Saltar al contenido

Як Adobe полегшує співпрацю з документами

19 de abril de 2021

Ключові винос

  • Користувачі Photoshop, Illustrator та Fresco тепер можуть співпрацювати у хмарі.
  • Користувачі не можуть працювати над одним документом одночасно.
  • Інструмент працює на настільних комп’ютерах, iPad та iPhone.

Adobe додала хмарну співпрацю до Photoshop, Illustrator та Fresco. Це не Google Docs, але він, звичайно, перевершує звичайний перегляд електронною поштою. Якщо ви використовуєте Photoshop, Illustrator або Fresco на настільному комп’ютері чи мобільному пристрої, ви можете швидко поділитися своїм поточним документом, натиснувши кнопку та додавши електронну адресу свого співавтора. Ви обидва маєте доступ до одного файлу, і ви можете редагувати його. На відміну від Google Docs, однак, ви не можете одночасно працювати над цим, але це все одно набагато краще, ніж альтернативи. «Я надсилаю документи клієнтам за допомогою WeTransfer Pro», – сказав професійний графічний дизайнер, який вважає за краще залишатися анонімним tebapit за допомогою прямого повідомлення. «Багато моєї роботи базується на тому, що клієнти думають, що не можуть користуватися Photoshop».

Змістовий покажчик

Зупиніться, співпрацюйте та слухайте

Спільний доступ здійснюється за допомогою Creative Cloud від Adobe, його служби зберігання та синхронізації в Інтернеті. Щоб поділитися документом, просто відкрийте панель спільного доступу та введіть електронну адресу. Оскільки ваш документ уже зберігається в хмарі (якщо цього немає, вам доведеться зберігати його там, щоб поділитися ним), спільний доступ відбувається миттєво. Ваші співавтори можуть переглядати та редагувати ці файли у власних копіях Photoshop тощо, і вони синхронізуються з вашою копією. Як уже згадувалося раніше, кілька людей не можуть одночасно працювати над документом, як багато авторів можуть одночасно співпрацювати над документом Google.

Додавання співавтора у Photoshop

Навіть якщо ви не співпрацюєте над документом, ця функція застосовується і іншим чином. Наприклад, замість того, щоб надсилати електронною поштою компи та докази туди-сюди з клієнтом або вашим начальником, ви можете поділитися оригіналом. Перевага полягає в тому, що ви можете вносити зміни у свій кінець, і вони можуть їх переглядати. У вас не буде кількох копій одних і тих самих документів, і процес йде набагато швидше. Ще одне чудове використання – для команд. Якщо ваша команда працює над проектом, тепер ви можете ділитися активами. І оскільки існує лише одна версія файлу або документа, ви можете бути впевнені, що завжди працюєте над правильною. І якщо щось піде не так, Creative Cloud зберігає версії, тож ви можете повернутися до попередніх редагувань, не зберігаючи копій.

«Вбудований інструмент співпраці в [software] робить життя кращим, а також – оскільки ми говоримо про Photoshop та Illustrator, якими користується більшість творчих команд, – це вишенька на торті «, – сказала Рохіт Пуліалла з дизайнерського бутику DevPixel tebapit електронною поштою.

Cloud Trust

Недоліком будь-якої служби синхронізації або співпраці є те, що вона існує в хмарі. На практиці, швидше за все, ви випадково видалите власні файли, ніж компанія, яка займається хмарними службами, втратить ваші дані. Але хмарне сховище також повністю поза вашим контролем. Деякі дизайнери не можуть використовувати хмарне сховище з міркувань конфіденційності – можливо, їхні клієнти цього не дозволяють. А для інших розмір задіяних файлів робить це недоцільним. «У мене багато файлів Photoshop розміром у сотні мегабайт», – сказав графічний дизайнер Грем Бауер tebapit електронною поштою. «Деякі гігабайти. Я б не довіряв їм жодне хмарне сховище, і, звичайно, не Adobe».

Пресети Photoshop

Користувачі Photoshop користуються додатковим бонусом від цього нового оновлення. Тепер вони можуть синхронізувати свої пресети між пристроями. Це більш корисно, якщо вони використовують кілька настільних комп’ютерів, оскільки Photoshop для iPad все ще, щедро кажучи, працює.

Попередньо встановлене налаштування синхронізації у Photoshop

Але це насправді лише побічна перевага порівняно із синхронізацією. Це просте доповнення, але якщо вам коли-небудь доведеться ділитися файлом з іншою людиною, це може значно заощадити час і запобігти втраті роботи. Але спочатку Adobe, можливо, доведеться перемогти скептиків. «Я ніколи не бачив хорошого рішення для синхронізації», – говорить Бауер. «Я б ніколи не покладався на одного за оплату праці».