Skip to content

Як і коли використовувати IFrames

16 de Травень de 2021

Вбудовані кадри, як правило, щойно викликаються фрейми, є єдиним типом кадру, дозволеного в HTML5. Ці кадри – це, по суті, розділ вашої сторінки, який ви “вирізали”. У тому місці, яке ви вирізали зі сторінки, ви можете подати зовнішню веб-сторінку. По суті, iframe – це ще одне вікно браузера, встановлене всередині вашої веб-сторінки. Ви бачите фрейми коду, які часто використовуються на веб-сайтах, які повинні включати зовнішній вміст, такий як карта Google або відео з YouTube. Обидва ці популярні веб-сайти використовують вбудовані фрейми у своєму вбудованому коді.

Як використовувати елемент IFRAME

filo / Getty Images

Елемент використовує глобальні елементи HTML5, а також кілька інших елементів. Чотири також є атрибутами в HTML 4.01:

  • URL для джерела кадру,
  • висота вікна,
  • ширина вікна та
  • назва вікна.

Три новинки в HTML5:

  • Srcdoc: HTML для джерела кадру. Цей атрибут має перевагу над будь-якою URL-адресою в src атрибут.
  • Пісочниця: Список функцій, які слід дозволити або заборонити у вікні кадру.
  • Безшовні: Повідомляє користувацькому агенту, що iframe повинен бути відтворений так, ніби він невидимо є частиною батьківського документа.

Щоб створити простий iframe, встановіть вихідну URL-адресу та ширину та висоту в пікселях:

Використовуйте відсоток, а не передбачений розмір у пікселях, для адаптивного веб-сайту, розмір якого повинен змінюватися з різними розмірами екрана.

Підтримка браузера Iframe

iframe елемент підтримується усіма сучасними настільними та мобільними браузерами. Однак деякі браузери ще не реагують послідовно на три нові атрибути HTML5 для цього елемента.

Вставки та безпека

iframe Елемент сам по собі не є загрозою безпеці ні для вас, ні для відвідувачів вашого сайту. Iframes отримали погану репутацію, оскільки вони можуть використовуватися шкідливими веб-сайтами для включення вмісту, який може заразити комп’ютер відвідувача, не бачачи його на сторінці, включивши посилання, що вказують на невидимий iframe, а ці скрипти викладають шкідливий код. Деякі комп’ютерні віруси вводять невидимий iframe у ваші веб-сторінки, ефективно перетворюючи ваш веб-сайт у бот-мережу. Відвідувачі вашого сайту настільки ж безпечні, як і вміст усіх сайтів, на які ви посилаєтесь. Якщо у вас є підстави вважати, що сайт ненадійний, не посилайте на нього жодним чином.