Saltar al contenido

Як Amazon Luna могла досягти успіху там, де інші зазнали невдачі

21 de abril de 2021

Ключові винос

  • Luna запропонує хмарні ігри на серверах на базі Amazon.
  • Luna буде мати спеціальні канали підписки з доступом до декількох ігор.
  • Експерти вважають, що Amazon може залучити більше користувачів за допомогою інтеграції Twitch.

Амазонка

З такою кількістю вже доступних хмарних ігрових сервісів, Amazon Luna може здатися лише черговим журналом, який можна додати до і без того тліючого вогню, але деякі експерти кажуть, що це може бути «Netflix ігор». Служба хмарних ігор Amazon розпочала надсилати запрошення на ранній доступ цього тижня, лише через пару тижнів після того, як спочатку була анонсована послуга потокового відеоігор. На відміну від інших потокових служб, Luna буде пропонувати користувачам різні канали, на які вони можуть передплатити, надаючи їм доступ до різних ігор та іншого вмісту через хмару. Завдяки своєму унікальному підходу до потокової передачі ігор, а також зв’язкам із самою Amazon, деякі експерти вважають, що Luna може стати найкращою хмарною ігровою послугою на ринку. «Останній учасник вечірки отримує, щоб уникнути всіх помилок, які зробили їх конкуренти», – написав в електронному листі Адріан Хіггінс, інженер-програміст і власник Musician Nerd. Хіггінс, який досить широко стежив за хмарними іграми, вважає, що Amazon готується взяти ринок штурмом.

Змістовий покажчик

Підготовка

Попередні програми, такі як Google Stadia та GeForce NVIDIA, які вже працюють, Amazon не є першим хмарним ігровим програмним забезпеченням, яке вийшло на ринок. Інші варіанти потокової передачі ігор протягом багатьох років з’являлися та згасали, і з’явилися більш помітні записи, включаючи OnLive та Gaikai, які обидва будуть придбані Sony Interactive Entertainment. Поки Stadia та GeForce Now підходили до хмарних ігор з різних сторін (Stadia вимагає повних покупок ігор на платформі Stadia, а GeForce Now дозволяє передавати потокові ігри, якими ви вже володієте), Amazon підходить до цього як послуга передплати.

Знімок екрана веб-сторінки Amazon Luna з кнопкою Запит на дочасний доступ.

«Luna використовує підхід, заснований на каналах, який дозволяє видавцям контролювати власний контент», – сказав Хіггінс. «Один із найбільших конкурентів Luna, NVIDIA GeForce Now, цього року втратив купу видавців через надмірний контроль над вмістом». Хіггінс вважає, що надаючи видавцям повний контроль над тим, що доступно на потоковій платформі, Amazon вже налаштовується на великі перемоги. Ця система каналів, яку згадує Хіггінс, є унікальною в останніх хмарних ігрових послугах. Дозволяючи користувачам підписуватися на різні канали, Luna надає користувачам способи доступу до різного вмісту залежно від того, що вони шукають. Luna + вже доступна для користувачів раннього доступу, а інші канали, такі як видавець ігор Ubisoft, мають прибути.

Допомога по дорозі

Ще однією важливою особливістю, яка, на думку Хіггінса, може підняти Луну над іншими, є близькі стосунки Amazon з Twitch. Оскільки онлайн-продавець придбав Twitch у 2014 році, він включає різні способи, щоб веб-сайт для потокового передавання зв’язувався з іншими продуктами Amazon. Prime Gaming, який пропонує безкоштовну підписку на ваші улюблені стримери (з іншими смаколиками) – ще один спосіб, яким Amazon використовує Twitch. Amazon володіє Twitch і буде інтегрувати дві платформи, що дозволить вам безперешкодно транслювати свій геймплей від Luna, сказав Хіггінс. «Google робить це зі Stadia та YouTube Gaming, але Twitch контролює дві третини ринку потокових відеоігор. YouTube Gaming не наближається до цієї цифри». Найбільшою перевагою Amazon у Luna є Amazon Web Services. Багато хто вважає однією з найпотужніших платформ веб-сервісів, AWS приносить багато потужності. За допомогою AWS Хіггінс вважає, що Luna матиме чудову підтримку в Інтернеті, допомагаючи їй подолати обмеження, що існують у конкуренції. Незважаючи на швидкий запуск, Луна, схоже, вже справляє кілька хороших перших вражень від користувачів Twitter, таких як GnomeFighter3D, який написав у твіттері в офіційному акаунті Luna Twitter: «Ігри працюють чудово, я ще не мав жодних проблем із затримкою вводу, кадрами тощо. . » Amazon також окреслив випуск дострокового доступу, зазначивши, що користувачі матимуть доступ до каналу Luna +, який наразі містить 50+ ігор, які вони можуть спробувати. Інші канали, такі як канал Ubisoft, будуть доступні найближчим часом і включатимуть такі майбутні заголовки, як Assassin’s Creed Valhalla.

Поки Luna все ще знаходиться в перші дні, кількість інструментів, які є в розпорядженні Amazon, покладається на великі очікування, і такі експерти, як Гіггінс, вважають, що Luna може бути послугою потокового передавання ігор, яка нарешті заповнює прогалину, яку шукали геймери для.