Saltar al contenido

Як ШІ може допомогти Вам знайти любов

8 de abril de 2021

Ключові винос

  • Сайти знайомств використовують штучний інтелект, щоб допомогти користувачам знайти хороший збіг.
  • Експерти кажуть, що використання ШІ може допомогти зачепити потрібну людину та зрушити розмову.
  • ШІ, однак, не може замінити людський зв’язок, який пов’язаний з тим, щоб насправді зустрітися з кимось особисто.

Дональд Іен Сміт / Getty Images

Онлайнові дослідники отримують певну допомогу у пошуку своїх збігів завдяки все більшому використанню штучного інтелекту (ШІ) для встановлення зв’язків. Наприклад, у Match.com є чат-бот із підтримкою ШІ на ім’я «Лара», який проводить людей через процес романтики, пропонуючи пропозиції на основі до 50 особистих факторів. Інше програмне забезпечення для штучного інтелекту може допомогти запропонувати потенційні збіги або навіть рекомендувати місце для зустрічей. Експерти зазначають, що використання ШІ є питанням ефективності, особливо під час пандемії, коли можливості знайомств обмежені. «ШІ є точнішим та персоналізованішим», ніж звичайне проведення знайомств та збігів в Інтернеті, експерт з питань відносин Мішель Девані сказала в електронному інтерв’ю tebapit. «ШІ розкриває збіги з високим потенціалом, що призводять до чудової можливості знайти любов. Чим більше воно використовується, тим точніші збіги. Крім того, ШІ допомагає користувачам покращувати свої профілі, даючи поради щодо створення цікавого профілю, тим самим швидко вловлюючи увагу «.

Змістовий покажчик

ШІ допомагає спілкуватися в чаті

Компанії онлайн-знайомств затишні до ШІ. Веб-сайт для знайомств eHarmony використовував AI для аналізу повідомлень користувачів та пропонування способів оживити розмову. Happn використовує AI для ранжирування профілів та показу тих, які, як він передбачає, користувач може віддати перевагу. У своєму відео генеральний директор Tinder заявив, що ШІ з часом спростить процес вибору партнерів. ШІ Loveflutter може навіть запропонувати ресторан для вашого побачення.

Розуміння того, як працює ШІ, може допомогти вам покращити вашу гру на сайтах знайомств, сказав Скотт Вальдес, засновник і президент VIDA Select, онлайн-сервісу зі зв’язків та знайомств, в електронному інтерв’ю. Ви можете поставити себе у невигідне становище, якщо більшу частину часу проводите пальцем праворуч, а потім вирішуєте, кому надсилати повідомлення, зазначив він. «Ви не вчите алгоритму нічого корисного, коли ви приймаєте такий підхід, тому ваша стрічка збігів буде менш підготовленою», – сказав Вальдес. «Але сильно підібрана стрічка відповідності представляє більший недолік – ви можете бути обмеженими своїм» типом «» «» Ви все ще можете бути дуже сумісними з кимось, хто відхиляється від ваших конкретних уподобань, але якщо алгоритм занадто обмежений, ви » Ніколи не отримаю можливості зв’язатися з ними. Хімія залучає стільки почуттів, а людська психіка є глибоким емоційним колодязем. Це не те, що легко виміряти в твердих даних програми. »

Машини не можуть замінити Амура

Не сподівайтесь, що ШІ негайно переверне ваше життя знайомств, проте, застерігають деякі експерти. «Термін штучний» інтелект «вводить людей в оману і думає, що робот» Зоряних воєн «насправді замислюється над тим, хто для них найкраща дівчина / хлопець, що неправильно», – сказав Федеріко Джорджо Де Фавері, провідний інженер розробника програмного забезпечення Keenn. tebapit в електронному інтерв’ю. «Насправді ШІ керується набором дуже складних математичних алгоритмів, які будуть випробовувати всі можливі комбінації та статистично відстежувати, що найкраще працює».

Робот і людська рука, що утворюють форму серця.

Дональд Іен Сміт / Getty Images

У вашому любовному житті стільки всього, що ви можете передати підрядникам для штучного інтелекту, сказав Девані. «Незважаючи на те, що ШІ є ефективним у пошуку любовних збігів, учасники подій також повинні знати, що це лише машини, і вони не виявляють емоцій», – додала вона. «Це насправді не відображає особистість людини. Користувачі все ще повинні усвідомлювати тих, з ким вони взаємодіють. Вони все ще повинні вирішити, чи ідеально підходить інша людина». Але незабаром ШІ міг би стати більш корисним, коли справа стосується побачень. Кріс Фіппс, головний директор з маркетингу технологічної компанії Phenometrix у режимі стелс, заявив в електронному інтерв’ю, що його компанія близька до запуску програмного забезпечення, яке може виявляти риси особистості в обличчях людей. Сайти знайомств є серед потенційних клієнтів, сказав він. Вальдес заявив, що в просторі Інтернет-знайомств є великий потенціал для штучного інтелекту, оскільки це все ще нова технологія. «Наприклад, розпізнавання обличчя може допомогти програмі знайомств визначити фізичні характеристики, які вона визначає, що вас приваблюють, а потім визначити ці профілі», – додав він. «ШІ, швидше за все, більше залучатиметься до аспекту обміну повідомленнями.» У цей день закоханих ви можете дозволити ШІ бути вашим путівником у світ знайомств. Просто не довіряйте йому повністю, щоб знайти потрібну людину.