Saltar al contenido

Як Apple могла використовувати таємний реверс-зарядний пристрій iPhone

22 de abril de 2021

Ключові винос

  • Зарядне кільце MagSafe в iPhone 12 може заряджати аксесуари.
  • Чіпи RFID у корпусах iPhone 12 від Apple повідомляють iPhone, якого кольору вони мають корпуси.
  • Згідно із заявками FCC, iPhone 12 може подавати до п’яти ват.

Магнітне коло зарядки MagSafe на задній панелі iPhone 12 має приховану, секретну функцію. На додаток до зарядки iPhone, він може «заряджати» інші пристрої, зводячи їх за допомогою власного акумулятора. Уявіть, підключіть свій iPhone до зарядки, використовуючи стандартний кабель блискавки, і покладіть футляр AirPods на тильну сторону телефону, щоб заряджати його одночасно. Ця можливість зворотної зарядки є саме там, у iPhone 12, який у вас є в руці, згідно з власними заявками FCC від Apple. «Окрім можливості заряджатись від настільного зарядного пристрою WPT (шайби), 2020 моделей iPhone також підтримує функцію зарядки WPT на 360 кГц для зарядки аксесуарів«, – йдеться у вступному розділі однієї заявки FCC. Потім виходить досить заплутане речення, що натякає на подальші плани Apple:» Наразі єдиним аксесуаром, який можна заряджати iPhone, є зовнішнє потенційне яблуко [sic] аксесуар у майбутньому «.

Змістовий покажчик

Що таке кільце MagSafe?

На задній панелі iPhone 12 є магнітне кільце, яке може закріпити різні аксесуари. Сюди входить власний магнітний зарядний пристрій від Apple, а також діапазон корпусів iPhone 12 від Apple. Ці футляри містять сумісні магніти, але вони також мають вбудований чіп RFID. Цю мікросхему може читати iPhone. У цьому випадку він повідомляє iPhone 12 колір корпусу, тому він може налаштувати певні елементи дисплея відповідно до нього.

Але для розваги давайте розглянемо, які функції та аксесуари можна зробити, щоб скористатися цими двома вбудованими технологіями: зарядний пристрій із зворотним зарядом та RFID-зв’язок.

Зарядний пристрій AirPods

Це найбільш очевидний і приклад, який я використав вище. AirPods вже поставляються у сумісних із Qi футлярах для зарядки контактів. Якби ви могли заряджати AirPods від iPhone, вам знадобився б один кабель менше на тумбочці, але ви також могли б дати AirPods екстрене підсилення на ходу від власного акумулятора iPhone.

iPad на iPhone

Якщо MagSafe прийде до майбутніх iPad, ви можете зарядити свій iPhone від порівняно величезного акумулятора iPad. Це може бути не практичним для повсякденної зарядки, але в екстрених випадках, навіть не маючи на допомозі навіть кабелю Lightning-USB-C, це може бути чудово.

Співробітники Apple порівнюють товщину iPhone та нового

Олі Скарф / Getty Images

Живлення динаміків

Відповідно до Грань, зарядний пристрій зворотного зв’язку iPhone здатний видавати до п’яти ват потужності. Цього вистачить на п’ять вольт на одному підсилювачі, що знаходиться в діапазоні USB. Отже, як щодо динаміка, який ви можете закріпити на задній панелі iPhone? Він живиться від iPhone, а також може містити мікросхему RFID, яка дозволить його Bluetooth миттєво з’єднатися з iPhone. Просто клацніть їх разом, і музика виходить.

Сполучення ігрових контролерів

Ми виклали ідею ігрового контролера MagSafe у нашій статті про аксесуари MagSafe, які ми хотіли б для iPhone 12, але це було лише тому, що ви могли приклеїти цю річ до задньої частини iPhone. Тепер, коли ми знаємо, що він може живити, все стає цікавішим. Наприклад, контролер може бути набагато тоншим, тому що йому не потрібен власний акумулятор. Або, якщо у нього був акумулятор, iPhone міг би його зарядити. Можливості RFID також можуть значно спростити створення пари, тому, можливо, ви можете мати єдиний контролер для домашньої консолі та вашого iPhone, і він автоматично підключатиметься до пристрою, яким ви зараз користуєтеся.

Корпус E-Ink

Корпуси E-Ink вже існують для iPhone. Я тестував один, і це був шматок сміття. Але в принципі панель електронних чорнил на задній панелі вашого iPhone може бути дуже зручною. Електронна фарба, як і дисплей Kindle, використовує енергію лише тоді, коли вона змінюється, і видно на сонячному світлі, як і папір.

InkCase для iPhone Plus із повідомленням "Просто будь собою"

InkCase

Уявіть, що ваш список покупок знаходиться на задній панелі вашого iPhone, щоб вам не довелося продовжувати розблоковувати iPhone, одягаючи маску в супермаркет. Або показуючи карту на звороті, або навіть використовуючи її для читання книги.

Керування спалахом камери

На задній панелі iPhone вже є пристойна «спалах», але вона може бути трохи суворою. Це тому, що воно крихітне – чим менше джерело світла, тим різкіше тінь, яке воно відкидає, і тим менш приємне світло. Світлодіодна панель на задній панелі iPhone була б непоганою для відеозйомки та фотозйомки. Як бонус, оновлене програмне забезпечення в програмі Camera могло вмикати спалах лише за потреби.

Що щодо AirTags?

Імовірно, Apple доведеться активувати зворотну зарядку за допомогою програмного забезпечення та зробити доступними аксесуари. Але той факт, що це згадується у поданні FCC, а не в спекулятивній заявці на патент, означає, що Apple насправді може бути готова щось розгорнути. І це може бути AirTags, довгоочікувані шайби відстеження від Apple, які дозволять вам знаходити свої загублені ключі, як існуючі трекери Tile. Якою б не була причина цієї маленької прихованої функції MagSafe, вона може призвести до захоплюючих аксесуарів. Ми не можемо дочекатися, що побачать сторонні виробники гаджетів.