Skip to content

Як я навчився любити невдачі з Підземеллям Нескінченного

16 de Квітень de 2021

Ключові винос

  • Підземелля нескінченного: Апогей передає культовий геймплей оригінального заголовка на мобільні пристрої.
  • Хоча це не зовсім бездоганно, Підземелля нескінченного: Апогей пропонує складний та освіжаючий досвід.
  • Кожна невдача – це ще один крок до успіху, і хоча ти рідко перемагаєш, є те, що постійно тягне тебе назад.

Після кількох виснажливих хвилин вивчення темних кімнат і майже розкушування пилу я нарешті знайшов вихід. Я відправляю свого найсильнішого персонажа за Кристалом – таємничим предметом, необхідним для втечі – залишаючи інших чекати біля дверей на наступний рівень. Це була моя остання помилка. За лічені хвилини вся моя команда знищена, і я залишаю, дивлячись ротом, дивлячись на гру над екраном. Такі ігри, як правило, відомі своєю надзвичайною складністю та особливостями, що проникають у життя Підземелля нескінченного: Апогей жорстокі, змушуючи вас вмирати знову і знову, коли ви рухаєтесь до своєї загальної мети. В Апогей, гравці повинні звільнити кімнати, побудувати різні модернізації та знайти вихід. Знайшовши, вам доведеться повернутися до початку рівня, захопити Кристал, а потім проводжати його до кінця. Проблема, однак, полягає в тому, що підняття Кристалу змушує майже кожного ворога рівня відроджуватися, залишаючи той колись чистий шлях, який зараз кишить речами, які хочуть вбити вас.

Злякані, але красиві

Підземелля нескінченного: Апогей досягає успіху, коли у вас не виходить. Вся мета гри – довести вас до межі, змушуючи повторювати рівні знову і знову, коли ви заглиблюєтесь далі в лабіринт, створений розробником Amplitude Studios.

Апогей, яка, по суті, є мобільною версією оригінальної гри, випущеної на ПК у 2014 році, приносить найкраще з цього заголовку прямо на долоню. Це перехід, який – хоч і не бездоганний – робить хорошу роботу, ставлячи все перед собою.

Розвідка в Апогей простий, часто вимагає лише натиснення персонажа, якого ви хочете перенести, а потім натискання кімнати, до якої ви хочете переїхати. Ви також можете торкнутися різних дверей, щоб відкрити їх, і це все працює разом, щоб створити хороший потік руху під час вивчення кожного рівня підземелля. Автоматична атака також є ключовою характеристикою, тобто вам не доведеться турбуватися про збалансування складних комбінацій атак. Також надзвичайно легко вступити в гру, і завдяки стилістичній та ретро-виглядаючій графіці він ніколи не штовхає ваш телефон до відчуття, ніби ви торкнулися рукою об гарячу плиту.

Шишки та синці

Однак є кілька збоїв в мейнфреймі. З одного боку, текст гри надзвичайно малий, що часто ускладнює його читання. Це не надто велика проблема, коли ти знаєш, де все є, але все одно може дратувати, коли ти намагаєшся відстежувати, наскільки здоров’я мають члени твоєї партії, або ти намагаєшся прочитати важливі спливаючі вікна повідомлення. На щастя, це не гра, яка вимагає багато читання, тому вам не доведеться турбуватися про це, коли ви опинитеся та вивчите різні рівні.

Dungeon of the Endless - вивчення геймплея лабіринту

Один з основних елементів ігрового процесу в Підземелля нескінченного: Апогей підживлює приміщення за допомогою матеріалу, який називається Пил. Ви можете будувати башти, фабрики, що виробляють їжу, та інші маленькі пристосування, але у вас ніколи не вистачає пилу для живлення кожної кімнати. Це означає, що багато кімнат залишилось у початковому темному стані, в якому ви їх знайшли, що дозволяє ворогам випадково з’являтися протягом усього проходження. На жаль, рівень яскравості гри може бути дуже складним у роботі. У деяких кімнатах я часто нічого не бачив, оскільки гра просто була недостатньо яскравою, щоб показати, що відбувається. Це може призвести до деяких неприємних поразок, особливо в більш складних приміщеннях. Так само, як проблема з текстом, до цього звикаєш, але під час гри завжди вдається обрізати його назад.

Успіх при кожному невдачі

Незважаючи на свої недоліки, Підземелля нескінченного: Апогей це чудовий порт. Маленькі текстові та темні кімнати – це речі, над якими можна впоратись у дорозі, і вони не повністю заважають загальному досвіду. Можливість витягнути телефон і заскочити в лабіринт – це надзвичайно привабливо, і протягом останніх кількох днів я виявляю, що звертаюся до гри замість інших програм, які я переглядав під час простою. Кожна невдача – це шанс досягти успіху наступного разу, і Підземелля нескінченного: Апогей вдається ідеально вловити дух цієї ідеї.

Dungeon of the Endless - вивчення геймплея підручника з лабіринту

Якщо вам набридло прокручувати Twitter і TikTok, і ви хочете спробувати гру, яка кине вам виклик і відсвяткує ваші невдачі (в хорошому сенсі), тоді я рекомендую взяти Підземелля нескінченного: Апогей на Android або iOS. Можливість повторного відтворення ідеально підходить для швидкого занурення у гру, і незалежно від того, наскільки вам це погано, ви завжди знайдете нові причини, щоб погладити себе по спині – те, що ми всі могли б використати трохи більше.