Saltar al contenido

Як імпортувати відео в iMovie

17 de noviembre de 2021

Перше, що вам потрібно зробити, це вибрати налаштування імпорту iMovie HD – великий або повнорозмірний. Повнорозмірний-це оригінальний формат ваших відеоматеріалів, або ви можете запропонувати iMovie повторно стиснути ваші відео до 960×540. Apple рекомендує рекомпресію, оскільки це забезпечує значно менші розміри файлів і плавне відтворення. Різниця буде незначною, якщо ви ділитесь відео в Інтернеті, але роздільна здатність буде меншою.

Змістовий покажчик

Імпортуйте відео в iMovie зі свого комп’ютера

У вас є кілька варіантів імпорту відео до iMovie безпосередньо з вашого комп’ютера. По -перше, ви можете вибрати, на який жорсткий диск його зберігати, якщо до комп’ютера підключено декілька жорстких дисків.

  • Події iMovie: Допоможіть вам організувати відзнятий матеріал, який ви імпортуєте. Ви можете зберегти імпортовані файли до наявної події або створити нову подію.
  • Оптимізація відео: Доступний для відеозаписів у форматі HD, стискає файли для швидшого відтворення та полегшення зберігання.

Нарешті, ви можете вибрати переміщення або копіювання файлів, які ви імпортуєте до iMovie.

Записуйте відео на iMovie за допомогою веб -камери

Запис з веб -камери спрощує імпорт відео в iMovie безпосередньо з веб -камери. Доступ до нього здійснюється через значок камери в лівій центральній частині екрана або через ньогоФайл> Імпортувати з камери. Перед імпортом вам потрібно вирішити, де зберігати новий файл і в яку подію його вносити. Крім того, ви можете запропонувати iMovie проаналізувати новий відеокліп на впізнавані обличчя та стабілізувати його, щоб видалити будь -яку похитнучу камери.

Імпортуйте відео до iMovie зі своєї відеокамери

Якщо у вас є відеоматеріали на стрічці або жорсткому диску відеокамери, ви можете легко імпортувати їх у iMovie. Підключіть відеокамеру до комп’ютера та ввімкніть її у режимі відеомагнітофона. Виберіть Імпортувати з камери, а потім виберіть свою камеру зі спадного меню у вікні, що відкриється.