Saltar al contenido

Як цифровий почерк міг замінити вашу клавіатуру

7 de abril de 2021

Ключові винос

  • На ринок потрапляє потік нових продуктів для ведення електронних записок.
  • Нещодавнє дослідження стверджує, що почерк краще для мозку, ніж друк.
  • Одним із прикладів планшетів, орієнтованих на почерк, є reMarkable 2, який оснащений дисплеєм E Ink.

Peopleimages / Getty Images

Зростаюча хвиля створення нотаток на планшетах та додатках для рукописного вводу приходить на допомогу користувачам, яким набридло користуватися своїми ПК так само по-старому під час пандемії коронавірусу. Альтернативи клавіатури з’являються, оскільки нещодавнє дослідження стверджує, що почерк краще для мозку, ніж друк. Apple нещодавно додала Scribble, випустивши iOS 14, функцію, яка використовує розпізнавання рукописного вводу для введення тексту на iPad. Тим часом нещодавно було випущено купу планшетів, які зосереджені на рукописному введенні, наприклад, електронний паперовий ReMarkable 2. «Рукописний ввід традиційно мав ряд переваг перед набором тексту», – сказав технічний аналітик Росс Рубін з Reticle Research в електронному інтерв’ю. . «Це те, чому більшість людей навчають раніше, і тому воно має нижчий рівень навчання і, отже, є більш доступним, а ручки займають менше місця, ніж фізичні клавіатури». Але, зазначає Рубін, створення цифрових записок «дозволяє вводити текст природним чином, але потім може надавати переваги набраного тексту, наприклад, можливість пошуку».

Змістовий покажчик

Переваги мозку?

Використання віртуальної ручки та паперу замість набору тексту може мати ментальну користь. Нова стаття стверджує, що почерк та малювання використовують мозок набагато більше, ніж клавіатуру. Професор Одрі ван дер Меер з Норвезького університету науки і технологій, одна з авторів дослідження, пропонує ввести національні рекомендації, щоб діти пройшли хоча б мінімальну підготовку з почерку. «Почерк традиційно має ряд переваг перед набором тексту». «Використання ручки та паперу дає мозку більше» гачків «, на яких можна повісити свої спогади», – сказала вона у прес-релізі. «Писання від руки створює набагато більше активності в сенсомоторних відділах мозку. Багато органів чуття активізуються, натискаючи ручку на папір, бачачи букви, які ви пишете, і чуючи звук, який ви видаєте під час письма. Ці сенсорні враження створюють контакт між різні частини мозку і відкривають мозок для навчання. Ми обидва вчимося краще і краще пам’ятаємо «. Деякі користувачі цифрових пристроїв для створення нотаток намагаються зробити скромний крок від традиційних обчислень. Пандемія коронавірусу заставила мільйони людей працювати вдома та прокручувати думки в заголовках, тоді як збільшена кількість часу, проведеного за клавіатурами, спричиняла біль у багатьох.

Срібляста / чорна оцифрована ручка на підставці

FabioFilzi / Getty Images

Джессі Спенсер-Девенпорт, директор з маркетингу технологічної компанії BIS, давно переходить на цифровий почерк. Навіть заходячи так далеко, що вставити стилус для оцифровки в традиційну на вигляд ручку. «Я вважаю, що коли я зустрічаюся з кимось, почерк моїх нотаток здається набагато менш нав’язливим, ніж ноутбук або навіть планшет, для управління якими потрібні дві руки», – сказала вона в електронному інтерв’ю. «Крім того, я можу писати символи та позначення, які викликають спогади та збагачують мою записку». Коли Рекс Фрейбергер, генеральний директор Gadget Review, вирішив зайнятися цифровим рукописним введенням, він щойно звернувся до пристрою, який у нього вже був. «Я насправді просто використовую iPad із стилусом, ліцензованим Apple, і я вважаю, що він ідеально підходить для моїх потреб», – сказав він в електронному інтерв’ю. «Я вважаю за краще писати від руки нотатки, які я роблю під час зустрічей, тому що це, безумовно, допомагає мені краще запам’ятати. Писання на планшеті все одно дає мені тактильні відчуття, які допомагають зафіксувати пам’ять».

Багато способів писати цифровим способом

Для тих, хто хоче скористатись цифровою рукою, існує безліч варіантів. Одним з останніх учасників ринку є $ 399 ReMarkable 2, планшет на основі E Ink, призначений для створення нотаток. Друге покоління планшета має новий дизайн, підвищені технічні характеристики та вдосконалену ручку. Я отримав шанс впоратися з reMarkable 2 і був вражений його витонченим дизайном і зручним для читання 10,3-дюймовим дисплеєм. Налаштування було простим, і я зміг почати записувати нотатки за лічені хвилини. У моїх руках було відчуття світла, і в підсумку я записав ідеї, для яких, можливо, не потрудився б відкрити свій ноутбук.

Інші електронні паперові планшети включають BOOX Note3 за 549 ​​доларів, який також має 10,3-дюймовий екран E Ink. Виробник стверджує, що він має «відчуття письма від паперу до паперу та огляд без відблисків», хоча всі дисплеї E Ink мають менше відблисків, ніж традиційний екран комп’ютера, і покращений час автономної роботи порівняно з ноутбуками та більшістю інших планшетів. Однак може не знадобитися купувати абсолютно новий пристрій. Для мільйонів власників iPad існують програми, які перетворюють рукописний текст у текст. Або на підтримуваних моделях iPad ви можете використовувати Apple Pencil та iOS 14’s Scribble для введення тексту. «Я насправді просто використовую iPad із стилусом, що має ліцензію Apple, і вважаю, що він ідеально підходить для моїх потреб».

Smartpens та паперові блокноти

Для тих, хто шукає нотатки, яка менш нав’язлива, ніж планшет, існує смартфон Livescribe Symphony вартістю 109 доларів США, який записує та зберігає те, що ви пишете на папері, коли ви пишете. Іншою альтернативою є Rocketbook (ціни варіюються), стирається паперовий блокнот, який може працювати з супутнім додатком, який робить фотографію сторінки. Існує також РК-лінійка планшетів Boogie Board і «її останні версії можуть працювати з ручкою Carbon Copy (159 доларів США), яка передає копію того, що ви пишете, у додаток для смартфона, коли ви пишете», – сказав Рубін.

Однак не всі впевнені, що цифрові ручки кращі за старомодні чорнильні. Крістін Ван, засновниця The Ski Girl, каже, що вона завжди починає свій день з рукописного вводу журналу чи віршів. «З чисто творчої точки зору я б сказала, що почерк справді кращий, ніж друк», – сказала вона в електронному інтерв’ю. «Не думаю, що я скоро позбудуся своєї щоденної рукописної практики». І я б не пропонував цим займатись і інших письменників. Але якщо ви хочете швидко перевести такі прості речі, як список справ, ідеї чи інші нотатки, у цифровий формат, це чудовий спосіб це зробити. «Існує багато альтернатив для тих, хто не любить клавіатури. Але якщо жодна з цих високотехнологічних штучок не відповідає вашому бюджету, завжди є старі добрі ручка та папір.