Saltar al contenido

Як шукати на iPhone або iPad за допомогою Spotlight Search

2 de junio de 2021

Пошук Spotlight може бути найбільш недостатньо використовуваною функцією на iPad або iPhone. Замість того, щоб переглядати сторінку за сторінкою програм, використовуйте функцію пошуку iPad, щоб знайти речі для вас. Оскільки результати пошуку оновлюються з кожною введеною буквою, можливо, вам доведеться лише натиснути кілька кнопок, щоб піднести елемент до верхньої частини екрана. Однак Spotlight Search – це не просто запуск програм. Він здійснює пошук у вашому пристрої iOS, включаючи колекцію фільмів, музику, контакти та електронну пошту. Він також здійснює пошук за межами вашого iPad, щоб отримати результати з Інтернету та App Store. Якщо ви шукаєте програму, яку ви видалили, результати пошуку містять посилання на сторінку завантаження. Spotlight Search також може відображати інформацію з Вікіпедії та результати пошуку від Google. Інструкції в цій статті стосуються пристроїв з iOS 8 та новіших версій.

Змістовий покажчик

Як відкрити екран пошуку Spotlight

Відкрийте Spotlight Search, проводячи пальцем зліва направо на першій сторінці головного екрана. Якщо у вас iOS 9 або старіша версія, проведіть пальцем зверху вниз, щоб відкрити екран пошуку. Щоб відкрити Spotlight Search, ви, як правило, повинні бути на головному екрані, а не в програмі. Spotlight Search доступний у Safari в iOS 8 та новіших версіях.

На екрані Spotlight Search, який ви бачите, є панель пошуку вгорі. Він також може мати інший вміст, поки ви не використовуєте його для пошуку, наприклад, Пропозиції додатків Siri, Погода, події календаря та багато інших опцій, усі з яких ви можете активувати або деактивувати в Налаштування > Siri & Search.

Як користуватися Spotlight Search

Відкрийте екран Spotlight Search і почніть вводити назву програми в поле пошуку. На екрані з’явиться піктограма програми. Торкніться його безпосередньо з результатів, щоб відкрити. Під час пошуку Spotlight у телешоу результати показують, які епізоди доступні на Netflix, Hulu або iTunes. Ви також знайдете списки акторів, ігри, веб-сайти та інші результати, пов’язані з конкретним шоу, яке ви вибрали. Ця функція також може заощадити ваш час під час перегляду бібліотеки пісень вашого пристрою. Замість того, щоб відкривати програму «Музика» та прокручувати довгий список певного елемента, відкрийте Spotlight Search і почніть вводити ім’я пісні чи групи. Результати пошуку швидко звужуються, і натискання на назву запускає пісню в програмі Music. Ви також можете шукати сусідні компанії, наприклад, ресторани. Наприклад, якщо ви введете «газ» у поле пошуку, ви отримаєте список найближчих АЗС із відстанню та напрямками руху. Ви можете шукати що завгодно на своєму iPad, включаючи фільми, контакти та повідомлення електронної пошти. Spotlight Search також може шукати всередині додатків, тому ви можете бачити результати з програми рецептів або фразу, збережену в Notes або текстовому процесорі Pages.