Saltar al contenido

Як інтегрувати Skype із Mozilla Thunderbird

13 de junio de 2021

Концепція уніфікованих комунікацій спрямована на те, щоб ваші контакти були в межах досяжності, де б ви не знаходились. Зручно натискати ім’я контакту або особисту інформацію в електронному повідомленні, щоб розпочати дзвінок, не вимагаючи запуску програмного телефону. Цього можна досягти, інтегрувавши у свій поштовий клієнт Thunderbird таку послугу VoIP, як Skype.

Змістовий покажчик

Як здійснювати дзвінки по Skype зсередини Thunderbird

Ваш комп’ютер використовує обробник протоколів, щоб керувати тим, як ініціюються дзвінки або як передаються дані через Інтернет. Кожна програма працює з протоколом, представленим префіксом, таким як http: для веб-сторінок, sip: для протоколу ініціації сеансу та skype: для дзвінків Skype. Програма інтеграції визначає телефонні номери в електронних повідомленнях та в інших місцях та використовує обробник протоколів, щоб зіставити його з відповідним ідентифікатором у службі. Як результат, один клік викликає програму, що телефонує, щоб зателефонувати контакту.

Endai Huedl / Getty Images
Ось декілька доповнень Mozilla для здійснення дзвінків через Skype, натиснувши на контакти в Thunderbird. Навколо їх не так багато. Із небагатьох, що існують, ці два найбільш сучасні. Вони мають постійну підтримку та доставляють товари задовільно.

Як використовувати Telify на Thunderbird

Додаток Telify працює як на Thunderbird, так і на Firefox, а це означає, що ви можете використовувати його для натискання номерів та контактної інформації в повідомленнях електронної пошти та веб-сторінках. Telify ідентифікує номери та представляє контекстне спадне меню, яке дозволяє користувачеві вибрати, яку послугу використовувати для дзвінків. Він працює з кількома клієнтами Skype та SIP, Netmeeting та кількома сторонніми клієнтами VoIP.

Як використовувати TBDialOut на Thunderbird

Додаток TBDialOut додає кнопки на панелі інструментів і надає контекстно-залежні опції меню та посилання для телефонних номерів, які можна натиснути. Він також посилається безпосередньо на вашу адресну книгу Thunderbird. TBDialOut працює виключно з Thunderbird, саме тому він добре інтегрований. Однак TBDialOut більше не отримує оновлень, тому він може бути несумісний з найновішим випуском Thunderbird.