Saltar al contenido

Як інтерфейс Samsung One може допомогти вам чіткіше зосередитися

15 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Samsung зробив один інтерфейс для фокусування

Нещодавно Samsung почав випускати Android Pie на свої пристрої Galaxy Note 8 і Note 9, і він постачається з новим інтерфейсом користувача, який отримав назву Samsung One UI, метою якого є допомогти вам звернути увагу на речі, які є найбільш важливими. Перероблений інтерфейс призначений для того, щоб допомогти вам зосередитися на важливих речах, не перевантажуючи вас даними.

Samsung
Перше, на що ви звернете увагу, – це невпорядкований екран. Компанія Samsung зробила так, що ви бачите більше потрібної інформації і менше всього, чого немає. Вони розділили екран на дві основні частини: область перегляду та область взаємодії. Розміщення важливої ​​інформації у верхній області перегляду допоможе вам миттєво зрозуміти, на що ви дивитесь, тоді як нижня область взаємодії допоможе зробити миттєво те, що вам потрібно.

Великий телефон? Нема проблем

Вручну, використовуючи один інтерфейс користувача на телефоні Samsung, показуючи область взаємодії та область перегляду.

З появою таких масових телефонів, як серія Note, може бути складно дістати елементи інтерфейсу у верхній частині екрана, коли ви використовуєте одну руку. Новий інтерфейс One One від Samsung пересуває важливі кнопки та елементи, що їх можна натиснути, ближче до нижньої частини екрана, щоб ви могли легко натискати, не напружуючись.

Жінка в ліжку за допомогою свого телефону, інтерфейс сигналізації від одного інтерфейсу накладається зліва

Існує новий темний режим, який допомагає зосередитися лише на важливих для вас речах, коли ви переглядаєте телефон у напівтемній кімнаті. Samsung також спрощує зображення, які ви побачите, наприклад, коли наступний будильник запланований на верхню частину екрана. Наприклад, переглядаючи сторінку налаштувань, Android Central зазначає, що вона була спрощена за допомогою пов’язаних налаштувань, згрупованих разом. Електронна пошта, нотатки, телефон та інші програми Samsung також отримали оновлення, щоб відображати важливу інформацію лише тоді, коли ви ними користуєтесь.

Інтерфейс Samsung One Фокус на візуальних матеріалах

Samsung також оновив свої візуальні ефекти для кращої чіткості та контрастності. Це допоможе вам бачити речі легше. Навіть краще, багато хто з нових елементів інтерфейсу One буде налаштовано відповідно до конкретного обладнання, яке ви використовуєте. Якщо у вашому телефоні є конкретні кольори на корпусі, ви, швидше за все, бачите ці кольори в інтерфейсі користувача частіше.

Інтерфейс програми для фотографій на інтерфейсі Samsung One

Samsung
Переконайтеся, що на екрані нових фотографій – закруглені прямокутники відображається мініатюра матеріалів, що містяться в конкретних альбомах. Ні більше, ні менше. Під час пошуку певної картинки чи альбому буде легше знайти те, що ви хочете. Зрештою, новий інтерфейс One One від Samsung повинен допомогти нам усім більше зосередитись на нашій продуктивності. Звичайно, подібні зміни в дизайні можуть зайняти певні ітерації, але поштовх Samsung до розчарування та допомоги нам зрозуміти, що нам потрібно, є хорошим кроком вперед.