Saltar al contenido

Як швидкий сміх Netflix може змінити все

10 de abril de 2021

Ключові винос

  • Netflix випустив нову функцію під назвою «Швидкий сміх».
  • Зараз ця функція доступна лише на iOS у певних регіонах, але в майбутньому повинна бути доступна скрізь.
  • Експерти стверджують, що нова функція може стати хорошим способом для користувачів знаходити нові передачі для трансляції.

S3studio / Getty Images

Експерти стверджують, що нова функція швидкого сміху Netflix може насправді допомогти користувачам отримати більше користі від потокової служби. Першими враженнями може бути все, і в цьому полягає сенс «Швидких сміхів» – нової функції Netflix, яка демонструє швидкі кліпи шоу та комедійних акцій. На даний момент він доступний лише в певних регіонах на iOS. Але експерти заявляють, що ця функція може допомогти змінити спосіб пошуку нових шоу для перегляду, особливо якщо Netflix розшириться до інших жанрів. «Netflix, що представляє функцію» Швидкий сміх «, не повинен стати несподіванкою через вибухонебезпечне розширення та проникнення на ринок TikTok», – сказав Джайміл Азіз, керівник групи маркетингу в PureVPN, електронною поштою tebapit. «Користувачі можуть легко отримати до нього доступ зі своїх iPhone, а також можуть взаємодіяти з контентом, використовуючи кнопки реагування та обмінюючись ними на своїх улюблених сайтах соціальних медіа. Якщо це стане успішним, ми могли бачити подібні речі і для інших жанрів, від жаху до напруги та дія «.

Змістовий покажчик

Швидкий шлях до вашого списку

Нещодавній звіт Oberlo показав, що користувачі проводять на TikTok в середньому 52 хвилини на день. У більшості шоу Netflix, що тривають від 60 до 120 хвилин, пошук способу залучити користувачів коротшими фрагментами вмісту просто має сенс, пояснила Анджела Уотсон, менеджер з маркетингу каналу YouTube Ownage Pranks. «Така функція, як» Швидкий сміх «, насправді є досить важливою, оскільки вона може збільшити тривалість годин спостереження користувача», – написав Ватсон електронною поштою. «Справжня проблема полягає в тому, щоб зробити цей формат успішним …» «Користувач перегляне одне відео та порекомендує йому переглянути інші подібні короткі кліпи, які можуть зафіксувати їх на додатку, а також збільшити кількість переглядів шоу». Мета Netflix з Fast Laughs полягає не лише в тому, щоб змусити вас додавати нові шоу до свого списку. Незважаючи на те, що ви можете додавати нові шоу до свого відставання натисканням кнопки, ідея полягає в тому, щоб представити вам деякі найкращі моменти з комедійних спецплатформ без необхідності витрачати годину на перегляд всього біту.

Виділяючи себе

Незважаючи на те, що він не запускає новий додаток, експерти кажуть, що Netflix може зіткнутися з деякими проблемами, коли мова заходить про те, щоб виділити Fast Laughs. Це вже зрозуміло, оскільки багато хто в Twitter вже списали цю функцію, натомість покладаючись на такі програми, як TikTok, якими вони користуються місяцями. «Netflix додав Netflix Tiktok до Netflix. Whaaat-» Користувач Twitter написав. «Дивно прокручувати Netflix, щоб дивитись випадкові сцени з фільмів. Для цього у нас є тикток».

За словами Азіза, Netflix потрібно буде з’ясувати, що працює, а потім зосередитись на цьому. В іншому випадку функція може опинитися в боротьбі подібно до того, як це було в минулому. «Справжньою проблемою є досягнення успіху в цьому форматі, оскільки інша компанія під назвою Quibi дотримувалась подібної формули з 10-хвилинними високоякісними фільмами з найкращими кастами», – написав Азіз. «Ми всі знаємо, як це пройшло». Згодом бібліотека вмісту Quibi була виставлена ​​на захоплення на початку цього року, і Року вів переговори, щоб забрати все це. Звичайно, у Netflix це робиться більше, ніж у Quibi, завдяки багаторічним передплатам та побудові його вмісту за допомогою відомих та улюблених шоу, таких як Umbrella Academy, Dark та власних оригінальних фільмів.

Розширення ідей

Зараз «Швидкий сміх» зосереджується переважно на комедійних кліпах з різних шоу на Netflix. Були випадки, коли в списку з’являлися невеликі кліпи з таких шоу, як Академія парасольок, але більшість із різних режимів стендапу та інших спеціальних комедійних фільмів.

Незважаючи на те, що фокус «Швидкого сміху», здається, не просто спонукає нових глядачів до серіалів, а навпаки, щоб конкурувати із вмістом, який став популярним на TikTok та інших подібних додатках на основі прокрутки, – це може стати хорошим інструментом для цього. Кожен кліп схожий на невеличку рекламу шоу, і якщо Netflix зможе вдосконалити найкращі кліпи з шоу, він насправді може залучити більше трафіку на різні шоу та фільми. Крім того, компанія може розширити його, щоб допомогти просунути й інші жанри. «Швидкий сміх характерний для комедійних кліпів, тому він не допоможе виділити інші жанри в Netflix», – сказав нам Уотсон. «Однак, якщо та сама функція запущена і для інших жанрів, або ввімкнена більш загальна жанрова функція, це також може допомогти виділити інші категорії для перегляду».