Saltar al contenido

Як імпортувати та експортувати дані за допомогою SQL Server 2012

30 de julio de 2021

Майстер імпорту та експорту SQL Server дозволяє легко імпортувати інформацію в базу даних SQL Server 2012 з будь -якого з таких джерел даних:

 • Microsoft Excel
 • Microsoft Access
 • Плоскі файли
 • Інша база даних SQL Server

Майстер створює пакети служб інтеграції SQL Server (SSIS) за допомогою зручного графічного інтерфейсу.

Змістовий покажчик

Запуск майстра імпорту та експорту SQL Server

Запустіть майстер імпорту та експорту SQL Server безпосередньо з Почніть меню в системі, де вже встановлено SQL Server 2012. Крім того, якщо ви вже використовуєте SQL Server Management Studio, виконайте такі дії, щоб запустити майстер:

 1. відчинено Студія управління SQL Server.

 2. Введіть відомості про сервер, яким потрібно керувати, та відповідне ім’я користувача та пароль, якщо ви не використовуєте автентифікацію Windows.

 3. Клацніть Підключіться для під’єднання до сервера за допомогою SSMS.

 4. Клацніть правою кнопкою миші ім’я екземпляра бази даних, яке потрібно використовувати, і виберіть Імпорт даних від Завдання меню.

Імпорт даних у SQL Server 2012

Майстер імпорту та експорту SQL Server проведе вас через процес імпорту даних із будь -якого з ваших існуючих джерел даних до бази даних SQL Server. Цей приклад описує процес імпортування контактної інформації з Microsoft Excel до бази даних SQL Server, переносячи дані із зразкового файлу контактів Excel у нову таблицю бази даних SQL Server. Ось як:

 1. відчинено Студія управління SQL Server.

 2. Введіть відомості про сервер, яким потрібно керувати, та відповідне ім’я користувача та пароль, якщо ви не використовуєте автентифікацію Windows.

 3. Клацніть Підключіться для під’єднання до сервера за допомогою SSMS.

 4. Клацніть правою кнопкою миші ім’я екземпляра бази даних, яке потрібно використовувати, і виберіть Імпорт даних від Завдання меню. Клацніть Далі.

 5. Вибирайте Microsoft Excel як джерело даних (для цього прикладу).

 6. Клацніть на Перегляньте знайдіть кнопку address.xls файл на комп’ютері та натисніть відчинено.

 7. Переконайтеся, що Перший рядок містить назви стовпців позначено. Клацніть Далі.

 8. На Виберіть пункт призначення екран, виберіть Рідний клієнт SQL Server як джерело даних.

 9. Виберіть назву сервера, на який потрібно імпортувати дані з Ім’я сервера випадаюче вікно.

 10. Перевірте інформацію для автентифікації та виберіть параметри, що відповідають режиму автентифікації вашого SQL Server.

 11. Виберіть назву конкретної бази даних, до якої потрібно імпортувати дані, з База даних випадаюче вікно. Клацніть Далі, потім натисніть Далі знову прийняти Скопіюйте дані з однієї або кількох таблиць або подань варіант на Вкажіть копіювання таблиці або запит екран.

 12. В Пункт призначення виберіть назву наявної таблиці у вашій базі даних або введіть назву нової таблиці, яку потрібно створити. У цьому прикладі ця електронна таблиця Excel була використана для створення нової таблиці під назвою «контакти». Клацніть Далі.

 13. Клацніть на Готово кнопку, щоб перейти до екрана перевірки.

 14. Переглянувши дії SSIS, які відбудуться, натисніть кнопку Готово , щоб завершити імпорт.

Експорт даних із SQL Server 2012

Майстер імпорту та експорту SQL Server проведе вас через процес експорту даних із бази даних SQL Server у будь -який підтримуваний формат. Цей приклад ознайомить вас із процесом взяття контактної інформації, імпортованої у попередньому прикладі, та експорту її до простого файлу. Ось як:

 1. відчинено Студія управління SQL Server.

 2. Введіть відомості про сервер, яким потрібно керувати, та відповідне ім’я користувача та пароль, якщо ви не використовуєте автентифікацію Windows.

 3. Клацніть Підключіться для під’єднання до сервера за допомогою SSMS.

 4. Клацніть правою кнопкою миші ім’я екземпляра бази даних, яке потрібно використовувати, і виберіть Експорт даних від Завдання меню. Клацніть Далі.

 5. Вибирайте Власний клієнт SQL Server як джерело даних.

 6. Виберіть назву сервера, з якого потрібно експортувати дані, у Ім’я сервера випадаюче вікно.

 7. Перевірте інформацію для автентифікації та виберіть параметри, що відповідають режиму автентифікації вашого SQL Server.

 8. Виберіть назву конкретної бази даних, з якої потрібно експортувати дані, у База даних випадаюче вікно. Клацніть Далі.

 9. Вибирайте Плоский файл призначення від Пункт призначення випадаюче вікно.

 10. Введіть шлях до файлу та ім’я, що закінчується на “.txt” у Назва файлу текстове поле (наприклад, «C: Users mike Documents contacts.txt»). Клацніть Далі, потім Далі знову прийняти Скопіюйте дані з однієї або кількох таблиць або подань варіант.

 11. Клацніть Далі тоді ще двічі Готово щоб перейти до екрана перевірки.

 12. Переглянувши дії SSIS, які відбудуться, натисніть кнопку Готово , щоб завершити імпорт.

Формат mla apa chicago Ваша цитата

Чапл, Майк. «Як імпортувати та експортувати дані за допомогою SQL Server 2012.» ThoughtCo, 30 липня 2021 р., Thinkco.com/sql-server-2012-import-export-wizard-1019797.
Чапл, Майк. (2021, 30 липня). Як імпортувати та експортувати дані за допомогою SQL Server 2012. Отримано з https://www.thoughtco.com/sql-server-2012-import-export-wizard-1019797
Чапл, Майк. «Як імпортувати та експортувати дані за допомогою SQL Server 2012.» ДумкаCo. https://www.thoughtco.com/sql-server-2012-import-export-wizard-1019797 (доступ 30 липня 2021 р.).