail.

Як цитований текст з’являється в електронних листах

Текст, що цитується в оригінальних повідомленнях, буде злегка відступлений від лівого поля та розміщений вертикальною лінією, щоб було зрозуміло, що текст з оригінального повідомлення. Подальші відповіді в тій самій електронній розмові і надалі включатимуть текст із попередніх повідомлень. Кожне з них буде додатково відступоване та виділено вертикальними лініями, створюючи «вкладений» вигляд цих повідомлень, щоб вони могли бути розміщені в контексті один з одним.