Skip to content

Як інвертувати кольори на iPhone та iPad

12 de Липень de 2021

Що знати

 • iOS 12 або старіша версія: Перейдіть до Налаштування > Загальні > Доступність > Показати розміщення > Інвертувати колір. Торкніться Розумний інверт або Класичний інверт.
 • iOS 13 або новішої версії: Перейдіть до Налаштування > Доступність > Відображення та розмір тексту і ввімкнути Розумний інверт або Класичний інверт.

У цій статті пояснюється, як інвертувати кольори на iPhone та iPad. Один метод застосовується до iOS 12 та новіших версій, а один метод застосовується до iOS 13 та новіших версій. Налаштування Invert Colors відрізняється від темного режиму та Night Shift, доступних на останніх iPhone та iPad.

Як інвертувати кольори на iPhone та iPad

Деякі люди воліють використовувати перевернуті кольори, щоб зменшити відблиски та напругу очей. Інші люди інвертують кольори, щоб допомогти при вадах зору. Це може бути щось таке поширене, як дальтонізм або більш серйозний стан. iOS пропонує як Smart Invert, який інвертує кольори дисплея, за винятком зображень, медіа та деяких інших функцій, так і Classic Invert, який інвертує всі кольори дисплея. Ось як інвертувати кольори на вашому пристрої iOS.

Як увімкнути інвертовані кольори в iOS 12 та новіших версіях

 1. відчинено Налаштування.

 2. Йти до Загальні > Доступність > Показати розміщення.

 3. Торкніться Інвертувати кольори, потім виберіть будь-який Розумний інверт або Класичний інверт.

  Інвертувати кольори, Smart Invert, Classic Invert у налаштуваннях iOS

 4. Коліри екрану негайно змінюються.

Щоб скасувати налаштування інвертованих кольорів на iPhone або iPad і повернути кольори до початкових налаштувань, повторіть кроки вище. Ще раз торкніться опції інвертування, щоб вимкнути функцію та повернути кольори пристрою до нормальних.

Як увімкнути інвертовані кольори в iOS 13 та новіших версіях

 1. відчинено Налаштування.

 2. Виберіть Доступність.

 3. Торкніться Відображення та розмір тексту.

 4. Ввімкнути Розумний інверт.

  Шлях iPhone до Smart Invert в iOS 14

  Як швидко увімкнути та вимкнути інвертування

  Якщо ви хочете регулярно використовувати інвертовані кольори в iOS 12 і раніше, налаштуйте ярлик. Йти до Налаштування > Загальні > Доступність і торкніться Ярлик доступності і виберіть один із варіантів інвертування. (У iOS 13 та новіших версіях шлях є Налаштування > Доступність > Ярлик доступності.)

  Загальне, доступність, кнопки швидкого доступу в налаштуваннях iOS

  Виберіть, які функції доступності ви хочете (включаючи Розумні інвертовані кольори, Класичні інвертовані кольори, або обидва) і залиште екран.

  Позначки доступності, Smart Invert, ярлики на iOS

  Тепер, коли ви хочете інвертувати кольори, тричі натисніть кнопку головного екрана (або бічну кнопку на iPhone X та новіших версіях) і виберіть варіант інвертування кольорів, який ви хочете використовувати.

  Інвертування те саме, що темний режим?

  Темний режим – це функція деяких операційних систем та додатків, яка змінює кольори інтерфейсу користувача зі стандартних яскравих кольорів на більш темні. Ці темні кольори більше підходять для нічного використання та для уникнення перенапруження очей. Зміна кольору може бути виконана вручну користувачем або автоматично залежно від навколишнього освітлення або часу доби. У старих версіях iOS не було справжньої функції темного режиму для iPhone або iPad. Це змінилося в iOS 13. Прочитайте все про це в розділі Як увімкнути темний режим на iPhone та iPad. MacOS також має функцію темного режиму. У macOS Mojave або новіших версіях ви можете вмикати або вимикати темний режим вашого Mac.

  Інверт і Нічна зміна – це одне і те ж?

  Хоча як функція Invert, так і Night Shift регулюють кольори екрану iPhone або iPad, вони роблять це не однаково. Night Shift – функція, доступна на iOS та Mac, – змінює загальний тон кольорів на екрані, зменшуючи синє світло та роблячи тон екрану жовтим. Вважається, що це дозволяє уникнути порушень сну, які деякі люди відчувають від використання синьо-тонованих екранів у темряві.