Saltar al contenido

Як Apple Music TV прагне зафіксувати вашу ностальгію

15 de abril de 2021

Ключові винос

  • 80-ті та 90-ті повертаються завдяки новітньому інноваційному підходу Apple до музичного телебачення з Apple Music TV.
  • Залишаються питання щодо успіху бізнес-плану Apple Music TV.
  • Ностальгія стала важливою культурною силою сучасної західної культури, оскільки компанії та креативи шукають натхнення в минулому.

Яблуко

Запуск Apple Music TV викликає у нас запитання, чому технічний гігант зацікавлений у, здавалося б, застарілих формах медіа-мовлення. Як повідомляв Різноманітність, Apple Music TV – це безкоштовна, ексклюзивна в США, цілодобова пряма трансляція найпопулярніших відео у світі, кураторами якої є їхні музичні експерти за допомогою програм Apple Music або Apple TV (через Інтернет-браузери, iPhone, iPad або Apple TV) ). Канал також прагне переосмислити ринок минулого за допомогою власної версії відеопрем’єр, що розпочнуться цієї п’ятниці з двома виконавцями – «777» Джоджі та «Чудовий» Сен Джона – о 12:00 за тихоокеанським часом і кожну наступну п’ятницю, коли виходять нові відео . Він також спрямовує свої зусилля на фокус на іншому ексклюзивному вмісті, пов’язаному з музикою, в який інвестувала компанія Apple, наприклад, концертних фільмах та інтерв’ю з музичними виконавцями, подібних до минулого MTV та BET. «Це епоха, яка повертається. Якщо ви подивитесь на TikTok або Instagram на всіх цих дітей, вони настільки натхненні модою 90-х і навіть 80-х меншою мірою», креативний директор із Техасу Сондра Бішоп сказала в особистому інтерв’ю. «Вони кажуть, що ностальгії потрібно 20-30 років, щоб закріпитись, коли люди серед тієї епохи стають дорослими і креативами того, що ми бачимо в моді, музиці, мистецтві, кіно та телебаченні. 90-ті в усіх цих середовищах «.

Змістовий покажчик

Повернення музичного телебачення

Самопроголошений поціновувач музики та моди 80-х років, Бішоп був поруч, коли музичні відеокліпи вперше дебютували в 1981 році на легендарному сьогодні MTV з доречною назвою The Buggles «Video Killed the Radio Star». «До цього у нас був Дік Кларк та інші місця для перегляду вистав, але там [weren’t] насправді будь-які музичні відеоролики … спостерігати за цією галуззю та ставати основними елементами популярної культури дотепер, коли вона, майже так само швидко, стала пережитком минулого – це цілком щось «, – сказала вона.

У наш час підлітки та підлітки не сидять перед телевізором і, затамувавши подих, чекають, щоб побачити нове музичне відео свого улюбленого виконавця. Тепер вони просто запускають YouTube на своєму смартфоні, планшеті або смарт-телевізорі, і за лічені секунди вони мають доступ до вичерпного набору музичного контенту, який можна відчути, коли завгодно, скільки завгодно довго. Фактично, Інтернет вбив відеозірку. MTV – це оболонка свого колишнього «я». Короткий огляд його телевізійного розкладу на наступний тиждень показує майже кожен часовий проміжок, в якому грає серіал без програвання Смішність з кількома фільмами та реаліті-шоу, як 16 і Вагітна і Сом також займаючи часові інтервали. Поза шоу нагород, музика рідко, якщо взагалі колись, відіграє важливу роль у повсякденній роботі станції, всупереч її назві. Введіть Apple Inc. Новатор у технічній сфері, можна впевнено сказати, куди б не пішов Apple, слід індустрія. Як і Amazon, він перебуває у своїй лізі, коли йдеться про своїх конкурентів, і його спроба відновити індустрію музичного телебачення вже хвилює. Це призводить до важливого питання про те, чому цей багатонаціональний конгломерат інвестує в музичне телебачення в сучасну епоху, пов’язуючи безпосередність платформ на базі додатків, таких як Apple Music, із програмним оформленням традиційного телебачення. Це шлюб, який ще не перевірений. Але з аудиторією, яка перевищує 60 мільйонів передплатників, Apple, мабуть, найкраще підходить для перевірки теорії того, чи має культура ностальгії достатньо кешу, щоб закріпити себе проти безпосередності, яку сподіваються користувачі в оцифрованому секторі розваг.

Момент ностальгії

У своїй книзі 2001 року «Майбутнє ностальгії» професор Гарвардської літератури та художник медіа Світлана Бойм зафіксувала привабливість ностальгії. Описаний як важлива культурна сила, Бойм наводить аргумент, що він не менш перспективний, як і ретроспективний: існує як туга за минулим, а також прагне зібрати майбутнє через міфологізований образ. Від відродження популярних ІР 80-х та 90-х років Зоряні війни і Це до серіалів на зразок Чужі речі і Чудова жінка 1984 Банківські справи на сучасній конструкції минулого, кінці 2010-х і тепер 2020-х були визначені циклічною культурою, де минуле стало мечею для сьогодення – і саме до цього прагне Apple Music TV. «Фантазії минулого, що визначаються потребами сьогодення, мають прямий вплив на реалії майбутнього», – написала вона. «Оптимістична віра в майбутнє застаріла, тоді як ностальгія, до доброго чи до гіршого, ніколи не виходила з моди, залишаючись неймовірно сучасною».